Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Da jebote, nikada se nije desilo da neko bude odstranjen iz tima zbog ponasanja, a trener odbio da iznese prljav ves u javnost.

 

Srami se Djordjevicu..

a pa nije odbio, rece da je zbog ponasanja

 

zanimljivo da nikola kalinic svojim ponasanjem kvari sliku, a medijski guru suzana vasiljevic ne

 

jel vi shvatate da je ona clan reprezentacije, a kalinic nije?

 

naravno da djordjkevic nije izabrao nju, ali kako se to trebas ponasati da narusis sliku kolektiva kog je clan i medijski eksponent suzana jebena vasiljevic, medijski savetnik aleksandra vucica?

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

1 minute ago, pbg12345 said:

a pa nije odbio, rece da je zbog ponasanja

 

zanimljivo da nikola kalinic svojim ponasanjem kvari sliku, a medijski guru suzana vasiljevic ne

 

jel vi shvatate da je ona clan reprezentacije, a kalinic nije?

 

 

 

 

Kako je ona, pobogu, član reprezentacije??

Link to comment
13 minutes ago, Filozof manijak said:

Banalizujem kao odgovor na tvoj post

 

Ja se ne pravim lud, stvarno mislim da Đorđević nije podlegao prijateljskim sugestijama (ako ih je bilo, to ne znamo) da izbaci Kalinića iz tima zbog njegovih političkih stavova.

I verujem da bi Đorđević pre dao ostavku nego da postane poslušnik AV-a i da mu takve kreature kroje tim.

Meni je to plauzabilnije nego ova tvoja tvrdnja. 

 

A čemu postavljanje ove budaletine u KSS? Prosto, promovisanje predsednika preko sportskog uspeha košarkaša, ni prvi ni poslednji put, niti savez u kojem se to dešava.

 

 

Pa, on je i pre ovoga ispracao i docekivao kosarkase (i ne samo on, naravno) i dobijao lopte sa potpisima ili dres ili sta vec. Dakle za njegovo promovisanje mu uopste nije potreban "posrednik" u KSS.

 

 

Na pamet mi pada 2002. i Pesic vs. Radman, kad je bila prica kako je Radmanovic jeo bananu na poluvremenu aludirajuci da Pesic lici na majmuna!!! Tad smo bili prvaci sveta, pa je malo koga bolela patka za Radmana, ali mislim da ako ovo SP ubodemo medalju opet ce se i dalje provalciti ta prica oko Kalinica.

Link to comment
5 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Pa ne znam kakve dokaze očekuješ - transkripte razgovora? :D

 

Naravno da su u pitanju uverenja - svako tumači i veruje na osnovu raspoloživih informacija i svog aparata za zaključivanje, začinjenim osetljivošću na bullshit (ja priznajem da sam osetljiv i  da mi jako malo treba da pređem u full "autošovinistički" mod).

 

Kada covek pise da u nesto veruje ili ne, onda nema mesta kategoricnim tvrdnjama, tipa to je zbog toga 1/1.

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Čekaj još jednom, ti sad tvrdiš da selektor treba i mora da utiče na odluke Upravnog odbora o sastavu samog odbora?

 

ili da na 2 meseca pred prvenstvo da ostavku jer je kreatura postavljena u isti?

 

edit2: zar ne misliš da je to malo ovestrečovanje uloge selektora?

a u tom odboru (valja to naglasiti tako da dobije neku vau dimenziju) sedi ko?

neka ekipa iz kalifornije na koju djordjevic nema uticaja?

ili glavnu rec u kss mozda vose predrag sasa, tomas i ostali likovi sa kojima se djordjevic zna decenijama i sa kojima je na kraju krajeva desetinama puta igrao za ovu drzavu

 

samo slegne ramenima i kaze jbg, ako treba promovisati vucica, promovisacu vucica, sta ja tu da radim , jer zaboga "odbor" je tako rekao

 

 

onoliko se (sa pravom) pisalo po bobanu kad je zavrsio na spisku, a sad kad reprezentacija postaje av ispostava i treba da radi reklamne kampanje za njega, jbg nikom nista

koristimo se arguimentacijom  "jel znas ti ko je sasa djordjevic" i omiljenom u srba "tako je svuda (u svakom savezu) i tako je oduvek"

Link to comment
4 minutes ago, pbg12345 said:

a pa nije odbio, rece da je zbog ponasanja

 

 

 

Ti ni ne citas na sta odgovaras. Samo kucas svoje.

 

 

 

Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

 

Ali da li najbolji igrači na papiru uvek čine i najbolji tim?

 

 

Obrno si igricu.

 

Kalina dziber dobar samo na papiru.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

Pa, on je i pre ovoga ispracao i docekivao kosarkase (i ne samo on, naravno) i dobijao lopte sa potpisima ili dres ili sta vec. Dakle za njegovo promovisanje mu uopste nije potreban "posrednik" u KSS.

 

 

Na pamet mi pada 2002. i Pesic vs. Radman, kad je bila prica kako je Radmanovic jeo bananu na poluvremenu aludirajuci da Pesic lici na majmuna!!! Tad smo bili prvaci sveta, pa je malo koga bolela patka za Radmana, ali mislim da ako ovo SP ubodemo medalju opet ce se i dalje provalciti ta prica oko Kalinica.

 

Ajde ovako, a zašto je po tebi ona postavljena tu?

 

Ako ubodemo medalju, svi će zaboraviti na priču oko Kalinića. A ako se useremo, tek će se onda aktuelizovati ta priča. MIslim da je i Đorđević vrlo  svestan ovoga, pa se opet odlučio na taj korak.

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Kada covek pise da u nesto veruje ili ne, onda nema mesta kategoricnim tvrdnjama, tipa to je zbog toga 1/1.

 

Pa pišem moj stav da je 1/1, Ne misliš valjda da svaki individualni post treba da počnem disclaimerom "Ovo je samo moj stav..."

 

 

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

 

Obrno si igricu.

 

Kalina dziber dobar samo na papiru.

doslo se od crtanja debilima do prosipanja najsmesnijih frazentina kako je rasprava napredovala.

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

 

Obrno si igricu.

 

Kalina dziber dobar samo na papiru.

 

Ponoviću pitanje, iako je trebalo da bude trik pitanje: da li 12 najboljih igrača na papiru uvek čine i najbolji tim? Nemoguće je da nisi razumeo šta pitam, nemoguće.

 

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

 

Obrno si igricu.

 

Kalina dziber dobar samo na papiru.

:D

isti kalina za kog se tvrdilo "nije on taj kvalitet" , samo sljaker

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

doslo se od crtanja debilima do prosipanja najsmesnijih frazentina kako je rasprava napredovala.

 

ti mi nikad nećeš oprostiti što si se prepoznao u crtanju jbg

 

ništa, nosiću taj krst na leđima, šta mi teško...

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...