Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

4 minutes ago, Ted said:

jaka stvar. pored hiljadu budala postavljenih u hiljadu upravnih odbora bez ikakvog osnova/razloga/smisla nije nikava jest da je postavlljena još jedna

ajmo jos jednom

sta kaze sama suzi:

 

Suzana Vasiljević, savetnica za medije predsednika Srbije, potvrdila je za Insajder da je imenovana za jednog od novih članova Upravnog odbora Košarkaškog saveza Srbije

 

„Imenovana sam na predlog Košarkaškog saveza Srbije s idejom da na Svetskom prvenstvu košarkaše, njihov ugled i uticaj, kao i u ostalim sportskim takmičenjima, iskoristimo za promociju Srbije i da ih uključimo u sve marketinške aktivnosti koje za cilj imaju podizanje ugleda zemlje u svetu. Funkciju obavljam bez ikakve nadoknade“, navela je Suzana Vasiljević za Insajder.

 

 

pravicemo se blesavi i zanemariti cinjenicu da je ona tu da promovise politiku av?

 

jer da je drugacije, u uo bi na to mesto bio iemnovan neko iz kosarke, eventualno neka glumica, manekenka, picka materina, a ne medijski savetnik av licno

2 minutes ago, Filozof manijak said:

 

jbg, ja ne znam šta da ti odgovorim na ovakve misaone konstrukcije iz bolda. 

MOj stav je da selektor treba da se fokusira na tim i pripeme za prvenstvo, a ne da se meša u stvari koje nisu njegov posao.

 To što su oni igrali zajedno i znaju se decenijama ne znači i da su privatno u dobrim odnosima.

To što je usrana vasiljevićka ubačena u Upravni odbor, ne znači da AV može da kroji sastav reprezentacije.

pobogu, nije poenta dal ispijaju kafe zajedno i idu jedni drugima na slavu, nego da se ne radi o nekakvom nedodirivom telu, potpuno van djordjevicevih dometa

 

naravno da je primarni posao selektora teren i tim

 

ali ako vodi racuna o ponasanju igraca, onda bi mu valjda trebalo zasmetati i da bude deo av marketing kampanje

 

do pre par sati smo citali kako je kalina sigurno otpao zvog drkanja, kako je nedopustivo da neko ko "krivi facu" na trandzu bude uzor nasoj deci, sad se nema problem da se kosarkasi koriste u kampanji od strane vuciceve medijske savetnice

 

 

hiljadu puta je pogubnije promovisati vucicevu srbiju, nego drkati kurac u kameru

neverovatno je da se tako nesto uopste mora i pisati

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

1 minute ago, theanswer said:

 

Ona je član reprezentacije koliko i mi ovde. 

 

Posto Kalina vise nije clan repke, evo ja se solidarisem, vise necu da budem clan. Tako da mene ne racunaj..

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

naravno da je primarni posao selektora teren i tim

 

ali ako vodi racuna o ponasanju igraca, onda bi mu valjda trebalo zasmetati i da bude deo av marketing kampanje

 

do pre par sati smo citali kako je kalina sigurno otpao zvog drkanja, kako je nedopustivo da neko ko "krivi facu" na trandzu bude uzor nasoj deci, sad se nema problem da se kosarkasi koriste u kampanji od strane vuciceve medijske savetnice

 

 

hiljadu puta je pogubnije promovisati vucicevu srbiju, nego drkati kurac u kameru

neverovatno je da se tako nesto uopste mora i pisati

 

:huh: kako ovo boldovano ima veze jedno sa drugim? Na koji način je on uticao na to šta KSS radi? Sam si rekao da mu je posao tim i da su mu posao igrači. Naravno da je problem ali mislim da on na to ne može da utiče, niti treba da se bavi time, da skreće sebi fokus sa priprema i takmičenja na politiku. Žali se na PSD-a a ne na Đorđevića. 

 

A ovo na kraju, otkrivaš toplu vodu, ali si prethodno izmešao babe i žabe.

Link to comment
9 minutes ago, ToniAdams said:

Ok i kumčetm je to rekao

kumcetove surnaje brat zapravo

ali svakako p-r-o-v-e-r-e-n-o

9 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Ja sam tvrdio da je Kalina drugopozivac u reprezentaciji, u  odnosu na Tea, Bogdana, Bjelicu  Jokića, Bobija.   

ali ne cini tim 12 najboljih drugopozivaca :fantom:

8 minutes ago, copkillah said:

 

ne znam, ali ubi vas taj krokodil :(

tja, umes i bolje

5 minutes ago, copkillah said:

 

Ja ne znam što je toliko teško da prihvatiš da očigledno postoji neki problem sa njim i da je do njegovog ponašanja i da to nešto Đorđeviću ne odgovara. Sve ostalo su varijacije na temu i širenje teme, ali to je suština. A ko misli da je on izbačen samo zbog stavova o Kosovu, što se prečesto insinuira je, upotrebiću eufemizam, u zabludi.

 

zapravo, ogromna vecina koja je tvrdila slicno je govorila zbog politickih stavova, a ne (samo) zbog ksoova

ali eto zasto citirati ispravno, kad je ovako zgodnije dovesti do krucijalnog argumenta "i vucic ima takav stav o kosovu"

Link to comment

@pbg12345

OK, da prekidamo diskusiju, jer nema svrhe.

Ne gledamo na situaciju istim očima i to je to.

Dajem kredit Đorđeviću na osnovu dosadašnjih rezultata sa reprezentacijom da zna šta radi i da nije poslušnička pička. Svakako, videćemo kako ćemo proći na prvenstvu, pa onda razglabati da li je odstranjivanje Kalinića iz ekipe bio dobar ili poguban potez.

