Jump to content
IGNORED

Mesta koja ne biste posetili


wall

Recommended Posts

a sto SF u velike gradove? osamsto i nesto 'iljada, to je bas taman, ni mali ni veliki.
okej, ispravka, za one koji vole taman i velike gradove :Dmislila sam veliki, suprotno od onih od po 1500 stanovnika :)
Link to comment
  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    36

  • pacey defender

    22

  • rajka

    20

  • assück

    19

Interesantno, ovo za Baltimor. Meni 2 sestricine zive tamo godinama, studiraju na Johns Hopkins, i nikad se nisu zalile da je nebezbedno. Sad ste me zabrinuli.
nece da ti kazu da se ne sekiras.Well her heart was filled with gladness when she saw those city lightsShe said the prettiest place on earth was Baltimore at nightWell a man feels proud to give his woman what she's longing forAnd I kinda liked the streets of Baltimore
Link to comment

meni bio super baltimor, bez ikakvog stresaa šetala sam se i po centru i po raznim predgrađima, i vozila se gradskim busom, i svugde išla sama.

Edited by funk soul sister
Link to comment

nisam probirljiv, dobro se provedem svuda, ukljucujuci i nestvarne rupetine tipa gvaliora u indiji. a od kanzas sitija sam napravio sebi spektakl od zezanja. ali se zaista ne vidim da dobrovoljno odlazim, tj od svojih para finansiram put u tajland, cesku, slovacku, holandiju, belgiju, moldaviju, ukrajinu, belorusiju, dominikanu, filipine.na najvisim mestima wishliste su mi mexico i dobar deo latinske amerike (brazil, argentina, peru, gvatemala, belize....), iran i jos par no-go mesta za koje sam zivotno zakasnio - avganistan, pakistan, liban, krajnji istok turske. i delovi amerike - najlepse zemlje na svetu - u kojima nisam bio a koji uglavnom gravitiraju ka jugu.u japan idem za 2 meseca.

Link to comment

Vidim spominje se Bratislava tj Slovačka, a i Sofija... U Bratislavi sam bio 2x4, 5 dana, ništa spektakularno, naprotiv, dok je Sofija bez ikakve konkurencije najružniji grad u kome sam ikad bio. Sreća, pa je to bilo na putovanju do Istanbula koji je i dan danas pored ne malog broja putovanja ostao nešto najbolje i najzanimljivije što sam ikad video. No, nije mi žao što sam bio ni u jednom od ta dva. Trebalo je videti čuvene Bugarske frizure ala Trifun Ivanov kako odolevaju zubu vremena u 2002, i probati bozu, jel.

Link to comment

hehe, posto se ovo u medjuvremenu pretvorilo u 'mesta gde bi totalno voleo da idem' (volim sto smo mi ipak jedan pozitiva forum :)), da kazem:kada bi mogla bilo gde, broj jedan bi mi bila antartika. takodje isla bih u churchill manitoba (polar bear capital of the world), kanadski severozapad, bilo gde gde moze da se vidi northern lights, i bilo gde gde moze da se skija.sto se tice relativno nepopularne svajcarske, meni su gradovi nekako ruzni, ali mi je utisak da se tamo stvarno kvalitetno zivi (ako volis outdoors i skijanje)edit: i kolorado! i kolorado! da jos zivim u US sada bi zivela u koloradu....

Edited by rajka
Link to comment
Šta sve može da se vidi i radi u Koloradu (kad si mrtav)?
da se ogradim, nisam bila, ali ono sto je mene privuklo (da bih tamo zivela, mind you, ne samo turista, onako na nevidjeno :D), jeste sto je denver najvisi capital u americi i grad sa najvise suncanih dana u godini u americi (preko 300), leta su topla i suva, a zime suncane i hladne, ima da se radi outdoors planinski sportovi, posto se nalazi na rockies. ne znam kako je sa muzejima, operama i tim turistickim atrakcijama.....
Link to comment

a i taj boulder, zajebano mesto za zivot.najjace mi je kad iz srpske vukojebine pitas sta mozes da radis u koloradu. pa ja sam nasao zanimljiv zivot i u pupku midwesta, epicentru bible belta - kanzas sitiju. bitno je samo ostaviti predrasude na surcinu.

Link to comment
najjace mi je kad iz srpske vukojebine pitas sta mozes da radis u koloradu.pa ja sam nasao zanimljiv zivot i u pupku midwesta, epicentru bible belta - kanzas sitiju. bitno je samo ostaviti predrasude na surcinu.
Hej, samo pitam. O Koloradu ne znam ništa, otuda pitanje.Niti pretpostavljam da je ovakvo ili onakvo, tako da je ovo o predrasudama suvišno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...