August 29, 2025Aug 29 izgubili smo set zbog loseg postavljanja kod primanja servisa neverovatan broj chokea odbojkasica ovog leta. ovo vec postaje apsurdno
August 29, 2025Aug 29 29 minutes ago, cartman said:jbg Ivanovic i Uzelac u naletu a dize se srednjaku na kljucni poeni dizanje na kontri na 25:24 je bilo užasno, da je bila dobra lopta verovatno bi bio uzet set
August 29, 2025Aug 29 Mi bez Tijane tesko do medalje cak i da smo danas pobedili. Nesto je drugo problem, to sam napisao pre utakmice sa HolandijomOn 27. 8. 2025. at 12:07, Emerald said:Kada nema Tijane, nema devojke koja ce da povuce kada se lomi i zavrsava set. To se videlo u Ligi nacija, Cak je i Tajana na OI 2024 imala problem sa time jer je pod velikim opterecenjem i analizirana godinama.Jer zna se, kada se lomi ide lopta na Tijanu.Mi smo mogli dobiti prva dva seta. Imali smo u prvom kontru na 23-23. Prednost razlike na kraju drugog seta ali nista.Mislim da idemo sada na Holandiju u osmini. Tesko ce se to proci bez Tijane a koliko sam video Tijana najranije u cetrvtfinalu moze ponovo da igra.Devojke su mogle do pobede protiv Japana i Holandije, bez Tijane, ali imaju neku blokadu kada se odlucuje set i utakmica.
August 29, 2025Aug 29 Čitava ova agonija započela je tako što je Terzić iskulirao prvu nedelju Lige Nacija, poslao potpuno nov tim da se snalazi kako zna i ume, one izgubile tri meča u 5 setova i navukle kompleks koji se samo produbljivao i na kraju kulminirao ovakvim porazom od Holandije. Iskreno se nadam da je Terzić naučio najvažniju lekciju ovog leta (osim toga da Mirković i Bukilić nisu za reprezentaciju, ali više mi muka i da pišem o tome), a to je: VIŠE NEMA ZAJEBAVANJA. Nekad smo mogli da ladimo jaja celo leto i onda izdominiramo kada je najvažnije. Više toga nema, taj tim je otišao u istoriju, sad se kreće od nule i svaki meč je bitan. U svaki se ulazi sa 100%. NE SME više da se gubi od Dominikane, Bugarske, Nemačke i takvih ekipa. Moramo ponovo da naučimo da pobeđujemo, ovaj tim čak i sa svim svojim problemima je i te kako u stanju za to, ali prosto ne znaju kako. Ta barijera mora da se probije i to je prioritet za sledeću sezonu.
August 30, 2025Aug 30 kad odigras ceo mec bez korektora, uz uzasnu igru srednjaka, dobro je i da smo dosli do petog seta... a tamo je vec bilo ocekivanoono sto je frustrirajuce je da su Uzelac i Ivanovic bile ubedljivo najbolje igracice na mecu... i uopste ne mogu da skapiram zasto nije prebacio jednu od njih dve na korekciju i stavio Lazovic kao drugog primaca. no dobro, sta je tu je... bez Tijane bi izgubili od Japana svakako
Create an account or sign in to comment