Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

17 minutes ago, Joe D said:

a ovi pokusaji da se kalinicevi stavovi izjednace sa vucicevim su sramotni. lik je jedini od nasih kosarkasa ili kosarkaskih radnika koji je ikad na bilo koji nacin izrazio protest protiv ovog rezima, i sve i da je najgora sabancina na svetu, samo zbog toga bi bilo ljudski da mu se skine s kurca ova tuzna patkometarska brigada, makar kada se o ovakvim stvarima prica. mogao je on mirne duse da se pravi mrtav kao i svi ostali, niko ne bi ni primetio. 

 

+1

Link to comment
  • Replies 25.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    942

  • б1lme3

    909

31 minutes ago, jovanovic said:

 

Postoji jedan intervju u kome Kalinic govori o  Aleksandru, bar nekih licno napisanih 100 karaktera na Twiteru ili se to pisanje po Vucicu iskljucivo svodi na retvit Njuza i Danas-? 

 

 

 

+1

Link to comment

Zakljucak glasi da je Aleksandar nalozio katovanje Kalinica, kojeg naziva odlicnim sportistom i covekom koji je zaduzio Srbiju, jer je Nikola dao 0 intevjua i napisao 0 karaktera o zlocinackoj organizaciji kojom pomenuti rukovodi.

Po igrackom kvalitetu svakako zasluzuje mesto u prvih 12, ali nemojmo od coveka koji samo retvituje Njuz i Danas praviti srcanog borca protiv sns goveda, pogotovo sto se radi o milioneru kojeg ovi stvorovi ne mogu ucenjivati ili primoravati na nesto.

Link to comment

Dobro, Dule i Duda. S tim sto ono ulizivanje za pare, pa posle kukanje na drzavu sto ne da pare ne racunam u opozicionu delatanost. Ali jeste podrzao Sasu Jankovica kasnije, i to mu je plus svakako. 

 

Ali recimo bivsi veliki kosarkasi, ili su presli na tamnu stranu(vecina), ili su muljali neki polukriminal, ili se prosto nisu mesali. Sada imamo tri kosarkasa koja su direktno ili indirektno podrzala Vucica, i ostale koji cute i driblaju. Kalinic prosto odudara po tome, i to jedino moze da bude a respekt. A posto ce sad kad je ovako izbacen i oznacen kao remetilacki faktor, treba podsetiti da on to nikad i nigde nije bio, donosio je uspeh de god da je igrao. Bez nekog, bilo kakvog objasnjenja, ne mogu tek tako da progutam tu pricu.

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

ovo dokazuje šta?

 

da kalinić treba da bude u 12? gde sam ja rekao da ne bi trebao :D lol, dajte malo normalnosti ovde

ne znaci nista znacajno, malo zajebancije, otud i ciganin izbacuje semsu

opustimo se malo, zategli smo ko da smo mi licno sastavljali spisak

 

a ako treba traziti smisao, pa pitao si tokud o kalinicu toliko, kazem svima, pa i tebi (sasvim logicno) covek je bio projektovan za 12, samo on fali od sigurnih, naravno da ce se povede prica

Link to comment

pa jedno je da se povede priča, drugo da se piše o njemu ovoliko i to bez ikakvih egzaktnih informacija i dalje, samo naznaka. 

Link to comment

Nek kazu zasto je odstranjen, ili ce utvrdjivati forumi i tabloidi. Prosto, nije neki levat izbacen, ovo je krupna stvar. 

Link to comment
4 minutes ago, jovanovic said:

Zakljucak glasi da je Aleksandar nalozio katovanje Kalinica, kojeg naziva odlicnim sportistom i covekom koji je zaduzio Srbiju, jer je Nikola dao 0 intevjua i napisao 0 karaktera o zlocinackoj organizaciji kojom pomenuti rukovodi.

