Jump to content
IGNORED

Silver Linings Playbook (2012)


3opge

Recommended Posts

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    62

  • Turnbull

    41

  • Lancia

    20

  • Molder

    19

Top Posters In This Topic

hahahaa :D-------nije ovaj film za svakoga. uglavnom se svidja onima koji su emotivno inteligentniji, neuroticnim (jer ga razumeju) i ljudima koji pate od blazih oblika nekih sindroma (bypolar npr)oni previse strejt ne mogu da se identifikuju. i razumem ih. rad kamere je sjajan, upravo kako se ljudi koji pate od depresije, manije, obsesivno-kompulsivni, adhd sindroma, itd. osecaju u slicnim situacijama.

Link to comment
hahahaa :D-------nije ovaj film za svakoga. uglavnom se svidja onima koji su emotivno inteligentniji, neuroticnim (jer ga razumeju) i ljudima koji pate od blazih oblika nekih sindroma (bypolar npr)oni previse strejt ne mogu da se identifikuju. i razumem ih. rad kamere je sjajan, upravo kako se ljudi koji pate od depresije, manije, obsesivno-kompulsivni, adhd sindroma, itd. osecaju u slicnim situacijama.
...zaboravila si da napomeneš da je film pravljen za još jednu kategoriju ljudi, publiku.
Link to comment
rad kamere je sjajan, upravo kako se ljudi koji pate od depresije, manije, obsesivno-kompulsivni, adhd sindroma, itd. osecaju u slicnim situacijama.
ovo se i meni svidelo (mada nemam adhd).vidim i da cu morati jos jednom da pogledam film, citam sad postove i gomilu detaljno izanaliziranih stvari nisam ni registrovala. :(a ok mi je film skroz, u stvari... nisam imala bas neka velika ocekivanja (nemem pojma, valjda zato sto glumi bredli kuper), ocekivala sam krajnje zasecerenu i predvidljivu romanticnu komedijicu kakve stancuju svake godine. slp ipak ispade malo vise od toga. Edited by Patty Lee
Link to comment
ovo se i meni svidelo (mada nemam adhd).vidim i da cu morati jos jednom da pogledam film, citam sad postove i gomilu detaljno izanaliziranih stvari nisam ni registrovala. :(a ok mi je film skroz, u stvari... nisam imala bas neka velika ocekivanja (nemem pojma, valjda zato sto glumi bredli kuper), ocekivala sam krajnje zasecerenu i predvidljivu romanticnu komedijicu kakve stancuju svake godine. slp ipak ispade malo vise od toga.
MALO??? :fur: maaalo!!? :rant: :whistle:ma nimalo bre :wicked:
Link to comment
Tačno tako. Kada kaže da je sa tim gotovo, onda zapravo misli gotovo je od sada, kada sam srela tebe, jer to me ne određuje, to nisam ja, ili bar nisam samo to.And I said it once, and will say it again - scena c Zeppelinima je fuckin' masterpiece.
ја сам мислио да је то кристално јасно, штета је што не могу да гледам клипове.
Link to comment
ја сам мислио да је то кристално јасно, штета је што не могу да гледам клипове.
Klip traje 15 minuta, nisam ga ni ja gledao, ali mi je Sime preneo šta je Roger hteo da kaže, tako da je u redu. :)
Link to comment
Klip traje 15 minuta, nisam ga ni ja gledao, ali mi je Sime preneo šta je Roger hteo da kaže, tako da je u redu. :)
Klip traje 15 minuta, ali ga je Rođa podesio tačno na ono što je bitno. ;)
Link to comment
Klip traje 15 minuta, ali ga je Rođa podesio tačno na ono što je bitno. ;)
Ja sam inače alergičan na samo ostavljanje linkova bez ikakvog komentara, pa još kada sam video posle klika da traje 15 minuta i ide od početka, shvatio sam da to daleko prevazilazi mojih sedam sekundi attention spana i batalio. :)
Link to comment

Da, treba sačekati sekund-dva da se prebaci sa početka na obeleženi deo. A stvarno ne treba komentar, prosto je obeležio mesto koje jasno protivreči tvojoj tezi.

Link to comment

ej, bravo za topic zorge. u stvari sam ga primetio tek posle gledanja filma pre neki dan. verovatno cu ponoviti nesto sto je vec bilo, mrzi me da citam ceo topic.make no mistake, ovo je jedan fantastican film. ovo je u stvari najbolji film koji sam gledao u poslednjih nekoliko godina. odmah sam skinuo Fightera, da vidim jos nesto od Rasela posto nikad za tipa nisam cuo ranije. dobar film, ali ne koliko ovaj.SLP nema prazne milisekunde, i jbte, kolko mi je bilo zao kad se zavrsio, gledao bih ga jos 3 sata. rezisersko remek-delo. ja ne znam, nema nista lose u ovom filmu, sve je sjajno, kamera mozda najupecatljivija. dzenifer je moja instant diva, sledeca najmladja glumica koja moze ovako da odradi ulogu ima 60 godina. de niro briljira (scena kad dodje da se izvini sinu sto ga je zapostavljao itd itd) a i ostali glumci su mamojebni.da sam znao i hteo da snimim pozitivan film za sjebane ljude - a ko danas nije sjeban, bar malo, na ovaj ili onaj nacin - ucinio bih to upravo ovako. pozitivan ali ne bljutav, ovaj film je predivna prica o ljubavi.

Edited by hooyadahoo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...