Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

0/2 ( fudbal 0/1, NHL 0/1). Juce nije bilo pomoci. Padose najsigurniji parovi za golove, kako na fudbalu, tako i na hokeju. Na Salzburg-Liverpool nije iskoriscena gomila sansi, mada je i bolje da sam pao odmah, a ne kasnije na Ajaxu. Na Florida-Tampa neverovatnih 3 gola iz 60+ suteva. Cudno je kako NHL redovno pada, kada je uplata jaca, mada je ukupna izlaznost ok. Cekao sam ovaj utorak tokom cele prosle nedelje, srecom te nisam zategao bas jako (novcem koji je bankiran).

Standardni ulozi danas (3 puta slabije u odnosu na juce).

 

 

Fudbal

 

Bayern-Tottenham 3+

PSG-Galatasaray 3+

 

San Jose-Bolivar 3+

 

Kvote 1,79 i 1,48.

U odnosu na juce , danasnji parovi su prilicno sumnjivi. U Minhenu ocekujem otvoren mec, dok je vreme da i PSG odigra nesto kako treba. Kod Bolivijaca ne volim previse da igram derbije (favorit-autsajder tekme su najbolje za golove), no ovaj par redovno donosi goleade.

 

Prateci tiket, Shakhtar 2+, Man City tim2+, Bayern P1+, Real Madrid 2P1+, PSG P/K1, Juventus tim1+, A. Madrid P/K1. Kvota 4,13.

 

NHL tiket, sve 5+ (OT&SO), Washington, Montreal, Colorado. Kvota 1,77.

 

NBA tiket, Boston H2(+9.5), Toronto >212.5, LA Lakers H2(+1.5), Houston w2, Utah H2(+6.5), Milwaukee >227.5, Oklahoma H2(+10.5). Kvota 6,30.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/2 (fudbal 2/2), PSG je dosao 5+, prosao je prateci fudbalski, odnosno kombo tiket. Fudbal je dosao juce onako kako se i ocekivalo. Golova je bilo tamo gde treba, a ni Bolivijci nisu zakazali. Cak je i siri tiket CL prosao, kada sam vec pomislio da ce Juve odigrati 0-0. NHL i NBA tiketi su takodje bili blizu, no padose na po jednom paru.

Standardni ulozi i danas.

 

 

Fudbal + NHL

 

The Strongest-Oriente Petrolero 3+

Tampa-Boston 5+ (OT&SO)

 

Calgary-Toronto 5+ (OT&SO)

Vancouver-Carolina 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1,49 i 1,49.

Kod fudbala nije bilo dileme; The Strongest kod kuce je jedina sigurica danas; EL je za neke neobavezne varijante. NHL sam dugo birao i na kraju ostase ova tri para.

 

Siri fudbalski tiketi, Dynamo Kiev P/K1, Getafe tim1+, Lazio tim1+, Sevilla X2, Basel P/K1, LASK 2+, PSV tim2+, Arsenal tim1+ i Porto P/K1, Roma tim2+, Wolves 1X, Man Utd 1X, Ludogorets tim1+, Rangers 2+, Braga X2, Monchengladbach P/K1. Kvote 4,73 i 5,11.

 

Siri NHL tiket, Buffalo 5+ (OT&SO), Pittsburgh 5+ (OT&SO), Winnipeg 5+ (OT&SO), Minnesota 5+ (OT&SO), St. Louis 1X, Arizona 1X, Anaheim 1X, San Jose 5+ (OT&SO). Kvota 7,91.

 

NBA tiket, Philadelphia H2(+9.5), San Antonio w1, Dallas H2(+2.5), Denver w1. Kvota 2,56.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...