Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Odbojka

Featured Replies

izgubili smo set zbog loseg postavljanja kod primanja servisa isuse

neverovatan broj chokea odbojkasica ovog leta. ovo vec postaje apsurdno

  • Replies 4.4k
  • Views 274.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Obozavam ove nase smizle 

  • Ne bih imao ništa protiv da bude dosadno kao u operi, dok naše gaze sve po redu. Ne bih imao ništa protiv ni da takva dosada traje godinama. Gledao sam tako nešto kad su Dražen, Kukoč, Divac, Rađa i e

  • Mega carice univerzuma  Definitivno moja najdraža reprezentacija Srbije    Sad mi je jedino krivo što nismo ovako igrali prošle godine, ne da bismo se prošetali do olimpijskog zlata, nego...

Posted Images

Izgubile devojke 1.set 27:25 iako su vodile 23:20.

jbg Ivanovic i Uzelac u naletu a dize se srednjaku na kljucni poen

I 2.set če da izgube

29 minutes ago, cartman said:

jbg Ivanovic i Uzelac u naletu a dize se srednjaku na kljucni poen

i dizanje na kontri na 25:24 je bilo užasno, da je bila dobra lopta verovatno bi bio uzet set

Op Op 2:1

Milinković uporno priča BukElić

2:2 ajmooo

osmi uzastopni poraz u petom setu. vesala2

kostalo propustenih 23:20 iz prvog seta

Mi bez Tijane tesko do medalje cak i da smo danas pobedili.

Nesto je drugo problem, to sam napisao pre utakmice sa Holandijom

On 27. 8. 2025. at 12:07, Emerald said:

Kada nema Tijane, nema devojke koja ce da povuce kada se lomi i zavrsava set. To se videlo u Ligi nacija, Cak je i Tajana na OI 2024 imala problem sa time jer je pod velikim opterecenjem i analizirana godinama.

Jer zna se, kada se lomi ide lopta na Tijanu.

Mi smo mogli dobiti prva dva seta. Imali smo u prvom kontru na 23-23. Prednost razlike na kraju drugog seta ali nista.

Mislim da idemo sada na Holandiju u osmini. Tesko ce se to proci bez Tijane a koliko sam video Tijana najranije u cetrvtfinalu moze ponovo da igra.

Devojke su mogle do pobede protiv Japana i Holandije, bez Tijane, ali imaju neku blokadu kada se odlucuje set i utakmica.

Čitava ova agonija započela je tako što je Terzić iskulirao prvu nedelju Lige Nacija, poslao potpuno nov tim da se snalazi kako zna i ume, one izgubile tri meča u 5 setova i navukle kompleks koji se samo produbljivao i na kraju kulminirao ovakvim porazom od Holandije.

Iskreno se nadam da je Terzić naučio najvažniju lekciju ovog leta (osim toga da Mirković i Bukilić nisu za reprezentaciju, ali više mi muka i da pišem o tome), a to je: VIŠE NEMA ZAJEBAVANJA. Nekad smo mogli da ladimo jaja celo leto i onda izdominiramo kada je najvažnije. Više toga nema, taj tim je otišao u istoriju, sad se kreće od nule i svaki meč je bitan. U svaki se ulazi sa 100%. NE SME više da se gubi od Dominikane, Bugarske, Nemačke i takvih ekipa. Moramo ponovo da naučimo da pobeđujemo, ovaj tim čak i sa svim svojim problemima je i te kako u stanju za to, ali prosto ne znaju kako. Ta barijera mora da se probije i to je prioritet za sledeću sezonu.

kad odigras ceo mec bez korektora, uz uzasnu igru srednjaka, dobro je i da smo dosli do petog seta... a tamo je vec bilo ocekivano

ono sto je frustrirajuce je da su Uzelac i Ivanovic bile ubedljivo najbolje igracice na mecu... i uopste ne mogu da skapiram zasto nije prebacio jednu od njih dve na korekciju i stavio Lazovic kao drugog primaca. no dobro, sta je tu je... bez Tijane bi izgubili od Japana svakako

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.