Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

13 minutes ago, Bogotac said:

Jbg,meni je lak,ima samo 17 kola svako je bitno,posebno sto se od 7-8 kola izdefinise ko je ko.Proslo kolo TMpa over,Patriote po onom paklu od vremena under,3,8 kvota,dodao Klivlend i pojacao uplatu,u svakom kolu bas dosta ociglednih stvari

Meni su lake bile one sezone recimo kada je Peyton trpao sa Denverom. Zategnem plus, nebitno koja je granica. Ovo sada ne mogu naci siguran over. Atlanta da FG na jednom mecu, a onda natrpa New Orleans na drugom, a to bi trebale biti top over ekipe.

Kod NBA isto; neverovatan pad u broju pluseva. NHL ima univerzalne granice, pa je tu lakse pogoditi, kod mene 5+ (jesu manje kvote, no ako dolazi u zadovoljavajucem procentu, ne bunim se). Fudbal mi je ok, ako se ne rasplinem previse; top timovi iz pojedinih liga, uz par divljih liga, gde moze da se odigra i sire.

Link to comment
1 hour ago, Bogotac said:

Jbg,meni je lak,ima samo 17 kola svako je bitno,posebno sto se od 7-8 kola izdefinise ko je ko.Proslo kolo TMpa over,Patriote po onom paklu od vremena under,3,8 kvota,dodao Klivlend i pojacao uplatu,u svakom kolu bas dosta ociglednih stvari

 

Ako ti je lako, ostavi prognozu pre meceva.

Link to comment

3/3 (fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 1/1), Ajax II je dosao 5+, prosao je kombo tiket. Holandjani standardno, prosli bi i parovi koje sam odbacio. NHL lagano. U Washingtonu su se golmani dugo drzali, no nije bilo napetosti oko prolaza na kraju. NBA jedva. Mora bar jedan mec sa dvocifrenim hendikepom da bude egal; Indiana  je gubila sa cak 18 razlike i nekako dobila u OT. Fin bilans na kraju, mada bih ustedeo sebi nerviranje, da sam fudbal stavio na kombo tiket, a NBA u slabiju grupi.

Jaca uplata danas.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Leverkusen 3+

Liverpool-Brighton 2+

Club Brugge-Mouscron 2+

 

Paderborn-Leipzig 3+

Hertha-Dortmund 2+

Tottenham-Bournemouth 2+

Benfica-Maritimo 2+

 

Kvote 1,64 i 2,04.

Ocekujem da Bayern natrpa  Lever u derbiju; Liverpool i Club Brugge opreznije. Paderborn igra otvoreno, te i kod njih ocekujem mec za gol vise, uz par top ekipa u 2+ varijanti.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Kod Engleza nema toliko meceva u nizim ligama, pa nisam napravio neku ogromantnu kvotu, svi parovi su 3+, QPR, Hull, Luton, Bromley, Boreham Wood, Torquay, Portsmouth, Burton, Montrose, Dumbarton, Falkirk, Edinburgh, Cove, Brechin, Morton. Kvota 2330,01.

 

 

NHL

 

Tampa-Carolina 5+ (OT&SO)

Toronto-Buffalo 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,40.

Najbolje prolazim kada odigram jedan NHL tiket, uz fudbal ili NBA, pa je takav slucaj i danas (valjda se rasplinem kada treba da sastavim dva komada).

Kombo tiket.

 

Siri NHL tiket, New Jersey 5+ (OT&SO), Montreal 5+ (OT&SO), Florida 5+ (OT&SO), Washington 5+ (OT&SO), Calgary 1X, NY Islanders 1X, Pittsburgh 5+ (OT&SO), Colorado 5+ (OT&SO), Edmonton 5+ (OT&SO), Winnipeg 5+ (OT&SO). Kvota 7,46.

 

NBA tiket, Sacramento >200.5, Philadelphia H1(+2.5), Milwaukee H1(-7.5), Houston >228.5. Kvota 3,51.

Link to comment

Nista. Cak i na Zvezdi pade drugi gol, kao i na gomili nekih levih meceva, a ovde kilavih 1-0. Ovo mi vec nije jasno. Taman sam malo sanirao budzet. Nadam se da ce doci bar NHL, da pokrijem veci deo uplate.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...