Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Odbojka

Featured Replies

10 minutes ago, Profesionalac said:

Šteta.. propustili smo šansu za brejk na 8:7 ili 8:8 i onda još jednu kontru za izjednačenje

 

Da smo uzeli pobedu sada, imali bi šansu i za završni turnir SL

Neke kljucne poene su prodali libero i Krsmanovic. Btw, ja sam mislio da su Poljaci bolji tim ili ovo nije njihova najbolja postava(?) super ako mozemo da igramo sa najboljim timovima ovako egal, mada generalno ovo je prilicno nizak nivo odbojke sa obe strane, pogotovo igra u polju.

Edited by Lancia

  • Replies 4.4k
  • Views 274.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Obozavam ove nase smizle 

  • Ne bih imao ništa protiv da bude dosadno kao u operi, dok naše gaze sve po redu. Ne bih imao ništa protiv ni da takva dosada traje godinama. Gledao sam tako nešto kad su Dražen, Kukoč, Divac, Rađa i e

  • Mega carice univerzuma  Definitivno moja najdraža reprezentacija Srbije    Sad mi je jedino krivo što nismo ovako igrali prošle godine, ne da bismo se prošetali do olimpijskog zlata, nego...

Posted Images

3 hours ago, Lancia said:

Neke kljucne poene su prodali libero i Krsmanovic. Btw, ja sam mislio da su Poljaci bolji tim ili ovo nije njihova najbolja postava(?) super ako mozemo da igramo sa najboljim timovima ovako egal, mada generalno ovo je prilicno nizak nivo odbojke sa obe strane, pogotovo igra u polju.

Iskreno, odgledao sam samo peti set i to ne pos punom pažnjom, pa ne bih ocenjivao kvalitet meča, ali na osnovu prethodnih mečeva sa učesnicima OI, pre bih rekao da smo naleteli na njihov slab dan. Lagano su nas rešili: Brazilci, Nemci, Ameri i Japanci. Argentina nas je dobila u egal meču, sa Francima, Italijanima i (još uvek) Slovencima nismo igrali, jedino smo dobili Kanađane.

 

Proračunati su i bodovi za sutrašnje mečeve, pa je poznato da ako Kubanci pobede Poljake, moramo i mi Slovence, ako oni izgube - mi smo na OI bez obzira na ishod našeg meča. 

Nisu im igrali Kurek i Leon.

Ali sutra ce igrati heheh.

Poljska pobedila Kubu 3:0

20 minutes ago, W.F.C. said:

Poljska pobedila Kubu 3:0

Ako sam dobro skontao profesionalca mi smo več u Parizu? 

  • Author
5 minutes ago, Cash said:

Ako sam dobro skontao profesionalca mi smo več u Parizu? 

 

a od danas i Srbija :)

Nije lose, kosarka m/z, odbojka m/z, vaterpolo, malo li je

  • Valk pinned this topic
  • 1 month later...

Izgleda da se Terzić vraća.

  • 8 months later...

jesu li i muski turci sada vec pojam za nas u odbojci

Ne znam za turke, ali kinezi nas pocepaše 3:0 na startu SL isuse

jel zna neko zasto tijana ne igra

laksa povreda, na listi je rezervnih igracica sto znaci da postoji mogucnost da zaigra ovog vikenda

prakticno osim Bukilic nemamo drugog korektora jer Zelenovic nije na spisku ove nedelje

jebote 4 od 4 u izgubljenih petih setova u 5 utakmica frust

Ne moze bez korektora jbg

Nije ovo lose uopste kad se uzme u obzir da je mlada reprezentacija . Vanja Ivanovic odlicna u napadu a napredovala je dosta i u prijemu iako tu ima puno prostora da bude jos bolja

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.