 

Sve ostalo, što se ne tiče same priče na terenu i svlačionice nije selektorov posao, 

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

zapravo, ogromna vecina koja je tvrdila slicno je govorila zbog politickih stavova, a ne (samo) zbog ksoova

ali eto zasto citirati ispravno, kad je ovako zgodnije dovesti do krucijalnog argumenta "i vucic ima takav stav o kosovu"

 

Jbt, "i vučić ima takav stav o kosovu" - opet meni učitavaš tuđe stavove, koji ti je večeras? :lol: 

 

Ništa, onda ovako: ono što sam napisao za Kosovo zameni sa "politički stavovi". Ako se nekad ispostavi da je stvarno skrajnut zbog istih, posuću se pepelom, nikakav problem, ali u ovom momentu sam prilično uveren da je to uticalo na odluku nekih otprilike 0%.

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

:huh: kako ovo boldovano ima veze jedno sa drugim? Na koji način je on uticao na to šta KSS radi? Sam si rekao da mu je posao tim i da su mu posao igrači. Naravno da je problem ali mislim da on na to ne može da utiče, niti treba da se bavi time, da skreće sebi fokus sa priprema i takmičenja na politiku. Žali se na PSD-a a ne na Đorđevića. 

 

A ovo na kraju, otkrivaš toplu vodu, ali si prethodno izmešao babe i žabe.

pa rekoh, pisalo se o uticaju kalininog drkanja na decu

 

biti deo tima koji promovise vucica je pogubnije

 

koji deo nije jasan?

 

opet, da njegovo je da se bavi timom i njegovo je da zastiti taj isti tim

suza direktno kaze da ce tim na sp koristiti za promociju srbije

 

da li ikom ima potrebe objasnjavati da timu i saletu nije potrebna jebena suzi da promovisu srbiju

i da to njeno zapravo znaci "promocija av"

 

 

i ja uopste ne napadam djordjevica, ja se samo grozim da je ova stoka presla jos jednu granicu i pokusava sapu szaviti i na jedan od najboljih srpskih proizvoda kosarkasku reprezentaciju srbije

 

djordjevic je u vrlo neugodnoj poziciji sad

prilicno sam siguran da mu se gadi da "radi marketing" za vucicevu medijsku savetnicu

Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

 

Ja ne znam što je toliko teško da prihvatiš da očigledno postoji neki problem sa njim i da je do njegovog ponašanja i da to nešto Đorđeviću ne odgovara. Sve ostalo su varijacije na temu i širenje teme, ali to je suština. A ko misli da je on izbačen samo zbog stavova o Kosovu, što se prečesto insinuira je, upotrebiću eufemizam, u zabludi.

 

 

Sa kojim uverenjem ti ovo pises to je za pohvalu (a da je tema nesto za sta niko od prisutnih nema 100% proverenu info - sem mozda Veljinog kumceta :whistle:)

 

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

Drkanje 99%, sta je ostalih 1%?

 

Neopreznost jer može da povredi ruku tako, nešto kao Radmanović koji ide da vozi snoubord.

 

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

i ja uopste ne napadam djordjevica, ja se samo grozim da je ova stoka presla jos jednu granicu i pokusava sapu szaviti i na jedan od najboljih srpskih proizvoda kosarkasku reprezentaciju srbije

 

djordjevic je u vrlo neugodnoj poziciji sad

prilicno sam siguran da mu se gadi da "radi marketing" za vucicevu medijsku savetnicu

 

Pa taj deo nikome nije sporan, ali ajde, žaliću se kada prvi put bude nešto uradila, ne mogu unapred da se nerviram.

 

1 minute ago, John Coltrane said:

 

Sa kojim uverenjem ti ovo pises to je za pohvalu (a da je tema nesto za sta niko od prisutnih nema 100% proverenu info - sem mozda Veljinog kumceta :whistle:)

 

 

Pa na forumima si već sigurno 20ak godina zar ne? Šta drugo radimo ovde nego da iznosimo svoja uverenja? Ja sam uveren da je tako, a ako sam negde napisao da je sigurno tako, onda je greška moja, samo sam ubeđen da Kalinićevi politički stavovi nemaju veze sa Đorđevićevom odlukom. 

Link to comment

S druge strane, da je bilo pritisaka iz političke vrhuške da se Kalinić odstrani iz tima, iskreno verujem da bi Đorđević stao iza svog igrača i zaštitio ga svojim autoritetom (ili stao ispred :unsure: ). Ne verujem nikako da se zbog politike i posluišništva odrekao bitnog šrafa iz mašinerije. 

Skloniji sam da poverujem da su u pitanju međuljudski odnosi u samoj ekipi, nego drkanje ili tvitovi o Kosovu

Link to comment

Dve grupe se ovde neće nikada sloziti (surprise!). Velika vera u Saloa vs SNS mašinerija koja bi i kamen pokvarila.

 

Prvo, oko Kaline i politike, odnosno “istih stavova o Kosovu”: Kalina je javno podržao 1 od 5 miliona proteste i zvao na šetnje, i to radi od skoro prvog dana na tviteru.

 

Sve više mislim da Salo ovo nije iz zlobe uradio, već da zaštiti Kalinu.

 

Copi: nije samo dobar na papiru, već je igrao za reprezentaciju i osvajao medalje sa njom. A usput ga je ne baš tako davno sam Salo prozvao kao buduceg nosioca reprezentacije.

 

sve u svemu, saznaćemo posle SP ako useremo i to od samog Saloa. Nebitno za rezultat, predvidjam da će dati ostavku posle SP i da nije hteo da skenja tim pre takmičenja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...