Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Cavani kao da nije smeo da da gol malopre, nema drugog objasnjenja za ovo (ponekad je bolje da covek ni ne gleda utakmice). Igrac tog renomea nema trika da promasi prazan gol.

Neverovatno mi je da kod Francuza nema jedan krsten tim u celoj ligi, koji ume da igra fudbal, i dolazi sa gomilom golova iz meca u mec, a ne neko taktiziranje i batadjorizam.

I Celtic je jedva usao u 3+, na 1.08 u fiksu. Ja na takvim mecevima ocekujem rutinskih 6+ ili 7+ (bar je u Holandiji to skoro sigurna stvar).

Link to comment

To je ok statistika, no ja retko igram ekipe koje nisu u vrhu (osim ako nije neka skroz divlja liga, Bolivija, Holandija).

Meni ovo za PSG i dalje nije jasno. Za proslu godinu su bili medju 20 najskupljih timova u svim profesionalnim sportovima (prosecno po igracu gledano) i da to izgleda ovako mrljavo. Plus sudije ne sude kako bi covek ocekivao, kada je najbolji tim u ligi u pitanju. U Spaniji i sa video pregledom se navlaci za Real i Barsu.

Na kraju cu listu ekipa za igru suziti na desetak.:sleep::D

Link to comment

0/2 (fudbal+ NHL 0/2), The Strongest je dosao 5+ i 7+. Fudbal je dosao onako. Celtic jedva; PSG se uozbiljio tek u drugom poluvremenu, mada je to i dalje ispod renomea tako jake ekipe (ranijih sezona su lagano dolazili od 5+ do 7+); Bolivijci standardno ubedljivi, jedini prolazi juce bas na njihovim bonus tiketima. NHL je neprijatno iznenadio, zafalio je gol.

Liverpool i Everton odose u 7+, trend njihovih duela je takav, da tu ni 2+ nisam smeo da odigram.

Srednji ulozi i danas.

 

 

Fudbal + NHL

 

 

Destroyers-Bolivar 3+

Always Ready-Real Potosi 3+

 

San Jose-Oriente Petrolero 2+

Arsenal-Brighton 2+

Tampa-Minnesota 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1,92 i 1,58.

Par utakmica iz Bolivije, uz Arsenal u opreznijoj varijanti i jedan NHL par.

 

Siri NHL tiket, Montreal 5+ (OT&SO), Boston 1X, Columbus 5+ (OT&SO), Carolina 5+ (OT&SO), Arizona X2, NY Islanders 1X, Dallas 1X, Calgary 5+ (OT&SO). Kvota 9,36.

 

NBA tiket, Philadelphia >227.5, Houston >223.5, Denver w2, Phoenix >225.5. Kvota 4,14.

Link to comment

2/2 (fudbal + NHL 2/2), Always Ready i Bolivar dodjose po 5+, prosli su prateci NHL i NBA tiketi (9+ i 4+ kvote), te kombo tiket. Bolivijci su kao i obicno rutineri za golove. Kada je Always Ready dosao, nisam ni trenutak sumnjao u preokret Bolivara. San Jose lagano, a ni na Arsenalu nije bilo previse dileme oko 2+. NHL over u Tampi je prosao u prvoj trecini, a kasnije i svasta-nesto na sirem tiketu (osam parova). Jedan prolaz i u NBA delu; ovo je najsiri dobitni tiket od starta sezone. Nakon ocajne srede, juce se sve uklopilo, pa sam ne samo pokrio to, vec i zavrsio u solidnom plusu.

Dan, dva, pa i cela nedelja nisu u sustini previse bitni, dok je mesec vec neki pokazatelj kakav je trend prolaznosti (vodim evidenciju za NHL, MLB i NBA o uplati i isplati).

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Ajax-Willem II 3+

Inter-Roma 2+

 

Kvota 1,43.

Dosta timova koji ucestvuju u CL igra danas, no parovi su uglavnom glupavi. Ajax na stranu, ne mogu naci jos neki siguran 3+, te odigrah 2+ na derbiju u Milanu, a i to ne bez straha.

