Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Prilicno ucitavas i izvlacis kategoricne zakljucke na osnovu poluinformacija.. Nikakve veze stavovi Kalinicevi o Kosovu (koji su btw. na liniji AV-a), nemaju veze sa katovanjem..

 

Po hiljaditi put, Kalinićevi stavovi nisu na liniji AV-a, ajmo se kladiti u šta god hoćeš - da prezentuješ Kalinićeve stavove u anketi pred 5.000 ljudi u Srbiji i da ih pitaš da li su to stavovi Vučića, 4500 bi ti reklo da nisu. To je najvažnije.

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Pobogu, da li ona ima uticaj na selektora i njegov izbor igrača?

 

Ne, mislim da kao bivsa kosarkasica i osvajacica brojnih medalja na domacim i inostranim takmicenjima daje jednu dozu zrelosti, mudrosti i nadasve strucnosti Djordjevicu i momcima, kao i Danilovicu, Tomasevicu i ostalim zaposlenim u KSS.

Link to comment
2 minutes ago, ToniAdams said:

A što ga je katovao onda?

 

Vec sam pisao, Kalina je kvalitetan komad budale, uspeo je da se pokaci sa pola saigraca iz repke. U takvoj situaciji, ako ne mozes da prevazidjes te stvari, otklanjas trulu jabuku..

Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

 

Ne, mislim da kao bivsa kosarkasica i osvajacica brojnih medalja na domacim i inostranim takmicenjima daje jednu dozu zrelosti, mudrosti i nadasve strucnosti Djordjevicu i momcima, kao i Danilovicu, Tomasevicu i ostalim zaposlenim u KSS.

To nije odgovor nego bezvezno ironisanje.

Ajmo opet, da li stvarno misliš da je Vasiljević uticala na Đorđevića da ne povede Kalinića na prvenstvo?

Edited by Filozof manijak
Link to comment
7 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Prilicno ucitavas i izvlacis kategoricne zakljucke na osnovu poluinformacija.. Nikakve veze stavovi Kalinicevi o Kosovu (koji su btw. na liniji AV-a), nemaju veze sa katovanjem..

verovatno deseti put ponavljam, ali ovo jednostavno nije istina

Link to comment

Znao je da će da postave Suzanu, uplašio se kako će Kalina da reaguje kad krene da kenja o nekom patriotizmu™ i sličnim budalaštinama, da ih koristi za promocije AV i sklonio ga da ne pravi probleme?

 

 

 

Link to comment
Just now, radisa said:

Znao je da će da postave Suzanu, uplašio se kako će Kalina da reaguje kad krene da kenja o nekom patriotizmu™ i sličnim budalaštinama, da ih koristi za promocije AV i sklonio ga da ne pravi probleme?

 

reportovan si zbog trolovanja

 

Link to comment
3 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Po hiljaditi put, Kalinićevi stavovi nisu na liniji AV-a, ajmo se kladiti u šta god hoćeš - da prezentuješ Kalinićeve stavove u anketi pred 5.000 ljudi u Srbiji i da ih pitaš da li su to stavovi Vučića, 4500 bi ti reklo da nisu. To je najvažnije.

 

Sto se Kosova tice, ono sto javno pricaju i jedan i drugi, jesu. To sto je Kalina zbog toga izdajnik, a AV satro patriota koji se bori za Srbe, je druga prica. To ti kao ono, Djindjic izdajnik bio za podelu, AV patriota za podelu..

Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Pobogu, da li ona ima uticaj na selektora i njegov izbor igrača?

 

 

@Ivo Petović

Ne projektujem klubaštvo, hvala na dobroj volji. 

Ne znam, možda ja idealizujem Đorđevića previše i smatram da ne dozvoljava takve uplive i "dobronamerna" sugerisanja oko sastava ekipe.

I to što je je Vasiljević  izabrana u upravni odbor ne povezujem sa odbacivanjem Kaline. Previše mi je to nategnuto

 

Ne mislim ni ja (makar ne još uvek) da mu je neko sugerisao, prosto mislim da je Djordjević smatrao da ovaj ima veliki teret za sobom i da bi to moglo da dovede do problema u nekom trenutku (prosto ga je označio kao ekscentrika, koji stvara probleme). Ne isključujem mogućnost da je i neki od igrača nešto kenjao zbog Kalinića zbog politike (ne verujem da su neke svađe u pitanju, koliko se sećam Kalinić i Bogdanović su bili baš dobri). I ja mislim da bi Djordjević odjavio svaki pritisak, tj bio sam uveren 100 % u to pre par dana, sada već malo manje. No, verovatno je bilo neke priče u skorije vreme, obzirom da ga je stavio na širi spisak što će reći da je u tome trenutku ipak računao na njega,

 

U svakom slučaju, to je moj zaključak, voleo bih i sam da nije takav i da bude demantovan, jer je, kao što rekoh, košarkaška reprezentacija Srbije još jedini kolektiv sa obeležjima ove države prem akojem sam gajio neku validnu emociju. Da ne govorim da mi je sebični ugođaj potencijalno do jaja prvenstva narušen. Stoga bih voleo da grešim :)

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

To nije odgovor nego bezvezno ironisanje.

Ajmo opet, da li stvarno misliš da je Vasiljević uticala na Đorševića da ne povede Kalinića na prvenstvo?

ako zamisljas to tako da je jebena suzana stala ispred saleta i rekal mu da ne vodi kalinu, onda si skoro 100% u pravu, ne nije tako bilo

 

savetnici predsednika srbije, nije mesto u kss i to kako sama kaze "namenski je tu da iskoristi "marketinski potencijal" igraca radi promocije srbije politike aleksandra vucica"

 

sale djordjevic autoritet i mudonja kakav jeste (bas zbog toga) je jednostavno trebao reci nesto neutralno ne zelim politiku u ekipi bla bla

ako gamad ima toliko smelosti da predje preko toga i gura dalje tu pricu, onda sale stane ispred kamera i kaze da zbog politickih pritisaka podnosi ostavku

 

vrhunac "podrske" koju sasa djordjevic treba dodeliti vucicu je eventualno protokolarno fotkanje kad se vrate sa medaljom na cuvenom doceku

ovim direktno (kao sto sama suzana kaze) stavlja i sebe i ekipu u vucicevu (neprekidnu) kampanju

 

sad, mozemo se praviti blesavi i reci kako reprezentacije, pa tako i kosarkaska i inace "reklamiraju" svoju zemlju, kako su oni zapravo "najbolji ambasadori" i slicno i to naravno u dobroj meri stoji, samo se onda ne gura licno savetnik za medije predsednika u reprezentaciju, svesni smo valjda svi gde zivimo i na sta je sve av spreman, pa tako verujem i da je djordjevic jako dobro svestan toga i sta zapravo ovo suzanino "volontiranje" znaci

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...