Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jbg,ja sam vec navikao sto se tice fudbala,retko ima kolo koje dodje,uvek 2 ili 3 mine,bas gledam ko li ce sutra da zajebe?Ja danas imao dobar osecaj za Atalantu i Dinamo,al ih ne stavim,padnem na Bajern,izvuko ulog na lajvu,igrao na elitu u poluvremenu

Edited by Bogotac
Link to comment

Meni je prosao Lever igrao sam Tim2 daje gol+ na tom igrao da Brighton daje gol i jos nekoga sam igrao da daje gol ukupna kvota bila 4. Proslo lagano. Igrao sam i Bajerna 1 na fiks tiketu ali tu sam vec bio pre utakmice izduvao na Maribor. 

Link to comment

Meni prodje 2 kvota, no na njoj je bila duplo manja uplata nego na ovim smotancima. Videcemo NHL nocas.

Sutra, Ajax, Bolivar, Young Boys i PSG, sve 3+ pa kako bude. Najverovatnije ce prve dve ciniti prvi dabl, potonje drugi.

Link to comment
33 minutes ago, Miljenko said:

Meni prodje 2 kvota, no na njoj je bila duplo manja uplata nego na ovim smotancima. Videcemo NHL nocas.

Sutra, Ajax, Bolivar, Young Boys i PSG, sve 3+ pa kako bude. Najverovatnije ce prve dve ciniti prvi dabl, potonje drugi.

Od nhl odigrao 5 + meceve u Torontu,Detroitu i Tampi. Kvota 1.97

Link to comment
8 hours ago, Bogotac said:

Moguce,kako kazu,ako jedan od dva velikana prvi kiksne,stavi kucu i da ce i drugi

Ajd da probamo, sinoc je kiksao Maribor,Olimpija ima veliku priliku da pobedom pobegne na +5. 

Nk Bravo-Olimpija 1 (6.36)

 

Link to comment

1/3 (fudbal 1/2, NHL 0/1), Leipzig je dao 5+. Fudbal je dosao solidno, no Club Brugge je razocarao 1-0 pobedom, uz promasen penal. Uveo bih kazne za te minimalne rezultate.:D Od tri najverovatnija NHL overa, pada jedan, naravno jedan od mojih. Poginuh muski. Malo je pomogla pogodjena kvota oko 2, mada sam im vratio dobar deo uzetog proslog vikenda i u terminu CL.

Jaki ulozi i danas.

 

 

Fudbal

 

Twente-Ajax 3+

Bolivar-Always Ready 3+

 

Monaco-PSG 3+

Basel-Young Boys 3+

 

Kvote 1,66 i 2,03.

Uobicajeni timovi. Preskocih Salzburg posto igraju protiv zadnjeg u gostima, a to zna biti maler (kod kuce ih ne bih zaobilazio sigurno).

 

Dnevni 3+ tiket, Monchengladbach, Meppen, Juventus, Lazio, Salzburg, Standard, AZ, PSV, Molde, Celtic, Rangers. Kvota 58,22.

 

NBA + NHL, Minnesota 5+ (OT&SO), Boston 1X, Vancouver 5+ (OT&SO), Brooklyn H1(+11.5), Boston w2, LA Lakers >215.5, Oklahoma >221.5, LA Clippers w1. Kvota 8,07.

Juce u Sacramentu ni sa produzetkom nisu otisli u over, skroz nemoguce za proceniti do sada.

 

NFL tiket, Green Bay w2, NY Jets H2(+3.5), Baltimore w1, Philadelphia w2, Kansas w1, Pittsburgh H1(+8.5), Indianapolis H1(+6.5). Kvota 6,14.

Link to comment

Kakvo je to vreme u Monaku, kada je mec odlozen vec sada. Plus oni imaju neku mesavinu vestacke trave.

Ako nesto mrzim, to su odlozene utakmice i cekanje.:isuse:

Od dobrih vesti, Ajax 6+ i 7+.:sleep:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...