Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    937

  • б1lme3

    907

4 minutes ago, Malvo said:

O celavoj picki sve najgore, ali sam posve siguran da mu se ucitavaju stvari za koje nije kriv. Vremenom ce isplivati traceraj i sad sam vec siguran da je glavni razlog njegov odnos sa saigracima ili bitnijim saigracima. O cemu ce takodje moci da se raspravlja kad budemo saznali vise o tome, sto ce se mozda desiti ko zna kad, kao sto se, na primer, posle godina i godina saznalo da Vanja Grbic i Vujevic nisu razgovarali. Da je neko u to vreme to rekao, pomislili bi da je budala, kako je moguce da se to desi itd. Da li se ovaj zakacio sa nekim konkretno ili je opsti utisak da nije u vinklu i da nije pozeljan, ko zna. Znajuci Kalinica, obe stvari su jednako moguce.

 

 

Djordjević i Danilović nisu razgovarali dobar deo sezone u kojoj je Partizan bio prvak Evrope. To nema nikakve veze.

Link to comment

Ima veze ako ga cela svlacionica sutnula, sto bi bilo vrlo mucno i zamisliti, ali je definitivno moguce. Ako se zakacio sa Teom ili Bogdanom, opet je aut.

Link to comment
8 minutes ago, theanswer said:

 

pa ti si majstor učitvanja da izmisliš šta je ko hteo ili mislio da kaže nasuprot onome što sam stvarno pisao, al ajde

 

a nemoj molim te o širem kontekstu, ušli bi u vrzino kolo

nedostaje ti harper?

ti bas ne umes razgovarati bez tih licnih momenata?

 

kazes najpre 100 strana o jebenom kalinicu, zatim kazes jedno je da se povede prica, drugo da se o njemu pise ovoliko

i ja ucitavam kad kazem da ocigledno smatras da nije vredan toga?

evo ponudi mi alternativno misljenje, sta si zapravo rekao, a ja sam pogresno protumacio, odnosno "majstorski ucitao"?

 

siri kontekst - u najkracem: nadali se ljudi da je ovo jedinstvena prilika da budemo kompletni, izostankom strandardnog clana rotacije necemo biti kompletni

gde tu lezi problem?

prilicno sam siguran da je ovo dobrom delu forumasa bila pocetna motivacija da se jave

Link to comment

Teodosic i Krstic nisu razgovarali kad su nam doneli srebro sa evropskog. Teo je isto uvek bio gadan lik, hteo je i Bjelicu i da bije koliko se secam. Najgori ego manijaci su uvek i najveci sampioni, takav je sport. 

Edited by Joe D
Link to comment

Jbte, devojke nam odigraju fanstastičnu utakmicu, plasiraju se u SF EPa, a vi ovde i dalje palamudite o mrtvom Kaliniću, Vučiću i Salou. 

 

Jebala vas sva trojica. 

Link to comment

ko je rekao dzordan?

drazen? :D

 

malvo, naravno da je problem "ako se zakacio sa celom svlacionicom" i naravno da je dobro ako ga je sale izbacio u tom slucaju

ali to je baaaaaas nategnuto

 

i opet, makar u javnom nastupu (osim jel kad na opste zgrazavanje moralne milicije samara majmuna na trandzu) momak ostavlja ok utisak

ocigledno "deli prave vrednosti"

 

Link to comment

@Maheem hvala na linku,

posto pojedini usplahireni forumasi pominju zapisavanje sns-a i slicne termine pomislih da je Kalinic imao istupe tipa Vujosevica, Dude, Pantica, Sergeja...  i direktnog apostrofiranja krivca,  mada je i ovo vise nego korektno sa njegove strane.

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

nedostaje ti harper?

ti bas ne umes razgovarati bez tih licnih momenata?

 

kazes najpre 100 strana o jebenom kalinicu, zatim kazes jedno je da se povede prica, drugo da se o njemu pise ovoliko

i ja ucitavam kad kazem da ocigledno smatras da nije vredan toga?

evo ponudi mi alternativno misljenje, sta si zapravo rekao, a ja sam pogresno protumacio, odnosno "majstorski ucitao"?

 

siri kontekst - u najkracem: nadali se ljudi da je ovo jedinstvena prilika da budemo kompletni, izostankom strandardnog clana rotacije necemo biti kompletni

gde tu lezi problem?

prilicno sam siguran da je ovo dobrom delu forumasa bila pocetna motivacija da se jave

 

kojih ličnih momenata, druže, učitavaš mi svaki drugi post da sam napisao nešto što nisam, i znaš da nisam napisao i ti mi ulaziš u glavu, pa kako tako da razgovaramo izvini

 

da, nije vredan toliko, ne vidim zašto bi bio vredan toliko da se o njemu baš ovoliko razgovara, pogotovo kad ne znamo razloge, ne vidim da je ijedan igrač toliko bitan, o jokiću se nije toliko pisalo. 

 

pa nećemo biti kompletni i šta sad, da se upucamo kolektivno,  opet nije da fali najbolji igrač, nego fali peti najbolji igrač petorke

 

ne treba ti alternativno mišljenje šta sam zapravo rekao dovoljno je da pročitaš sa razumevanjem

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

kojih ličnih momenata, druže, učitavaš mi svaki drugi post da sam napisao nešto što nisam, i znaš da nisam napisao i ti mi ulaziš u glavu, pa kako tako da razgovaramo izvini

 

da, nije vredan toliko, ne vidim zašto bi bio vredan toliko da se o njemu baš ovoliko razgovara, pogotovo kad ne znamo razloge, ne vidim da je ijedan igrač toliko bitan, o jokiću se nije toliko pisalo. 

 

pa nećemo biti kompletni i šta sad, da se upucamo kolektivno,  opet nije da fali najbolji igrač, nego fali peti najbolji igrač petorke

 

ne treba ti alternativno mišljenje šta sam zapravo rekao dovoljno je da pročitaš sa razumevanjem

:D

i sta sam ti ja to ucitao?

Link to comment
2 minutes ago, steins said:

Jbte, devojke nam odigraju fanstastičnu utakmicu, plasiraju se u SF EPa, a vi ovde i dalje palamudite o mrtvom Kaliniću, Vučiću i Salou. 

 

Jebala vas sva trojica. 

 

+1

 

Ovaj pbg se grudva ceo dan sa stavovima koje je učitao drugima, i ne mrzi ga. Goranzu svaka čast za odvale.

Link to comment
3 minutes ago, jovanovic said:

@Maheem hvala na linku,

posto pojedini usplahireni forumasi pominju zapisavanje sns-a i slicne termine pomislih da je Kalinic imao istupe tipa Vujosevica, Dude, Pantica, Sergeja...  i direktnog apostrofiranja krivca,  mada je i ovo vise nego korektno sa njegove strane.

o jebote sta tebe muci

 

jel bi te zadovoljio snimak na kom samara majmuna vucica?

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...