Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

12 minutes ago, Filozof manijak said:

@pbg12345

OK, da prekidamo diskusiju, jer nema svrhe.

Ne gledamo na situaciju istim očima i to je to.

Dajem kredit Đorđeviću na osnovu dosadašnjih rezultata sa reprezentacijom da zna šta radi i da nije poslušnička pička. Svakako, videćemo kako ćemo proći na prvenstvu, pa onda razglabati da li je odstranjivanje Kalinića iz ekipe bio dobar ili poguban potez.

 

Sve ostalo, što se ne tiče same priče na terenu i svlačionice nije selektorov posao, 

u pravu si apsolutno, ponavljamo se 

 

doduse samo za to si u pravu! :D

 

i nemoj molim te opet to

djordjevic i kod mene ima kredita za dva zivota

po stoti put, ruzno je to ucitavanje koje navodi da sagovornici nisu svesni djordjeviceve velicine

 

a ako se ispotavi da zaista rade marketing vucicu, pojave se u nekom spotu sa njim ili slicno, sto se mene tice mogu pobediti i usa u finalu, nek se nose u tri lepe

 

ali nece :)

msm nece snimati sa njim, pobediti oce

10 minutes ago, copkillah said:

 

Jbt, "i vučić ima takav stav o kosovu" - opet meni učitavaš tuđe stavove, koji ti je večeras? :lol: 

 

Ništa, onda ovako: ono što sam napisao za Kosovo zameni sa "politički stavovi". Ako se nekad ispostavi da je stvarno skrajnut zbog istih, posuću se pepelom, nikakav problem, ali u ovom momentu sam prilično uveren da je to uticalo na odluku nekih otprilike 0%.

 

 

 

ne, tebi "ucitavam" da se nisi precizno izrazio, ne radi se o stavu o kosovu, nego generalno politickim stavovima

uostalom i prepoznao si to kasnije

 

e:serem

Edited by pbg12345
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Just now, dragance said:

Dve grupe se ovde neće nikada sloziti (surprise!). Velika vera u Saloa vs SNS mašinerija koja bi i kamen pokvarila.

 

Prvo, oko Kaline i politike, odnosno “istih stavova o Kosovu”: Kalina je javno podržao 1 od 5 miliona proteste i zvao na šetnje, i to radi od skoro prvog dana na tviteru.

 

Sve više mislim da Salo ovo nije iz zlobe uradio, već da zaštiti Kalinu.

 

Copi: nije samo dobar na papiru, već je igrao za reprezentaciju i osvajao medalje sa njom. A usput ga je ne baš tako davno sam Salo prozvao kao buduceg nosioca reprezentacije.

 

sve u svemu, saznaćemo posle SP ako useremo i to od samog Saloa. Nebitno za rezultat, predvidjam da će dati ostavku posle SP i da nije hteo da skenja tim pre takmičenja.

 

Evo, to je novi stav (tj ja ga nisam video), da je hteo da ga zaštiti posle negativnog publiciteta koji je podobijao u poslednje vreme - nije loše. Zlobu niko nije pominjao, zaista.

 

Nisam ja rekao da je on dobar samo na papiru, niti sam doveo u pitanje njegove igračke kvalitete, poenta je bila sasvim druga, a mene stvarno mrzi da opet ponavljam "frazetinu", koja ipak ima smisla.

 

I uostalom, sve će ovo da budu samo suze na kiši kada uzmemo zlato :fantom:

 

Link to comment

Kalina je lud dok ga kida adrenalin, ali van tekme, sasvim ok lik, sto je, kao sto ste primetili, pokazao i u onoj emisiji.

Nazalost i dalje mislim da je tu nesto drugo i da vise nece igrati za repku

Link to comment

fantomski "međuljuski odnosi u ekipi", kao izgvoror za sve kad ne postoji ništa konkretno,  naspram očiglednog što Kalina donosi u igri.  na stranu što je Kalina 1 sjajan lik, ali to nije bitno, to se ne uzima u obzir kad zoveš  čoveka iz petorke Fenera, ne zoveš ga da ti pravi atmosferu  u svlačionici. za to služe 11 i 12 igrač. glavne igrače držiš po svaku cenu

 

uostalom prvi je Đorđević bio težak karakter za ekipu, a o Danilovićevom karakteru i kenjanju svima  i njihov međusobni odnos da ne spominjem. pa su ceo život igrali zajedno. svi veliki igrači su teški karakteri i osobenjaci, zato su izmišljeni mahači peškirom i glue guy-ovi, da to sve amortizuju. niko normalan neće svesno da oslabi svoju ekipu i da se odrekne bitnog igrača  tek tako. nemoguće je da je to sve došlo iz same reprezentacije, da nije neka vrsta pritiska sa strane,

Link to comment

Kalinć je džiberčina i to je dokazao sufliranjem Dženkinsu. 

 

Čime je on pokazao da je sjajan lik? 

 

 

 

Link to comment

svestan si da je pevanje navijačkih pesama kriterijum, da nijedan igrač paritzana ne bi zaigrao za reprezentaciju ni u jednom sportu ikada?

Link to comment
2 minutes ago, Mark Rothko said:

Kalinć je džiberčina i to je dokazao sufliranjem Dženkinsu. 