 

Prateci tiket, Eintracht Frankfurt 2+, A. Madrid X2, Antwerp X2, Hamburger 2+, Zenit 1X, Benfica X2, Fenerbahce 1X, Dinamo Zagreb 2+, Chemnitzer 2+, Lille 1X, Lyon X2, Dordrecht 2+, PSV II 2+, Excelsior 2+, Aarau 2+, FCSB 1X, Shakhtar tim2+. Kvota 8,75.

 

 

NBA

 

Portland-LA Lakers H2(+4.5)

Milwaukee-LA Clippers >225.5

 

Kvota 2,00.

Probah NBA kombinaciju, posto su NHL parovi glupavi kao retko kada. Lakersi su skoro savrseno otvorili sezonu, te ih odigrah sa dodatnim hendikepom, a tu je i najverovatniji plus dana.

Tradicionalno sam smanjio uloge, cim je NBA na nekom od glavnih tiketa.

 

NHL tiket, svi parovi su 5+ (OT&SO), NY Rangers, Chicago, Pittsburgh, Edmonton, Washington. Kvota 2,97.

Edited by Miljenko
Link to comment

U NHL se to isplati jos vise, ako nadjes pravu ekipu (Washington je svake godine u vrhu po broju produzetaka, pa je tako i ove). Radio sam i to, mada sam ja baksuz. Na Minnesoti sam skoro izginuo pre vise od deset godina, a secam se i jednog EP, gde nisi mogao naci neresenu, makar je puskom trazio.

Bolje ovako polako, +, -, sacekamo dobar trend. To je previse stresno za igru (i ovo klasicno igranje cesto to jeste).

Link to comment

0/2 (fudbal 0/1, NBA 0/1). Na fudbalu nisam imao sanse za prolaz. I da sam preskocio Italijane, Ajax bi bio siguran pad. NBA standardno, ne mogu naci over nikako. Toplo-hladno nedelja. Necu se buniti, ako danas dodje sve, kao u cetvrtak.

Srednji ulozi.

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Tirol 3+

Dortmund-Fortuna Dusseldorf 2+

Leipzig-Hoffenheim 2+

 

Barcelona-Mallorca 3+

Young Boys-Luzern 3+

 

Kvote 1,48 i 1,80.

Salzburg je zakazao u proslom kolu, pa ocekujem da danas mec rese vec u prvom poluvremenu. Nemci opreznije. Barsu kod kuce pratim uvek, a Young Boys mora bolje od onog ubedljivog poraza u proslom kolu.

 

Prateci tiketi, QPR 3+, Luton 3+, Hull 3+, Fulham 3+, Cardiff 3+, Peterborough 3+, Rochdale 3+, Tranmere 3+, MK Dons 3+, Southend 3+, Leyton 3+, Carlisle 3+, Torquay 3+, Bromley 3+, Raith 3+, Dumbarton 3+, Dundee Utd 3+, Brechin 3+, Cove 3+ i Bayern X2, Dortmund 1X, Leipzig P/K1, Real Madrid P/K1, Barcelona P/K1, Atalanta 1X, Juventus X2, PSV P/K1, AZ X2, Tottenham 1X, Liverpool X2, Man City P/K1, Zvezda P/K1, PSG X2, Young Boys P/K1. Kvote 34098,38 i 10,43.

 

NHL tiket, Philadelphia 5+ (OT&SO), Vanvouver 5+ (OT&SO), Tampa 5+ (OT&SO), Florida 5+ (OT&SO), Boston 5+ (OT&SO), St. Louis 5+ (OT&SO), Carolina 1X, Nashville 1X, Dallas 1X, Calgary 1X. Kvota 8,65.

 

NBA tiket, Dallas w1, Philadelphia w1, Indiana H2(+2.5), Houston >234.5, Utah H1(-4.5). Kvota 3,08.

Link to comment
43 minutes ago, renne said:

imadoh muda

 

Beleška 2019-12-07 173954.jpg

Gde se toga seti, meni su ovi bas pacerska ekipa. Izgleda da ce mi fiks tiket samo tu pasti.:sleep:

Tim1+ ili 2+ nije losa stvar za ove sire tikete; to ide fino.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...