Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2 hours ago, Bogotac said:

Jedan od onih dana kad sve ide

Opasno realan dan a ja odigrao samo širi tiket sa 15 utakmica gde cu izgleda samo da padnem na jebeni hag i 3+. Bice jos ovakvih subota nakon nove godine.

Edited by Cash
Link to comment
36 minutes ago, Cash said:

Opasno realan dan a ja odigrao samo širi tiket sa 15 utakmica gde cu izgleda samo da padnem na jebeni hag i 3+. Bice jos ovakvih subota nakon nove godine.

Meni je prosli vikend bio bolji. Nije bilo nijednog velikog iznenadjenja, za razliku od danas. Tada bukvalno nijedna kontra nije dosla. Danas ni golovi nisu za pohvalu (Young Boys samo 1-0, bas precenjena ekipa). Mada, kako je juce krenuo vikend neverovatnim rezultatom Ajaxa i nije toliko sokantno.

Link to comment

Ne zezaj Miljenko odličan dan. Od favorita jedino Bayern kiksao. Steta sto nisam imao vremena da sastavim vise tiketa sa max.2-3 para kao sto uvek radim. Danas u Nhl ima dobrih meceva za fiks. Ovako na prvu Pitsburgh,Calgary,Nashville,Tampa bay,Florida,Carolina..

Link to comment

O jebeni Hag jos jednom :isuse:. Monaco vodi 2:0,Juve je dao gol i cekao bi jos samo da u Barceloni padne i treci gol. Ovako realan dan se nece skoro ponoviti. 

Edited by Cash
Link to comment

Ja sam prosle nedelje uhvatio i u subotu, i u nedelju fiks tikete sa po 17 utakmica (dvoznaci i poluvreme ili kraj). Danas bih sigurno pao na Bayern i City, ma kako ih odigrao. To i nije toliko bitno, posto sam ispunio fiks godisnju kvotu.

Young Boys mi se nije dopao.

Sutra Always Ready i Bolivar na jednom, dok je drugi i dalje u fazi razmatranja. Prvo sam uzeo Werder i Basel, sada gledam i NHL, Vegas-NY Rangers, Florida-San Jose, Edmonton-Buffalo.

 

Barsa vec 4-1, prodje jedan bonus. Mogli bi do 7+, sto bi uz 6+ na Salzburgu, pokrilo skoro sve.:rolleyes:

Link to comment
17 hours ago, Bogotac said:

Ja na ovoliku kvotu moram pokusati Juventus

 

I mene povukla kvota. Izbacio sam AZ, Totte i Bragu na konto 2,4 kvote . OK, Braga je pukla od poslednje plasiranog Avesa.

Screenshot_2019-12-08  Sportska Kladionica Mozzart .png

Link to comment

1/2 (fudbal 1/2), Salzburg je dosao 6+, Barsa 5+ i 7+, prosao je prateci NHL tiket (8+ kvota). Fudbal je mogao bolje, tu nema zbora. Salzburg, Dortmund, Leipzig i Barsa lagano; Young Boys se obrukao kilavim trijumfom. Moracu se ograniciti samo na par liga. Ne volim kada tim ne moze makar do 2+ kao totalni favorit kod kuce, a onda dodje 7+ sledece nedelje u gostima, posto obicno tovarim na domacine favorite. Ni na fiksu ne bih imao sanse; Bayern, Man City, Juventus, su bili vidjeni bar za dvoznake (tu mi je i pao dnevni fiks tiket). Bonusi i siroki NHL tiket su sanirali uplatu.

Srednji ulozi i danas (malo nizi u odnosu na juce).

 

 

Fudbal

 

Always Ready-Guabira 3+

Bolivar-Blooming 3+

 

Werder-Paderborn 3+

Basel-Sion 3+

 

Kvote 1,71 i 1,85.

Iz Bolivije uzeh dve najverovatnije utakmice. Jorge Wilstermann i San Jose igraju derbi, koji zna da bude prilicno ostar, preskocih; Real Potosi i Destroyers, sudar krs timova, to retko igram; The Strongest ima gostovanje gde trend golova nije povoljan. Werder i Padeborn bi trebali lagano bar u 3+. Vecina timova u Nemackoj igra otvoreno, Paderborn je pokazao da mu davanje golova nije problem, te ocekujem efikasan mec. Basel i Sion su drugi i treci na 3+ listi ove sezone, te ipak odigrah i njih.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiketi, Rangers 2+, Sevilla tim1+, Standard tim1+, WBA tim1+, Cagliari 3+, RKC 2+, Heracles 3+, Sporting tim2+, Copenhagen tim1+, Midtjylland tim1+, Leicester tim1+, Sturm tim1+, Rapid Vienna 2+, Bayern II 3+, Marseille tim1+, St. Gallen 2+, Real Potosi 2+, San Jose 2+, Dynamo Kiev tim1+ i Sevilla X2, Standard X2, WBA 1X, Sporting P/K1, Porto P/K2, Copenhagen X2, Leicester X2, Rijeka P/K1, Sparta Prague 1X, Partizan P/K2, Marseille 1X, Basel 1X, Levski Sofia P/K1, Dynamo Kiev 1X. Kvote 36,67 i 11,30.

 

 

NHL

 

Florida-San Jose 5+ (OT&SO)

Edmonton-Buffalo 5+ (OT&SO)

 

Kvota1,45.

Metodom eliminacije dodjoh do ova dva para.

Slabija grupa.

 

NBA tiket, Denver H2(+5.5), Miami w1, LA Clippers w2, Dallas w1, LA Lakers w1. Kvota 3,06.

 

NFL, Minnesota w1, Houston w1, New England >43.5, Green Bay H1(-6.5), Seattle H2(+6.5). Kvota 3,74.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...