Jump to content
IGNORED

Silver Linings Playbook (2012)


3opge

Recommended Posts

cvrc. ja se bar ne vracam na teme koje me ne interesuju. cisto zbog sebe, manje vodim racuna o Indiju (drugima).
cvrc cvrc. ponekad me fascinira trud koji ljudi ulazu da bi opravdali svoj emocionalni dozivljaj. skroz mi je OK da se nekome ovaj film svidja i da misli da je najbolji u poslednjih 5 godina, ali ono sto se ovde moze procitati o reziji, dramaturgiji itd je potpuno spektakularno. kao neki ogled iz bem li ga ne znam cega, nekakve socijalne psihologije. kao da nije dovoljno da ti se film svidja iz stomaka nego moras da izmisljas i istovremeno previdjas 100 stvari koju su u njemu na ivici.
Link to comment
  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    62

  • Turnbull

    41

  • Lancia

    20

  • Molder

    19

Top Posters In This Topic

cvrc cvrc. ponekad me fascinira trud koji ljudi ulazu da bi opravdali svoj emocionalni dozivljaj. skroz mi je OK da se nekome ovaj film svidja i da misli da je najbolji u poslednjih 5 godina, ali ono sto se ovde moze procitati o reziji, dramaturgiji itd je potpuno spektakularno. kao neki ogled iz bem li ga ne znam cega, nekakve socijalne psihologije. kao da nije dovoljno da ti se film svidja iz stomaka nego moras da izmisljas i istovremeno previdjas 100 stvari koju su u njemu na ivici.
cvrc na kub. meni je to sve OK i ne padam na teme ko Bluberi sto se na filmu pise o filmu. pre se zagrcnem kad vidim na Politici 179 strana o nekakvoj politickoj gadosti.
Link to comment
cvrc na kub. meni je to sve OK i ne padam na teme ko Bluberi sto se na filmu pise o filmu. pre se zagrcnem kad vidim na Politici 179 strana o nekakvoj politickoj gadosti.
Nisam baš razumeo, ali dobro. :)
Link to comment
cvrc cvrc. ponekad me fascinira trud koji ljudi ulazu da bi opravdali svoj emocionalni dozivljaj. skroz mi je OK da se nekome ovaj film svidja i da misli da je najbolji u poslednjih 5 godina, ali ono sto se ovde moze procitati o reziji, dramaturgiji itd je potpuno spektakularno. kao neki ogled iz bem li ga ne znam cega, nekakve socijalne psihologije. kao da nije dovoljno da ti se film svidja iz stomaka nego moras da izmisljas i istovremeno previdjas 100 stvari koju su u njemu na ivici.
u tripu sam da je ovo na moj račun, pa evo da odgovorim. naravno da je dovoljno da mi se film sviđa iz stomaka, i upravo tako mi se i sviđa. da li to znači da naknadno ne treba pisati o tome? i zašto jbt? sve ove stvari o kojima pišem, ili bar većinu, ne vidim dok traje film, setim ih se kasnije. zašto? jer me film podstakao na razmišljanje o njemu. valjda zato što je dobar. ne kapiram zašto ti to smeta.
Link to comment
u tripu sam da je ovo na moj račun, pa evo da odgovorim. naravno da je dovoljno da mi se film sviđa iz stomaka, i upravo tako mi se i sviđa. da li to znači da naknadno ne treba pisati o tome? i zašto jbt? sve ove stvari o kojima pišem, ili bar većinu, ne vidim dok traje film, setim ih se kasnije. zašto? jer me film podstakao na razmišljanje o njemu. valjda zato što je dobar. ne kapiram zašto ti to smeta.
nije bilo na tvoj racun... i ne smeta mi. zabavljam se.
Link to comment
ti si, decko, gej.
i meni isto raste vulva, evo ispod nosa, mokra i drhtava. sad mi je sve jasno, moje odusevljenje SLPom rodilo se u najtoplijem i najmirisljavijem delu te vulve. a bilo je lepo nekad davno gledati caka norisa nabrusene mramor kamen i zeljezo kite, eh jbte. ne mogu svi da budu takvi macho mamojebci ko ti miraleme. zasto gubis vreme na ovom topicu, ponosno isuci svoje feder meso i idi nekom drugom da objasnjavas filmsku umetnost. mi vulve smo vec shvatili i zahvalni smo ti.
Link to comment
Sorry, 3opge, ali posle ovoga prestaješ da budeš moj guru za film.
Auuuuuu...... bome, čudo da ovo nije obrisano....... ili da je usledio neki warning point.......
Link to comment
Kako? Uslađeno da ne može grđe. Helouin, krismas, ex-slut koja je odjednom (potpuno nepostojeća) enciklopedija američkog fudbala, utakmica, navijači, lepa šorka, pa može li se fuckin' više uvlačiti (američkoj) publici, može li se biti uslađeniji? Drvena gluma za Oskara, totalno anlajkabl tip u glavnoj ulozi, pa tu ne pomaže 10 de Niroa.Hoću mojih 2 sata života nazad i da se za moderatora foruma Film postavi neko ko ne može ovoliko da promaši. Ovo je ekvivalent lube na Muzici da napiše za novi CD sa reuniona Srebrnih Krila da je najbolji pop-rock album koji je ikad čula.
:ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga:
Link to comment
i meni isto raste vulva, evo ispod nosa, mokra i drhtava. sad mi je sve jasno, moje odusevljenje SLPom rodilo se u najtoplijem i najmirisljavijem delu te vulve. a bilo je lepo nekad davno gledati caka norisa nabrusene mramor kamen i zeljezo kite, eh jbte. ne mogu svi da budu takvi macho mamojebci ko ti miraleme. zasto gubis vreme na ovom topicu, ponosno isuci svoje feder meso i idi nekom drugom da objasnjavas filmsku umetnost. mi vulve smo vec shvatili i zahvalni smo ti.
neka, ovde mi je lepo. zbog kontrasta.
Link to comment

Meni se čini da na delu foruma o filmu postoji nekakav prećutni sporazum da se na temama koje su posvećene tačno određenim filmovima komunikacija samo na prvi pogled vodi zarad iznošenja umetničkog doživljaja, a suštinski je provokacija i poziv za razvoj određenih tehnika razmišljanja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...