Jump to content
IGNORED

Silver Linings Playbook (2012)


3opge

Recommended Posts

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    62

  • Turnbull

    41

  • Lancia

    20

  • Molder

    19

Top Posters In This Topic

Epohalno je to što je na delu foruma koji se zove film neko otvorio temu za ovaj film da u njoj, odvojeno od general talk tema, priča o filmu i što je to iz nekog razloga uvredilo izvestan broj ljudi do te mere da počnu da vređaju otvarača teme, pa i ljude kojima se film svideo, a nazivanje filma govancetom i hejlovanjem svakog disovanj filma nećemo ni uzimati u obzir. Ne može to svaki film. Kada bi se sve forumske glave spojile u jednu pa da je ova tema tok misli o ovom filmu bila bi izvrsan prikaz jednog potpuno poremećenog uma.

Link to comment

pa ne, nisi u pravu. disovanja ovog filma ima bas malo, izdisovao ga je indy onako posteno i meni je ta reakcija bila simpaticna jer je covek skinuo rukavice. vecina ostalih koji nisu otkinuli na film su bili u rasponu od ravnodusnosti do "e jbga ako je ovo film godine" ali niko nije izlazio iz okvira pristojnosti niti su se srcano potezale fekalije....javite se kada vam ispolivamo film ko sto ste vi nama drajv, pa da pricamo ko ljudi.

Link to comment

meni su i Drive i ovaj film ok, nisu mi ni najbolji svih vremena ni epohalni ni bilo šta slično, a nisu mi ni sranjejel to sme il da editujem?pošto me mrzi da se bijem, s bilo kim

Link to comment

Umjetnički dojam je da su SLP i Drive filmčići za koje je upečatljivija rasprava na PPP nego sami filmovi.

Edited by halloween
Link to comment
pa ne, nisi u pravu. disovanja ovog filma ima bas malo, izdisovao ga je indy onako posteno i meni je ta reakcija bila simpaticna jer je covek skinuo rukavice. vecina ostalih koji nisu otkinuli na film su bili u rasponu od ravnodusnosti do "e jbga ako je ovo film godine" ali niko nije izlazio iz okvira pristojnosti niti su se srcano potezale fekalije....javite se kada vam ispolivamo film ko sto ste vi nama drajv, pa da pricamo ko ljudi.
o bre Gazzo, ko da je to problem sto se nekom mozes misliti ne svidja film. nema goreg komentara u vezi bilo cega, koji se svodi na 'film je govno' uz 'jebo onog ko ga preporuci'. inace je i meni interesantno to Indijevo 'skidanje rukavica'. covek koji konstantno place na ovakve komentare slicne njegovom na Muzici od kad postoji forumski zivot. il' se prilagodio il' je avanzovao, nesto jeste.
Link to comment
Epohalno je to što je na delu foruma koji se zove film neko otvorio temu za ovaj film da u njoj, odvojeno od general talk tema, priča o filmu i što je to iz nekog razloga uvredilo izvestan broj ljudi do te mere da počnu da vređaju otvarača teme, pa i ljude kojima se film svideo, a nazivanje filma govancetom i hejlovanjem svakog disovanj filma nećemo ni uzimati u obzir. Ne može to svaki film. Kada bi se sve forumske glave spojile u jednu pa da je ova tema tok misli o ovom filmu bila bi izvrsan prikaz jednog potpuno poremećenog uma.
ja sam se posrao na ilm, ali samo jer su me barabe navukle da ga gledam sumanutim pricama kako je ovo film decenije. chickflickovi (u ovom slucaju romcom/ drama, stagod) imaju svoju publiku, ko hoce nek ih voli i nek ih gleda. nisam lud da idem po njihovim topicima i prikenjavam, besmisleno je. i da me besprizornim hejlovanjem i hajpovanjem nisu zajebali, sve bi bilo u redu. al posto jesu, imam valjda i ja pravo da izrazim neslaganje sa njihovim misljenjem, to jest da se poserem u njega.
Link to comment
pa ne, nisi u pravu. disovanja ovog filma ima bas malo, izdisovao ga je indy onako posteno i meni je ta reakcija bila simpaticna jer je covek skinuo rukavice. vecina ostalih koji nisu otkinuli na film su bili u rasponu od ravnodusnosti do "e jbga ako je ovo film godine" ali niko nije izlazio iz okvira pristojnosti niti su se srcano potezale fekalije....javite se kada vam ispolivamo film ko sto ste vi nama drajv, pa da pricamo ko ljudi.
Bilo bi stvarno jako kada bi se ljubitelji Drajva ujedinili u ril lajfu, pa krenuli onako, sve sa srebrnim jaknama i čačkalicama da podižu sa stolica ljubitelje ostalih filmova, kao osvetu za teške traume izazvane raznim pljuvanjima po njihovom predmetu obožavanja. Apokaliptična vizija.
Link to comment
ja sam se posrao na ilm, ali samo jer su me barabe navukle da ga gledam sumanutim pricama kako je ovo film decenije. chickflickovi (u ovom slucaju romcom/ drama, stagod) imaju svoju publiku, ko hoce nek ih voli i nek ih gleda. nisam lud da idem po njihovim topicima i prikenjavam, besmisleno je. i da me besprizornim hejlovanjem i hajpovanjem nisu zajebali, sve bi bilo u redu. al posto jesu, imam valjda i ja pravo da izrazim neslaganje sa njihovim misljenjem, to jest da se poserem u njega.
ja se ovog ne secam, moze link?
Link to comment