 

Čime je on pokazao da je sjajan lik? 

 

 

 

Pa to je to klubaštvo jbg, njima™ je car, ostalima džiber.

 

 

sportsmen :fantom: 

Link to comment
4 minutes ago, levi said:

fantomski "međuljuski odnosi u ekipi", kao izgvoror za sve kad ne postoji ništa konkretno,  naspram očiglednog što Kalina donosi u igri.  na stranu što je Kalina 1 sjajan lik, ali to nije bitno, to se ne uzima u obzir kad zoveš  čoveka iz petorke Fenera, ne zoveš ga da ti pravi atmosferu  u svlačionici. za to služe 11 i 12 igrač. glavne igrače držiš po svaku cenu

 

uostalom prvi je Đorđević bio težak karakter za ekipu, a o Danilovićevom karakteru i kenjanju svima  i njihov međusobni odnos da ne spominjem. pa su ceo život igrali zajedno. svi veliki igrači su teški karakteri i osobenjaci, zato su izmišljeni mahači peškirom i glue guy-ovi, da to sve amortizuju. niko normalan neće svesno da oslabi svoju ekipu i da se odrekne bitnog igrača  tek tako. nemoguće je da je to sve došlo iz same reprezentacije, da nije neka vrsta pritiska sa strane,

 

Da si nekad bio član neke sportske ekipe znao bi da međuljudski odnosi u ekipi nisu nikakav fantomski pojam, kao i da se prljav veš iz ekipe ne iznosi u javnost, zarad istih tih međuljudskih odnosa. To što je što je Kalina u petorci Fenera ne znači ništa za reprezentaciju, to su dve saasvim različite stvari.

Imaš svež primer u hrvatskoj fudbalskoj reprezentaciji pre godinu dana.

 

Oko bolda se slažem, samo me zanima zašto misliš da je nemoguće da je došlo iz samo reprezentacije?

 

Link to comment
1 minute ago, levi said:

svestan si da je pevanje navijačkih pesama kriterijum, da nijedan igrač paritzana ne bi zaigrao za reprezentaciju ni u jednom sportu ikada?

1 minute ago, theanswer said:

niko nije pričao o kriterijumu igranja za reprezentaciju naravno nego o "sjajnom liku"


Pa jeste sjajan lik. 

Link to comment
8 minutes ago, pbg12345 said:

ajmo jos jednom

sta kaze sama suzi:

 

Suzana Vasiljević, savetnica za medije predsednika Srbije, potvrdila je za Insajder da je imenovana za jednog od novih članova Upravnog odbora Košarkaškog saveza Srbije

 

„Imenovana sam na predlog Košarkaškog saveza Srbije s idejom da na Svetskom prvenstvu košarkaše, njihov ugled i uticaj, kao i u ostalim sportskim takmičenjima, iskoristimo za promociju Srbije i da ih uključimo u sve marketinške aktivnosti koje za cilj imaju podizanje ugleda zemlje u svetu. Funkciju obavljam bez ikakve nadoknade“, navela je Suzana Vasiljević za Insajder.

 

 

pravicemo se blesavi i zanemariti cinjenicu da je ona tu da promovise politiku av?

 

jer da je drugacije, u uo bi na to mesto bio iemnovan neko iz kosarke, eventualno neka glumica, manekenka, picka materina, a ne medijski savetnik av licno

podsećanja radi, živimo u državi u kojoj su automehničari i poslastičari u upravnim odborima muzeja i biblioteka, šoferi prekonoć postaju dokori ekonomskih nauka, ministri kopipejstuju doktorate, većina funkcionera su nasilnici/primitivci/seksualni manijaci/alkoholičari/nepismeni/bahati/neobrazovani a neki su pride i ratni zločinci ili neskriveni obožavaoci istih. veliki deo stanvništva se napaja na izvorima tipa informer i kurir, bulji u pinkove i hepije i nema nikakav problem sa svim navedenim, već to otvoreno podržava. i sad ja treba da se čudim što je neka Suzi fucking Vasiljević završila u nekom upravnom odboru i da se iznenađujem što promoviše politiku av.

 

i jedna ispravka, ne živimo u državi pošto ovo što imamo država nije. bez ikakvog preterivanja.pa stoga i bilo kakvo razmatranje/smatranje koje polazi od pretpostavke da ovde postoji nešto što ne postoji neumitno vodi pogrešnom zaključku ili barem nekim nesuvislim analizama. lepo je to sažeo onaj holandski ambasador pre neki dan - u Srbiji zakon ne garantuje ništa. drugim rečima država ne postoji.

Link to comment
4 minutes ago, Mark Rothko said:

Kalinć je džiberčina i to je dokazao sufliranjem Dženkinsu. 

 

Čime je on pokazao da je sjajan lik? 

 

 

 

pisanjem po rezimu aleksandra vucica i svim budalastinama u koje se kunu srpski sovinisti npr?


uzimati u obzir ponasanje na "derbijima", pogotovo onim koji su odlucivali o titulama, bojim se da bi iz reprezentacije udaljilo manje vise svakog bivseg igeaca zvezde i partizana

makar unazad nekoliko godina, koliko vlada ta 1 bratska atmosfera na utakmicama dva najveca srpska kluba

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...