Jump to content
IGNORED

Silver Linings Playbook (2012)


3opge

Recommended Posts

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    62

  • Turnbull

    41

  • Lancia

    20

  • Molder

    19

Top Posters In This Topic

Jbt, ja uopšte ne mogu da verujem da ste se vi masovno s ovim oduševili... :isuse:
+1.on/ona se nešto muvaju jedno oko drugog, prilično svađaju, i onda na kraju shvate da su se od početka filma voleli. publika je to znala manje više od početka (ja od kad je pristala da izađe na večeru). 99% romantičnih komedija.
Link to comment
99% romantičnih komedija.
ne bih da se nešto svađam, ali ovaj film je miljama daleko od ove tvoje formulacije. ok, svi smo videli kraj na početku, ali kao i kod svih dobrih filmova, pitanje nije "šta", već "kako".
Link to comment

Kako? Uslađeno da ne može grđe. Helouin, krismas, ex-slut koja je odjednom (potpuno nepostojeća) enciklopedija američkog fudbala, utakmica, navijači, lepa šorka, pa može li se fuckin' više uvlačiti (američkoj) publici, može li se biti uslađeniji? Drvena gluma za Oskara, totalno anlajkabl tip u glavnoj ulozi, pa tu ne pomaže 10 de Niroa.Hoću mojih 2 sata života nazad i da se za moderatora foruma Film postavi neko ko ne može ovoliko da promaši. Ovo je ekvivalent lube na Muzici da napiše za novi CD sa reuniona Srebrnih Krila da je najbolji pop-rock album koji je ikad čula.

Link to comment
promaklo mi :lol:
+1.on/ona se nešto muvaju jedno oko drugog, prilično svađaju, i onda na kraju shvate da su se od početka filma voleli. publika je to znala manje više od početka (ja od kad je pristala da izađe na večeru). 99% romantičnih komedija.
ti si zensko, tebi je ovo trebalo da se dopadne.a sto se ovo zove komedija? jel se neko nasmejao tokom filma? meni je npr najsmesnije to sto niko ne primecuje da bredli u filmu glumi simpaticnog retarda a ne ludaka. ko da je forest gump, jbt.plus besplatan savet: bezite glavom bez obzira cim vidite de nira. covek je bora djordjevic holivuda, vec 15 godina naplacuje svoju nekadasnju slavu glumeci uglavnom u necemu sto se najpribliznije moze nazvati djubretom.
Link to comment
Hoću mojih 2 sata života nazad
i mene su tako nasankali...i jos sam prekrsila svoje pravilo da ne gledam filmove koji ovde imaju posebnu temu,hej jos imam i to pravilo pa sam podlegla utiscima samo nemoj vise da dolazis na ovu temu i bice ti bolje
Link to comment
Zašto misliš da si ti u pravu oko filma, a svi ostlai na ovom topiku nisu?
Gde sam ja rekao da sam "u pravu"? Meni je film bezvezan, a ovde je doživeo takav tretman da sam očekivao novog Kuma. Stvar je u tome da sam glupavo verovao nekim ljudima koji vrhune ovim delom foruma, međutim, ovo bi bio kraj takvih pojava.
...pravilo da ne gledam filmove koji ovde imaju posebnu temu...
Savet zlata vredan. Edited by Indy
Link to comment
Gde sam ja rekao da sam "u pravu"? Meni je film bezvezan, a ovde je doživeo takav tretman da sam očekivao novog Kuma. Stvar je u tome da sam glupavo verovao nekim ljudima koji vrhune ovim delom foruma, međutim, ovo bi bio kraj takvih pojava.
Dobro si rekao, TEBi, a ovde ima X ljudi kojima se sviđa. Prozvao si tu Zorketa ko da si belac kome je preporučio šetnju Bronksom, odrekao ga se kao tvog filmskog gurua jer ti misliš da je film sranje. Što si ti u pravu da je film sranje, a ne on i 50 ljudi kojima se film svideo, na to sam mislio.Inače, romanična komedija, sve da film to i jeste MOŽE da bude dobar film, verovali ili ne. Kakve su to klasifikacije u maniru male dece... Kao rom kom je pa je sranje. Bravo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...