Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kasapi ih Bazel, vec je 3:0.

 

Jbt tek sad sam skontao da sam ti poslao link sa SRF (zvanicnog sajta TV), a da sam menjao IP zbog smart dns, jel ti uopste sljaka link?

Link to comment

Ne radi. Bazel ima nekog klinca sa Kosova, na desnom krilu (Zhegrova). Deluje da je vrhunski tehnicar. Procitah da je na pozajmici iz Genka.

Edited by Miljenko
Link to comment

GB,Karolina,Fila i Klivlend od sedam

 

Tampa i Baltimor over

 

Smanjio sam ulog ,ima dosta nesigurnih parova ovo kolo koji deluju kao sigurni

 

 

 

 

Edited by Bogotac
Link to comment

2/2 (fudbal 2/2, uz PSG kvotu 1), Ajax je dosao 6+ i 7+, PSG je doneo povracaje na bonusima, prosao je kombo tiket. Fudbal sam dobro odabrao. Ajax raspucan, nakon loseg otvaranja meca (malo je falilo da bude 0-3 sredinom prvog poluvremena); Basel i Bolivar prolaze na vreme; lose vreme u Francuskoj je smanjilo dobitak. NHL je prosao na sirem, dok over u NBA ne mozes naci nikako. Fino se povratih, nakon uzasne subote; kada saberem petak-nedelja period, tu sam oko nule.

Minimalni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Midtjylland-Silkeborg 3+

Mainz-Eintracht Frankfurt 3+

 

Kvota 2,15.

Portugalce retko igram, ako se izuzme Benfica, te nije bilo mnogo dileme danas.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Vegas 5+ (OT&SO)

Buffalo-New Jersey 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,53.

Neugodni parovi danas, no odabrah dve utakmice koje deluju najizglednije za golove.

 

NBA tiket, Philadelphia >200.5, Phoenix >218.5, Sacramento >203.5. Kvota 3,18.

Link to comment

Ja obicno igram izmedju 500 i 2000 (ovo danas samo za 500, plus bonusi), no juce i prekjuce, kao i one prethodne subote sam stavio po 5000 na jace tikete, odnosno 2500 na slabije. Zato sam u subotu zveknuo oko 60 evra, no juce povadih skoro sve i kada se tome doda petak, taman se potire. Da Francuzi nisu odlozeni, zavrsio bih jos i u plusu.

 

Sada sledi povratak normalnim ulozima. Kod NBA ne smem da stavim nesto jace, a i NHL me ne slusa bas, ako odigram jako.

 

Promenio sam sistem bankiranja na vreme, sa nedeljnog na dnevni i to se pokazalo odlicnim na duze staze. Tesko je nedelju dana pogadjati u kontinuitetu. Skupljam na primer budzet tokom nedelje i onda puknem bas za vikend. Ovako toga nema, pa i igram opustenije.

Edited by Miljenko
Link to comment

Meni Maxbet potpuno razbio koncepciju ukinuvsi fiks&over 4.5. Bole pogodjeni HTZ tiketi. :D

Salu na stranu, imaju tu granicu za mix obicno na dve od 10+ utakmica u ponudi i to bas nadju neke dve gde se ocekuju golovi kao u italijanskoj drugoj fudbalskoj ligi 80tih godina, tako da vise ne mogu da odigram ni krsten HTZ (fiks & over 5.5 mi je mnogo i dolazi dosta teze).

Racun imam jos u Meridianu, tamo nema druge granice, tako da prakticno odustajem od uobicajenih HTZ tiketa koji su cesto bili fino pokrice.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...