Jump to content
IGNORED

Silver Linings Playbook (2012)


3opge

Recommended Posts

ja se malo zentam da gledam ponovo, suviše me cooper podseća na mene.
To je taj missing link... ja nemam ulaz u ovaj film nigde. Ali, nije bitno, bio je vrlo jeftin na torrentu, ne zalim se nista. Izvinjavam se 3opgetu sto sam prvobitno reagovao skoro ljutito, sta imam ja da se ljutim sto mi se film ne svidja. Gluposti s moje strane.Pretpostavljam da me je zavrsnica sa utakmicom, kladjenjem, prepametnoscu nicim izazvanom i plesom jednostavno dotukla, inace bi film zaradio mozda i 7/10 kod mene. Ovako, sestica, i to na misice.
Link to comment
  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    62

  • Turnbull

    41

  • Lancia

    20

  • Molder

    19

Top Posters In This Topic

Posle ove rečenice, uz sav prethodni opus, Moca postaje zajedno sa Estel i Mustang moj omiljeni forumaš. :heart:
volim i ja vas. estel nisam siguran da znam ko je, a mustang mi je stara drugarica, pa i koleginica.stvar je da sam i sam u poslednjih par meseci poremećen i neurotičan, i to iz sličnih razloga. samo što mi se čini da se moja priča neće završiti kao njihova, nažalost.
Link to comment
volim i ja vas. estel nisam siguran da znam ko je, a mustang mi je stara drugarica, pa i koleginica.stvar je da sam i sam u poslednjih par meseci poremećen i neurotičan, i to iz sličnih razloga. samo što mi se čini da se moja priča neće završiti kao njihova, nažalost.
Мрки Моцо, подигни бркове...
Link to comment
ја мисио личе ти на Џенифер Лоренс.
Pa utoliko što su pune sokova i fundamenata, kao i Dženi. I Moca, uostalom.Ne poznajem ni jedno od to troje, a osećam ih kao da mogu da ih dodirnem. Kao Dženi u onom belom kostimu na takmičenju.Nisam psiho, keve mi. Nemojte se plašiti. :D
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ok, čudo da me neko od Russeloznalaca već nije popljuvo, al tek sam sada vidio da David O. pravi 123 verzije svake scene, old ljutog do slatkog, pa na kraju sastavi film u tonu kakav mu puhne. Valjda.Sorry Harvey zbog lažnog optuživanja.anigif_enhanced-buzz-1877-1366670535-0.gif

Link to comment
Mora da su vidjeli da sam se ja tu raspisao o tome, a da to nikoga ne zanima. :lol:hodor
мени се чини да је ово неки додатак а не алтернативни крај и сва срећа да га је избацио.
Link to comment
мени се чини да је ово неки додатак а не алтернативни крај и сва срећа да га је избацио.
Nisam poklonik internog monologa™ kao forme završetka, pa bi meni više odgovarala ovakva coda - pogotovo jer je u tonalitetu cijelog filma. Da ne mijenja ništa u sadržaju završetka to se vidi - ali pokazuje Pat Jr'ov Sunday umjesto da priča o tome. Me like.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...