Po igrackom kvalitetu svakako zasluzuje mesto u prvih 12, ali nemojmo od coveka koji samo retvituje Njuz i Danas praviti srcanog borca protiv sns goveda, pogotovo sto se radi o milioneru kojeg ovi stvorovi ne mogu ucenjivati ili primoravati na nesto.

jebo te aleksandar u prkno

 

aleksandar je manijak, psihopata koji to isto prica i za olivera ivanovica npr

ali ajde da se drzimo aleksandrovih reci

 

jbt, lepo kaze joe

Link to comment
10 minutes ago, jovanovic said:

Zakljucak glasi da je Aleksandar nalozio katovanje Kalinica, kojeg naziva odlicnim sportistom i covekom koji je zaduzio Srbiju, jer je Nikola dao 0 intevjua i napisao 0 karaktera o zlocinackoj organizaciji kojom pomenuti rukovodi.

Po igrackom kvalitetu svakako zasluzuje mesto u prvih 12, ali nemojmo od coveka koji samo retvituje Njuz i Danas praviti srcanog borca protiv sns goveda, pogotovo sto se radi o milioneru kojeg ovi stvorovi ne mogu ucenjivati ili primoravati na nesto.

https://www.google.com/amp/s/sport.blic.rs/a-m-p-article%3fuuid=c85a844f-1337-4176-8114-a7dc734f17c2&type=article&id=PULS_CMS-Article-c85a844f-1337-4176-8114-a7dc734f17c2&gem_id=0nhKtudpD6Q0.P4pmCj35tWZ78xZbgLa3BgV8Eg0VtD.l7

 

 

IMG-20190704-WA0000.jpg

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

pa jedno je da se povede priča, drugo da se piše o njemu ovoliko i to bez ikakvih egzaktnih informacija i dalje, samo naznaka. 

dobro, izvini sto smo pisali

odnosno, izvini sto sam ja pisao

ne znam sta drugo da ti kazem

 

cim naglasavam to "o njemu" hoces reci da na neki nacin nije vredan toga, isti covek koji je po tebi "trebao" ici

a rekoh ti, postoji i  siri kontekst, kog si verujem svestan, ne radi se samo o kalini

 

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

dobro, izvini sto smo pisali

odnosno, izvini sto sam ja pisao

ne znam sta drugo da ti kazem

 

cim naglasavam to "o njemu" hoces reci da na neki nacin nije vredan toga, isti covek koji je po tebi "trebao" ici

a rekoh ti, postoji i  siri kontekst, kog si verujem svestan, ne radi se samo o kalini

 

 

pa ti si majstor učitvanja da izmisliš šta je ko hteo ili mislio da kaže nasuprot onome što sam stvarno pisao, al ajde

 

a nemoj molim te o širem kontekstu, ušli bi u vrzino kolo

Link to comment

O celavoj picki sve najgore, ali sam posve siguran da mu se ucitavaju stvari za koje nije kriv. Vremenom ce isplivati traceraj i sad sam vec siguran da je glavni razlog njegov odnos sa saigracima ili bitnijim saigracima. O cemu ce takodje moci da se raspravlja kad budemo saznali vise o tome, sto ce se mozda desiti ko zna kad, kao sto se, na primer, posle godina i godina saznalo da Vanja Grbic i Vujevic nisu razgovarali. Da je neko u to vreme to rekao, pomislili bi da je budala, kako je moguce da se to desi itd. Da li se ovaj zakacio sa nekim konkretno ili je opsti utisak da nije u vinklu i da nije pozeljan, ko zna. Znajuci Kalinica, obe stvari su jednako moguce.

 

To, naravno, ne abolira Djordjevica od cutanja oko Suzi i uopste hendlovanja cele situacije sa Drkalinarijem. Kako god bilo, ako nije nista krupno zajebo, jednostavno ga je bacio pod voz. A to ne bi trebalo da se radi. A naposletku je jedan od njih, makar i deklarativno, javno izrazio negodovanje zlom koje nas snalazi, a drugi tek treba da se odredi prema Suzi. Sto, opet, ne mora, nije u obavezi, cutali su i jednako veliki kao on, ali onda nemoj da glumi neki etalon postenja, beskompromisnosti i slicnog.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...