Da skratimo, vređanje nekog

o bre Gazzo, ko da je to problem sto se nekom mozes misliti ne svidja film. nema goreg komentara u vezi bilo cega, koji se svodi na 'film je govno' uz 'jebo onog ko ga preporuci'.
Kraj priče + stav "jeste da barem 75% ljudi na topiku ima afirmativno mišljenje o filmu, ali ja imam istančaniji i bolji ukus od svih vas, ako ja kažem da film ne valja to je amin, a vi svi pojma nemate™". Strašno.
Link to comment
:lol:
Najbolji Bobi De Niro jos od... Jackie Brown, jebote! Film skroz jebacki, totalno odsustvo patetike u 1 romcomu - dajte im sve Oscare!
najromanticniji i najvedriji film koji je moguce snimiti bez dodira sa kichom i spustanja kriterijuma drame. Bradley Cooper simpatican ali ne i useceren uz novu holivudsku Veneru, Jennifer Lawrence.prvo nisam zeleo da se film zavrsi a posle mi doslo da ostanem i za sledecu projekciju.David O. Russel posle ovog filma postaje moj omiljeni reziser.
o. russel razvalio!scena kada de niro sedi na krevetu, jutro i budi ga. prica mu kako mu je zao sto nije provodio vise vremena sa njim...film cista desetka.jennifer sija u mraku. do sada najbolja njena uloga. naravno, i ostali karakteri u filmu su odlicni. primetio sam i john ortiz-a koji me je uvek ostavio ravnodusnim.ko ne voli russel-a ne voli stence!
To je to, sa akcentom na prvu i treću reč. Uživao svaku jebenu sekundu, bez ikakvog preterivanja, jedan mi od najdražih filmova u poslednjih par godina.Ne bih secirao puno u ovom momentu, završio sam film pre pola sata, i dalje me drži neopisivo blaženi osećaj. Samo bih dodao da se film može svesti na sve, samo ne na "rom com" deskripciju.
kakav predivan romantican delirijum. zaljubljen sam skroz u ovaj film.
Danas sam opet gledao film u većem društvu i opet se oduševio, ma FENOMENALAN JE! Svi su bili oduševljeni u društvu, nisu ni znali za ovaj film dok im nisam pustio.Zaslužio je svih 8 oscara za koje je nominovan!Jedan u top 5 filmova u zadnjih 10 godina koje sam odgledao. Tako je pun neke pozitivne energije, ljubavi...
Sad malo mirnije, posle prespavane noci!Prelep film, jednostavno prelep! Ovakav osecaj se ima samo kad se gledaju najbolji filmovi, nebitno iz kog perioda svetske kinematografije.Morao sam odmah da ga skinem sinoc, gleda mi se ponovo. Glumci fantasticni, od glavnih do epizonih. Izbor muzike po mom ukusu skroz :DNisam jos uvek gledao dobar deo nominovanih, ali sumnjam da je neki zasluzio Oskare vise od ovog, jer ovo je najbolje lice, od mnogih lica, koje Holivud ima trenutno!
evo samo mali izbor, ne mogu da citam bas svu sluz koju ste izlucili. i to za kicastu pateticnu kvazikomediju sa vise nego predvidljivim krajem. vratite mi pare!e da- pre sam trazio da se kima pusti sa pzd. povlacim rec, neka ga tamo zauvek. Edited by Miralem
Link to comment

Ako smem da kažem, uopšte mi nije jasno što vama smeta što su se Indi i Miralem posrali po filmu. Ko da vam je dete u pitanju.Pa i Lančia je išao i podjebavao Kima za Drajv do besvesti, pa nikom ništa. Mene tudji ukusi ne dotiču. Takodje, ne može manje da me tangira kad krene forumsko rašlčlanjavanje filma na froncle ili kad mu se ofrlje spočita pretencioznost. Geez.Meni potpuno sve na mestu što je Miralem rekao da je film govno. Svemir bi implodirao da se njemu ovo svidelo, ne zato što Miralem ima problematičan ukus, nego zato što nema šanse da mu prija ovakav žanr. A Indi je smešan. Čuj moderator da bude nepogrešiv! Pa ja ne bih podnela da slušam 60% muzike sa muzičkog pdf-a, pa ne znači da tražim smenu moderatora. Sadržaj na pdf-u kreiraju korisnici, a moderatori treba da budu ljudi koji vole muziku/film kako bi pratili sve što korisnici pišu i imaju entuzijazma da se bave karakterima kad ovako podilkane.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...