Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

13 minutes ago, pbg12345 said:

pisanjem po rezimu aleksandra vucica?

 

 

Postoji jedan intervju u kome Kalinic govori o  Aleksandru, bar nekih licno napisanih 100 karaktera na Twiteru ili se to pisanje po Vucicu iskljucivo svodi na retvit Njuza i Danas-? 

Edited by jovanovic
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

kakva patnja zbog jednog Kaline, od likova kojima kojima bi bio ikona samo da je pevao kurva gasi se. da li može jadnije

 

elem,

ako se Kalina ne uklapa međuljudski u ovu reprezentaciju, onda to može da bude samo onako kako se Ergić i Subotić nisu uklopili sa džiberima u fudbalskoj reprezentaciji

Link to comment
1 minute ago, levi said:

kakva patnja zbog jednog Kaline, od likova kojima kojima bi bio ikona samo da je pevao kurva gasi se. da li može jadnije

 

elem,

ako se Kalina ne uklapa međuljudski u ovu reprezentaciju, onda to može da bude samo onako kako se Ergić i Subotić nisu uklopili sa džiberima u fudbalskoj reprezentaciji

 

Briljiraš sve više i više 

Dakle, ostali momci u košarkaškoj reprezentaciji su džiberi?

Link to comment
15 minutes ago, dragance said:

Evo maske su fino pale na forumu. Patkometrija i klubaštvo stoji iza pravdanja katovanja Kaline.

 

Kao da je to bilo upitno...

Link to comment
Just now, dragance said:

Bilo je na proslavi posle utakmice, nije mu samo Kalina suflirao, ali ajde. Kao da na drugoj strani nije bilo “Kurva gasi se”, a tokom te serije sa grobljem, pocelo je sa prozivkama “krivousti” što je izgleda još popularno ovde.

 

 

Evo ga još jedan sa klubaštvom i ostalim tupavim učitavanjima...

 

Nema ovde navijačkih pesama protiv nekog kluba ili slično, direktno je vređao kolegu izreprezentacije. Šapuće Dženkinsu i još umiruje šabane da bi bolje čuli šta će ovaj pevati.

Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

 

eto šanse za kalinića da izađe na tim društvenim mrežama i kaže da nije u reprezentaciji zbog toga i toga kad mu je već stalo do tiranije

 

Ako si pratio temu, on je to neposredno i potvrdio na twitteru.

 

U svakom slucaju eto ti dokaza da bas i nije dziber (kakvim ga smatrate) sto nije digao buku oko svega toga. Kratko i jasno je rekao da nema komentar.

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

 

pa jedino preterivanje koje vidim ovde jeste 100 stranica o kaliniću. realno je mnogo. 

:D

nije to o kalinicu, makar ne direktno

 

rekoh vec negde a pocetku, radi se jednostavno o tome da su se posle cuvenog joakrinog "da" ljudi ponadali da je to to, da napokon idemo kompletni, da cemo makar ovaj jedan put imati priliku da vidimo jokica u prajmu sa jos zivim teom i bjelicom

itd, kapiras vec sustinu

 

onda je otpao kalina, stalni clan reprezentacije, koga su unazad nekoliko dana bukvalno svi videli kao deo ekipe i to je skenjalo ljude, makar dobar deo ljudi

 

pa su onda krenuli da se nagadjaju razlozi, bla bla

 

meni, kao sto vec rekoh, ostaje nejasno samo zasto je deo forumasa uzeo obavezu na sebe da "objasni" kako je kalina nebitan lik, itd, kad su ga isti ti ljudi sami "stavljali u spisak" nekoliko dana pre

 

usput smo se "posibali", usancili u stare rovove, iskopali neke nove

jeste smor realno, ali klasika

 

ja se najiskrenije nadam da je ovo poslednja ovakva rasprava, da vise nece biti iznenadjenja o da nece biti potrebe da se "objasnjava" kako vasa, lucic ili ko vec i nije neophodan

 

sta je tu je, idemo po zlato

 

i da naravno, da sale odjebe nekako bandu

bice vrlo neprijatno gledati ta lica oko reprezentacije

dovoljno je i sto moramo gledati "podrsku sa tribina" od baksuza i ona cerekanja kad se slavi uspeh posle

Link to comment

ulazak ove vuciceve spodobe u reprezentaciju znaci da je sns i to zvanicno preuzeo, i u takvoj situaciji ne mogu da odbacim scenario politicke motivisanosti odluke. djordjevic ce imati prilike da pokaze u buducnosti da li je voljan da pliva u tim stvarima. 

 

a ovi pokusaji da se kalinicevi stavovi izjednace sa vucicevim su sramotni. lik je jedini od nasih kosarkasa ili kosarkaskih radnika koji je ikad na bilo koji nacin izrazio protest protiv ovog rezima, i sve i da je najgora sabancina na svetu, samo zbog toga bi bilo ljudski da mu se skine s kurca ova tuzna patkometarska brigada, makar kada se o ovakvim stvarima prica. mogao je on mirne duse da se pravi mrtav kao i svi ostali, niko ne bi ni primetio. 

Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

 

Ako si pratio temu, on je to neposredno i potvrdio na twitteru.

 

U svakom slucaju eto ti dokaza da bas i nije dziber (kakvim ga smatrate) sto nije digao buku oko svega toga. Kratko i jasno je rekao da nema komentar.

 

E jbg sad, ako je neposredno isto što i lajkovati nekom tvit, onda bih voleo da čujem šta je to posredno. Ne smatram ja da je on džiber, ne poznajem dečka lično, šta više znam mu burazera od strica koji je neverovatno dobar dečko, nego mi je smešna ta konstrukcija o "sjajnom" liku od ljudi koji ga takođe ne znaju lično, al nebitno. Hteo sam da kažem da ako je zaista tako istaknuti borac protiv Vučića šta ga sprečava da ga opljune onako direktno, pogotovo sada ako zna da je to razlog što nije u reprezentaciji. Eno, Kanter je opasno zakrvio protiv Erdogana, a on može imati neke dalekosežnije posledice od pukog neigranja za reprezentaciju. 

Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

... lik je jedini od nasih kosarkasa ili kosarkaskih radnika koji je ikad na bilo koji nacin izrazio protest protiv ovog rezima...

 

 

Dule Vujošević recimo.

 

I najviše platio zbog toga.

Link to comment
19 minutes ago, levi said:

kakva patnja zbog jednog Kaline, od likova kojima kojima bi bio ikona samo da je pevao kurva gasi se. da li može jadnije

 

elem,

ako se Kalina ne uklapa međuljudski u ovu reprezentaciju, onda to može da bude samo onako kako se Ergić i Subotić nisu uklopili sa džiberima u fudbalskoj reprezentaciji

 

uvek može jadnije, npr da taj neko bude neko kao ti. lik koji bi se prvi uhvatio za kalinićevo pevanje i pisao da je džiber zbog toga. 

 

@Mark Rothko to je zaboravio dok je onanisao na patkometarsku brigadu

Edited by theanswer
Link to comment
On 10.1.2019. at 18:07, theanswer said:

Nego

 

Teo, Jovic, Micic, Guduric, Bogdan, Kalinic, Lucic, Bjelica, Jokic, Bobi, Milutinov. Ko je 12.? 

 

Nedovic, Gagi, Simon?

 

On 10.1.2019. at 18:12, theanswer said:

Ne mislim ko ce ici nego ko bi trebalo :)

 

 

Link to comment

ovo dokazuje šta?

 

da kalinić treba da bude u 12? gde sam ja rekao da ne bi trebao :D lol, dajte malo normalnosti ovde

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...