Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Odbojka

Featured Replies

Ispašćemo iz Lige nacija ladno, koja blamčina.

  • Replies 4.4k
  • Views 274.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Obozavam ove nase smizle 

  • Ne bih imao ništa protiv da bude dosadno kao u operi, dok naše gaze sve po redu. Ne bih imao ništa protiv ni da takva dosada traje godinama. Gledao sam tako nešto kad su Dražen, Kukoč, Divac, Rađa i e

  • Mega carice univerzuma  Definitivno moja najdraža reprezentacija Srbije    Sad mi je jedino krivo što nismo ovako igrali prošle godine, ne da bismo se prošetali do olimpijskog zlata, nego...

Posted Images

ne mogu da verujem da smo pobedili.

To bre, uvek sam navijao za nase odbojkasice

ovaj drugi set je prava slika cele nase sezone u svetskoj ligi frust

Edited by 189-

Bemliga, ne vidim kako možemo da se vratimo na stare staze. Bez tehničara se ne može, Mirković nije ni za selekciju ranga Češke. Dok se ne pojavi neko pristojan, TIjana će već proći svoj prajm (inače se već nazire to), a tek tu nemamo rešenje. OSS bi stvarno morao da se zapita kako to da od Ane Bjelice pre 15 godina nismo izbacili makar solidnog korektora.

Sad bi bio uspeh da učestvujemo na OI i igramo recimo četvrtfinala SP, što je realno sranje jer u ovakvim sportovima u Srbiji ako ne osvajaš medalje ne postojiš, ali šta da se radi.

Neću prežaliti što OI nisu održane 2020. kad nam je tim bio na apsolutnom vrhuncu, ubeđen sam da bismo se prošetali do zlata,

pobeda protiv belgije 3-0, sto bi trebalo biti dovoljno da ostanemo u ligi. imamo jos utakmicu sa turskom, koja je veceras igrala protiv ceske i izgubila uz zanimljiv rezultat

KgDD2rR.png

unsure

Opstanak je vec izboren

najbolji mec nasih zajedno sa olimpijadom. steta za onaj prvi deo prvenstva bez terzica boskovicke i jos nekih.

Eh, da Mirković može stalno da igra na ovom nivou ne bih se brinuo uopšte. Mislim da nikad nije odigrala bolji meč. Baš da vidimo može li da ponovi nešto slično u kontinuitetu.

Vanja Ivanović ziga Sa njom i Aleksandrom Uzelac imamo tandem primača za narednih 10 godina. Sjajne su.

Plus mislim da je Tijana baš htela da raščisti neke račune sa Santarelijem D

Edited by Halvard

odbojkasi nam upravo odigrali najbolju utakmicu u poslednjih petnaest godina.

sve je funkcionisalo kako treba ali blok je bio nikad bolji cini mi se.

sada nam treba da kanadjani pobede holandjane pa da skoro sigurno ostanemo u svetskoj ligi.

Odbojkasi pobedili a ja nisam išao da gledam u Stožice covid19

3 hours ago, 189- said:

sada nam treba da kanadjani pobede holandjane pa da skoro sigurno ostanemo u svetskoj ligi.

Pobedi Kanada.

A i nasi dobili Kanadu D

Sinoć Stožice lepo ispunjene, ne baš do kraja. Dobio sam ulaznice, pa da ne propadnu iako veze sa odbojkom nemam, nisam požalio, fino su se krljale obe ekipe + Vinčić od 100 ljeta se oprostio od reprezentcije.

On 21. 7. 2025. at 10:44, EvilMile said:

Sinoć Stožice lepo ispunjene, ne baš do kraja. Dobio sam ulaznice, pa da ne propadnu iako veze sa odbojkom nemam, nisam požalio, fino su se krljale obe ekipe + Vinčić od 100 ljeta se oprostio od reprezentcije.

Jesi išao nakon meča na hamburger od 13 eura 😁

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.