Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Mislim, meni je salo naš daleko najdraži sportista svih vremena što ga čini vrv jednim od najdražih sportista uopšte što ga čini jednim od vrv najdražih ljudi koje lično ne poznajem uopšte, ali ne razumem na čemu temeljite tvrdnju da i on nije, poput bukvalno svih ostalih dosad poklekao.

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Mislim, meni je salo naš daleko najdraži sportista svih vremena što ga čini vrv jednim od najdražih sportista uopšte što ga čini jednim od vrv najdražih ljudi koje lično ne poznajem uopšte, ali ne razumem na čemu temeljite tvrdnju da i on nije, poput bukvalno svih ostalih dosad poklekao.
A ako ga već toliko ceniš, na osnovu čega misliš da je poklekao?
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Banalizujem kao odgovor na tvoj post

 

Ja se ne pravim lud, stvarno mislim da Đorđević nije podlegao prijateljskim sugestijama (ako ih je bilo, to ne znamo) da izbaci Kalinića iz tima zbog njegovih političkih stavova.

I verujem da bi Đorđević pre dao ostavku nego da postane poslušnik AV-a i da mu takve kreature kroje tim.

Meni je to plauzabilnije nego ova tvoja tvrdnja. 

 

 

A čemu postavljanje ove budaletine u KSS? Prosto, promovisanje predsednika preko sportskog uspeha košarkaša, ni prvi ni poslednji put, niti savez u kojem se to dešava.

 

 

 

pa o tome se jebote (izmedju ostalog) radi

sto od saleta ocekujemo da "odbrani svetinju" i svojim autoritetom odjebe takve pokusaje

Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

Mislim, meni je salo naš daleko najdraži sportista svih vremena što ga čini vrv jednim od najdražih sportista uopšte što ga čini jednim od vrv najdražih ljudi koje lično ne poznajem uopšte, ali ne razumem na čemu temeljite tvrdnju da i on nije, poput bukvalno svih ostalih dosad poklekao.

 

Na tome sto nema nikakvih dokaza za to. Dosad smo samo citali sta su uverenja ljudi. Sta ko veruje nije relevantno..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

pa o tome se jebote (izmedju ostalog) radi

sto od saleta ocekujemo da "odbrani svetinju" i svojim autoritetom odjebe takve pokusaje

 

Čekaj, jel tvrdiš da je Đorđević trebalo da spreči njeno postavljanje u Upravni odbor?

Link to comment
2 minutes ago, ToniAdams said:

Mislim, meni je salo naš daleko najdraži sportista svih vremena što ga čini vrv jednim od najdražih sportista uopšte što ga čini jednim od vrv najdražih ljudi koje lično ne poznajem uopšte, ali ne razumem na čemu temeljite tvrdnju da i on nije, poput bukvalno svih ostalih dosad poklekao.

a super je sto se uopste ovo mora naglasavati

 

a mora, jer je tu vazda prisutno "proveravanje pravovernosti" istraga izdajnika i slicno

 

srbin, odnosno gradjanin srbije, koji voli kosarku, a ne smatra da je sale djordjevic hodajuca legenda je naprosto budala

ko na taj nivo uspe uvuci klubastvo je govno ranga av

Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

Na osnovu toga što je izbacio daleko najboljeg igrača kog imamo na toj poziciji a posle saopštio ono nemušto saopštenje

 

Da jebote, nikada se nije desilo da neko bude odstranjen iz tima zbog ponasanja, a trener odbio da iznese prljav ves u javnost.

 

Srami se Djordjevicu..

Link to comment
5 minutes ago, ToniAdams said:

Na osnovu toga što je izbacio daleko najboljeg igrača kog imamo na toj poziciji a posle saopštio ono nemušto saopštenje

 

Ali da li najbolji igrači na papiru uvek čine i najbolji tim?

 

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Čekaj, jel tvrdiš da je Đorđević trebalo da spreči njeno postavljanje u Upravni odbor?

jebote

9 minutes ago, Filozof manijak said:

 

A čemu postavljanje ove budaletine u KSS? Prosto, promovisanje predsednika preko sportskog uspeha košarkaša, ni prvi ni poslednji put, niti savez u kojem se to dešava.

 

smatram da niposto ne sme da dozvoli ovo iz drugog kvota

 

nije sasa djordjevic neki od onih "rukometnih legendi" sto iznova probiajju dno, pijani vasilijevic, karakterni  savo volina milosevic, dakec djubre kovacevic, krstaja ili ne daj boze kokeza i slicni

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Na tome sto nema nikakvih dokaza za to. Dosad smo samo citali sta su uverenja ljudi. Sta ko veruje nije relevantno..

 

Pa ne znam kakve dokaze očekuješ - transkripte razgovora? :D

 

Naravno da su u pitanju uverenja - svako tumači i veruje na osnovu raspoloživih informacija i svog aparata za zaključivanje, začinjenim osetljivošću na bullshit (ja priznajem da sam osetljiv i  da mi jako malo treba da pređem u full "autošovinistički" mod).

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

jebote

smatram da niposto ne sme da dozvoli ovo iz drugog kvota

 

nije sasa djordjevic neki od onih "rukometnih legendi" sto iznova probiajju dno, pijani vasilijevic, karakterni  savo volina milosevic, dakec djubre kovacevic, krstaja ili ne daj boze kokeza i slicni

 

 

 

Čekaj još jednom, ti sad tvrdiš da selektor treba i mora da utiče na odluke Upravnog odbora o sastavu samog odbora?

 

ili da na 2 meseca pred prvenstvo da ostavku jer je kreatura postavljena u isti?

 

edit2: zar ne misliš da je to malo ovestrečovanje uloge selektora?

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...