July 22, 2025Jul 22 Nisam, crkli majci sa cenama. Srećom sam na 20 minuta bajsom, pa smo završili dan blagim opijanjem u lokalnoj birtiji
July 22, 2025Jul 22 1 hour ago, EvilMile said:Nisam, crkli majci sa cenama. Srećom sam na 20 minuta bajsom, pa smo završili dan blagim opijanjem u lokalnoj birtijiDa nisi u Črnuče 😁
July 25, 2025Jul 25 Eto, čefurji se na topiću o odbojci raspravljaju o bicikliranju (Ima dobrih 5km preko njiva)
August 22, 2025Aug 22 Danas je počelo SP u odbojci za žene. Kakve su nam šanse s obzirom da devojke brane titulu.
August 22, 2025Aug 22 Da imamo tehničara u rangu Bojane Drče, šanse bi bile sasvim solidne. Ovako su gotovo nepostojeće, eventualno možemo do bronze.Ova generacija ima odličan potencijal, ali nedostatak tehničara će nas osakatiti.
August 25, 2025Aug 25 ako je verovati suludom sistemu takmicenja na Wiki, nasa grupa se ukrsta sa grupom A(tu su Tajland i Holandija) u 1/8, i onda u 1/4 finalu igramo opet medjusobno... drugim recima1/8 - A1-H2 i A2-H1 i pobednici se sastaju u 1/4 finalu????ako je tako, za polufinale se bore Tajland, Srbija, Holandija i Japan. eventualno polufinale bi igrali protiv US of A ili Turske()u drugoj polovini su Brazil, Kina, Italija, Poljska (tu su i Nemacka, Dominikana, Belgija, Francuska)definitivno dobar zreb, nismo mogli bolji da ubodemo. iako su nas Japanke unukazile u ligi nacija, to je bilo u prvom vikendu kada smo realno najlosije i igrali. takodje grupa A je ubedljivo najslabija grupa, tako da nemamo sta da se bunimo. ako sve bude kako treba, igramo 1/4 finale sa Japanom, polufinale sa Turskom koju smo pregazili kada smo bili kompletni ili USA od kojih smo izgubili 3-2 bez Tijane... a Italiju, Brazil i Poljsku ne gledamo do finala. jos jedna stvar, Terzic je igrao protiv Ukrajine sa Ivanovic i Uzelac. Kurtagic i Aleksic su u sredini. ako ovo bude postava(a znamo da Terzic voli da kombinuje primace i srednjake), ima da pobijemo sve zivo ako Ivanovic i Uzelac mogu da drze prijem. problemi su sto Tijana nema cak ni losu zamenu, a prvi i jedini tehnicar je Sladjana Mirkovic, jer drugi tehnicar je neka devojka koju je dovukao iz Rumunije(jebala ga Ruminija vise, uvek mora da ima igracice iz Rumunije)
August 25, 2025Aug 25 toliko o nasim sansama za medalju... znace se vise sutra, i jedina sansa je blago istegnuce, nedelju dana odmora, ali cak i to je 1/8 bez nje... a sve drugo je 2 ili vise nedelja
August 26, 2025Aug 26 “Tijana je zadobila uganuće (distorziju) desnog skočnog zgloba. Urađena je dodatna dijagnostika, gde je isključeno postojanje preloma kostiju i konstatovano istegnuće ligamenata. Uključena je u proces rehabilitacije i otpočeta je fizikalna terapija. Nezahvalno je baviti se prognozama koliko će trajati oporavak, ali sigurno je da ćemo probati da je spremimo za meč četvrtfinala. Ipak, teško je sa sigurnošću bilo šta reći“.
August 26, 2025Aug 26 Mislim da malo uvijaju pricu za javnost. Realnije je da je ovo prvenstvo za nju završeno.
August 26, 2025Aug 26 Ma da. gotovo je ovo za nju. Da je onaj stari sistem sa 16 faza koji traje kao gladna godina možda bi i imalo smisla čekati neki eventualni povratak, ovako kad sve ide mnogo brže nema šanse. I to protiv jebenog Kameruna Sad bi nam jedna Ana Bjelica legla ko budali šamar, da ne pominjem Jovanu Brakočević, Ivanu Đerisilo ili Sanju Malagurski. Mogao bi neko u savezu da se zapita kako to da u poslednjih 15 godina svaka druga devojčica u Srbiji trenira odbojku, a mi nemamo pristojnog (ne mora čak ni vrhunski) korektora osim Tijane.
August 26, 2025Aug 26 "nema loma kostiju"eto, znamo da joj nije gotova karijera... bravo za izvestaj.veoma jednostavnono ligament tear -> grade 1 -> 1-2 nedelje pauzepartial ligament tear -> grade 2 (po izvestaju, na ovo lici) -> 2-6 nedelja pauzefull ligament teat -> grade 3 -> operacija i visemesecna pauzainace, ja bih pokusao sa Ivanovic i Lazovic na prijemu a Uzelac na korekciji. nije da ce nam to puno pomoci, ali gledanje Bukilic na korekciji izaziva fizicku bol
August 26, 2025Aug 26 4 hours ago, Halvard said:Sad bi nam jedna Ana Bjelica legla ko budali šamar, da ne pominjem Jovanu Brakočević, Ivanu Đerisilo ili Sanju Malagurski. Zar Đerisilo još igra 😁
Create an account or sign in to comment