Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 minute ago, Ivo Petović said:

 

Pa pišem moj stav da je 1/1, Ne misliš valjda da svaki individualni post treba da počnem disclaimerom "Ovo je samo moj stav..."

 

 

 

Napisao si da je katovan zbog politike 1/1. Kao da je to nepobitna cinjenica, a ne tvoje subjekitvno uverenje, nicim argumentovano..

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

1 minute ago, pbg12345 said:

:D

isti kalina za kog se tvrdilo "nije on taj kvalitet" , samo sljaker

 

ko je tvrdio i kakve to veze ima sa ovim što ja pišem?

 

Link to comment

.

2 minutes ago, copkillah said:

 

ti mi nikad nećeš oprostiti što si se prepoznao u crtanju jbg

 

ništa, nosiću taj krst na leđima, šta mi teško...

 

sto se ne drzis originalne teorije genije, koji kurac sad pricas o nekih najboljih 12. 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Ponoviću pitanje, iako je trebalo da bude trik pitanje: da li 12 najboljih igrača na papiru uvek čine i najbolji tim? Nemoguće je da nisi razumeo šta pitam, nemoguće.

 

jel znas ti odakle dolazi ta roba?

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

a u tom odboru (valja to naglasiti tako da dobije neku vau dimenziju) sedi ko?

neka ekipa iz kalifornije na koju djordjevic nema uticaja?

ili glavnu rec u kss mozda vose predrag sasa, tomas i ostali likovi sa kojima se djordjevic zna decenijama i sa kojima je na kraju krajeva desetinama puta igrao za ovu drzavu

 

samo slegne ramenima i kaze jbg, ako treba promovisati vucica, promovisacu vucica, sta ja tu da radim , jer zaboga "odbor" je tako rekao

 

 

onoliko se (sa pravom) pisalo po bobanu kad je zavrsio na spisku, a sad kad reprezentacija postaje av ispostava i treba da radi reklamne kampanje za njega, jbg nikom nista

koristimo se arguimentacijom  "jel znas ti ko je sasa djordjevic" i omiljenom u srba "tako je svuda (u svakom savezu) i tako je oduvek"

 

jbg, ja ne znam šta da ti odgovorim na ovakve misaone konstrukcije iz bolda. 

MOj stav je da selektor treba da se fokusira na tim i pripeme za prvenstvo, a ne da se meša u stvari koje nisu njegov posao.

 To što su oni igrali zajedno i znaju se decenijama ne znači i da su privatno u dobrim odnosima.

To što je usrana vasiljevićka ubačena u Upravni odbor, ne znači da AV može da kroji sastav reprezentacije.

Link to comment
Just now, copkillah said:

 

Ponoviću pitanje, iako je trebalo da bude trik pitanje: da li 12 najboljih igrača na papiru uvek čine i najbolji tim? Nemoguće je da nisi razumeo šta pitam, nemoguće.

 

 

Pitanje ti je glupo, kao i ponasanje na ovoj temi o prvog do poslednjeg posta. Kalina je najbolji igrac na svojoj poziciji, pri tom moze da pokriva i druge pozicije, pri tom igra na najvisem nivou (finale Turske finale EL) i trenira ga najbolji/najtrofejniji trener danasnjice...

Dakle ovo su fakti koje znam i ja koji daleko manje prati basket od tebe i ostalih na ovom topiku.

 

Ono sto ne znamo, ali na cemu se non-stop insitira od tebe je da Kalina lose utice na repku, lose utice na atmosferu, izaziva nemire sta li vec?!

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

ko je tvrdio i kakve to veze ima sa ovim što ja pišem?

 

 

Ja sam tvrdio da je Kalina drugopozivac u reprezentaciji, u  odnosu na Tea, Bogdana, Bjelicu  Jokića, Bobija.   

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Napisao si da je katovan zbog politike 1/1. Kao da je to nepobitna cinjenica, a ne tvoje subjekitvno uverenje, nicim argumentovano..

 

Ja sam bar probao da argumentujem svoje uverenje, ti svoje uverenje (u pravom smislu te reči), čak i nisi...U svakom slučaju, mislim da smo iscrpli temi dalje gubimo vreme.

 

Neka cveta hiljadu cvetova i navija ko za koga hoće.

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

 

Pitanje ti je glupo, kao i ponasanje na ovoj temi o prvog do poslednjeg posta. Kalina je najbolji igrac na svojoj poziciji, pri tom moze da pokriva i druge pozicije, pri tom igra na najvisem nivou (finale Turske finale EL) i trenira ga najbolji/najtrofejniji trener danasnjice...

Dakle ovo su fakti koje znam i ja koji daleko manje prati basket od tebe i ostalih na ovom topiku.

 

Ono sto ne znamo, ali na cemu se non-stop insitira od tebe je da Kalina lose utice na repku, lose utice na atmosferu, izaziva nemire sta li vec?!

 

Ja ne znam što je toliko teško da prihvatiš da očigledno postoji neki problem sa njim i da je do njegovog ponašanja i da to nešto Đorđeviću ne odgovara. Sve ostalo su varijacije na temu i širenje teme, ali to je suština. A ko misli da je on izbačen samo zbog stavova o Kosovu, što se prečesto insinuira je, upotrebiću eufemizam, u zabludi.

 

Link to comment
19 minutes ago, pbg12345 said:

 

 

 

jel vi shvatate da je ona clan reprezentacije, a kalinic nije?

 

 

 

Ona je član reprezentacije koliko i mi ovde. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...