Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    937

  • б1lme3

    908

2 minutes ago, Nikodije said:

 

kome je do svidjanja™, taj gleda zensku odbojku. zenska kosarka je samo za kosarkaske fanatike.

Jes da otkrivas toplu vodu, al istinu zboris.  

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

Nebitno je kakav basket je bio, igrali su nasi, bilo napeto, pobedili, gde ces bolji sportski dozivljaj

 

tom logikom bih gledao i nola, a u stvarnosti bih radije gledao u zid pet sati nego nola. ok, ovo je kosarka (kakva- takva), ali uvek mi je tesko da to gledam, vise pratim rezultat nego sto gledam.

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

Nebitno je kakav basket je bio, igrali su nasi, bilo napeto, pobedili, gde ces bolji sportski dozivljaj

Ja sam jos pod utiskom, kako su mogli da nas sjebu.

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

Nebitno je kakav basket je bio, igrali su nasi, bilo napeto, pobedili, gde ces bolji sportski dozivljaj

sta znam, jel ima neko takmicenje u susenju boje na zidu na kome ucestvujemo?

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

sta znam, jel ima neko takmicenje u susenju boje na zidu na kome ucestvujemo?

Polako, bice i to, vidim da je breakdance na olimpijadi.

Link to comment

Baš što neko napisa, Jokić niti da se javi selektoru, pozdravi sa saigracima, poželi im sreću.

I Dončić je vukao svoju ekipu čitavu godinu, i sada je sav srecan došao da vuče i ovu ekipu bez pretpostavljam velikih ambicija i mogućnosti.

A onaj jede pljeskavice.

Želim ja njemu svu sreću, opet ću ga pratiti i želim mu još jedan MVP uz prsten jer je naš i genijalac je.

Ali trenutne emocije su fuj, fuj, fuj..

Link to comment

Poslednji put sam gledao kad su nase igrale za medalju u Riju 2016. Bila jedna u Australiji sto bi bila u idealnoj petorci ABA lige, nase svaki napad pravile po nekoliko faulova nad njom i onda sudije u poslednja 2 minuta prestale da sviraju te faulove i tako nase pobedile.

  • +1 1
Link to comment

ja sam kao dete vatreno ispratio finale prvenstva jugoslavije za zene neke 1990 otprilike, zvezda - sibenik elemes, sa jedne strane andjelija arbutina, sa druge danira nakic. i pun pionir. to je bilo dobro.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...