Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    937

  • б1lme3

    908

11 hours ago, garmonbozia said:

Pliz nemojte o Kaliniću i Kosovu

 

Moderatori se priključuju ovom apelu. I Vesnu Pešić preskočite na ovoj temi, molim vas.

Link to comment
8 hours ago, Tsai said:

 

koja picka avav rio tinto :fantom:

 

+1

 

Da nije povreda bio bi umor, da nije unor bio bi zenin porodjaj. 100x vec vidjeno :fantom:

Link to comment
13 hours ago, napadaj said:

 

 

 

ne podrzavam rio tinto, ali ovo je jako jaka reprezentacija, cak i uz poneki neminovni otkaz u americkoj repki, morace joka da ide ako mislimo da se takmicimo s njima.

Link to comment

sasvim razumljivo, ja evo ne mogu snaci snage za lozenje. bogdan je povredjen u finalu konferencije. a nominalno najbolji proizvod u istoriji nacionalne kosarke ne samo da ne zeli da igra za repku, nego ne nadje za shodno da se javi selektoru, da se pozdravi sa saigracima i pozeli im srecu, nego jede pljeskavice i smrdi s konjima. to dosta smara. pogotovo uz nesnosnu propagandu iz denvera o lideru koji nikad ne propusta utakmice i izvinjava se svakom ponaosob u avionu kad izgube.

 

 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

Ja sinoc gledao zensku kosarku, nalozio se ko mlad majmun (pun intended). Doci ce to, samo polako, jos su daleko OI.

Jedino ako ti se svidela neka kosarkasica, ajd zavrsnica za deset, al generalno bio los basket.

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Jedino ako ti se svidela neka kosarkasica, ajd zavrsnica za deset, al generalno bio los basket.

generalno bio zenski basket

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Meni Maria Conde :blush:

Videcu sta mogu da uradim :fantom:

3 minutes ago, Joe D said:

generalno bio zenski basket

Imam ja razumevanja, ali brate specijalno prvo poluvreme je bilo ispod svake mere.

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

Jedino ako ti se svidela neka kosarkasica, ajd zavrsnica za deset, al generalno bio los basket.

 

kome je do svidjanja™, taj gleda zensku odbojku. zenska kosarka je samo za kosarkaske fanatike.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...