September 18, 2025Sep 18 57 minutes ago, Fakundo Sava said:I ja sam mislio da idemo na Tunis ,kakav nakaradan sistem isto kao u ženskoj odbojci ,i tamo nas je pogledao kostur ali džabeNa kraju odlučio poen količnik ,previše smo izdominirali protiv BrazilaSet količnik je odlučio, Brazil je izgubio set od Kine. Da nije, oni bi bili prvi a mi drugi.Ova polovina žreba ne može da se sastane sa Italijom i Poljskom do finala
September 18, 2025Sep 18 1 hour ago, arheolog1981 said:Set količnik je odlučio, Brazil je izgubio set od Kine.Da ,Brazil je treći ali između nas i Belgije za prvo mesto odlučili su poeni .
September 18, 2025Sep 18 Ali koja fora bi bila da ovog leta od svih baš odbojkaši uzmu medalju, veće trolovanje nego vaterpolo u Parizu
September 18, 2025Sep 18 https://m.youtube.com/watch?v=tvuY9_NWEug2:09, судије нису приметиле да смо одиграли поен са седам играча.
September 23, 2025Sep 23 Ako ovaj set prospu to će biti to...Izvukoše :) Edited September 23, 2025Sep 23 by arheolog1981
September 23, 2025Sep 23 1 minute ago, arheolog1981 said:Ako ovaj set prospu to će biti to...Kakva završnica od 22-18 za nas do 23-24 za Iran gde nam je jedini poen bla njihova servis greška. Ali iščupasmo se
September 23, 2025Sep 23 Nisam ni jednu utakmicu gledao godinama, kako smo mi onako dobili Brazil koji je realno top 4 ekipe sveta? Ovaj Iran je u odlučujućoj utakmici za plasman na poen od ispadanja bio od Filipina i to ih spasio uspešan čelindž...
Create an account or sign in to comment