Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dobro je sto odigrah sitno. Ponadah se da ce proci tiket iz drugog termina, no nemacke prevare izgubise kod kuce (ipak je bolje kada razdvojim golove i fiks, na ovim sirim tiketima).:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

0/2 (fudbal + NHL 0/2). Rezultati se uklopise taman da oba tiketa padnu. The Strongest 0-0 na poluvremenu, brzih 2-0 u nastavku i promasaji nakon toga. Tu je i Tampa jedva usla u plus. Na drugom neverovatnih 0-0 na Vancouver-Carolina. Fudbal dolazi kilavo jos od proslog petka; cudan trend padanja najsigurnijih stvari, iz dana u dan.

Minimalni ulozi danas (upola u odnosu na juce).

 

 

Fudbal

 

Cambuur-Ajax II 3+

PSV II-Dordrecht 2+

Roda-AZ II 2+

Oss-Excelsior 2+

 

Kvota 1,74.

Zavrsena je konacno i grupna faza CL; kako je dolazila u celini, bolje je sto je stavljena ad akta (bar do pocetka eliminacine faze). Probah Holandiju 2 danas i to prilicno sirok tiket. Kod sitne uplate opustenije i odigram.

 

Prateci tiket, Aue 2+, Hoffenheim 2+, Heerenveen 2+, Aalborg 2+, Chievo tim 1+, Hull tim1+, Airbus 3+, TNS tim1+, Grasshoppers 2+. Kvota 4,64.

 

 

NBA

 

Philadelphia-New Orleans w1

Memphis-Milwaukee w2

Utah-Golden State w1

 

Kvota 1,59.

U nedostatku iole dobrog NHL resenja, odigrah NBA kombinaciju.

 

Siri NBA tiket, LA Lakers H2(+2.5), Houston H2(+1.5), Indiana H2(+1.5), Chicago H1(+1.5), Sacramento w1, LA Clippers H2(+1.5). Kvota 5,20.

Link to comment

1/2 (fudbal 0/1, NBA 1/1). Holandjani zatajise juce; posto Ajax II nije dosao 3+, tiket bi pao u bilo kojoj varijanti. NBA je konacno doneo jedan ok prolaz. Razmisljao sam da na kombo tiket stavim dve NBA kombinacije, no naplasise me slabim rezultatima od starta sezone. Sitna uplata, pa i nema nerviranja. Sada slede bitne stvari.

Jaci ulozi danas (pet puta jace u odnosu na petak).

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Watford 2+

Mainz-Dortmund 2+

Fortuna Dusseldorf-Leipzig 3+

 

Bayern-Werder 3+

Always Ready-Blooming 3+

 

Kvote 1,74 i 1,58.

Liverpool i Dortmund sam u startu planirao za 2+, dok sam kod Leipziga imao dilemu. Imaju seriju dobrih meceva, te ih ipak probah 3+. Tu su i Bayern, koji mora da krene kako treba konacno i par iz Bolivije.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, svi parovi su 3+, QPR, Brentford, Luton, Peterborough, Portsmouth, Southend, MK Dons, Plymouth, Leyton, Swindon, Crewe, Forfar, Brechin, Annan, Cove. Kvota sa bonusom 4580,81.

 

 

NHL

 

Tampa-Washington 5 +(OT&SO)

Edmonton-Toronto 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,40.

Prilicno verovatnu kombinaciju imamo danas.

Kombo tiket.

 

Siri NHL tiket, NY Islanders 1X, Ottawa 5+ (OT&SO), Anaheim 1X, Calgary 5+ (OT&SO), Nashville 5+ (OT&SO), Montreal 1X, Pittsburgh 5+ (OT&SO), Minnesota 5+ (OT&SO), Boston X2, St. Louis 1X, Arizona 1X, San Jose 5+ (OT&SO). Kvota 18,68.

 

NBA tiket, Phoenix H1(+5.5), Toronto w1, LA Clippers H2(+1.5), Milwaukee w1, Houston w1, Dallas w1, Oklahoma H2(+14.5). Kvota 4,54.

Link to comment

Nije ni cudo sto mi skace pritisak cele nedelje. Sada ni Liverpool ne moze u 2+ vec do poluvremena, protiv poslednjeg na tabeli. Imaju nekih smesnih 5 suteva, za vise od sat vremena.:ph34r:

Link to comment

Jel Leipzig uvek ima ovako losu realizaciju ili je to specijalno danas, kada sam ih ja odigrao. 4-5 zicera iz peterca, plus sudija retard ne svira cistu ruku (cemu im sluzi VAR).

Link to comment

Zezam se danas sa ovim 3+ tiketima, ajd reko ovaj kup, zurio sam, pa brzinski kljuc, kljuc, smanjim na 10 utakmica i opet nadjem jednu crvenu iako je bezbroj bilo 3+...

 

Spoiler

 

oD14u6Y.png

 

Doduse, nisam video da se poslednja igra sutra, lepo bi bilo da ne dodje, a ako dodje, 5 uloga nazad. Pa malo li je? :D

Link to comment
14 hours ago, Miljenko said:

Jel Leipzig uvek ima ovako losu realizaciju ili je to specijalno danas, kada sam ih ja odigrao. 4-5 zicera iz peterca, plus sudija retard ne svira cistu ruku (cemu im sluzi VAR).

 

RBL samo pakuje, pre ovog kola su imali 39 golova u 14 kola, 8 su spakovali Majcnu doduse. Samo sa Leverom i Bajernom je bilo 1:1, ostalo sve doslo 3+ (ako se ne varam).

Nagelsman je trenirao Hoffe i napravio sa njima "revoluciju", cesto upari Vernera i Poulsena (2 spica) a iza njih Forsberga koji dobro izvodi slobodnjake i puca penale. Cak i Patrik Shik (iz Rome) je u toj rotaciji u spicu vise nego solidan.

 

U utorak idu Dortmundu, osecam da ces da zategnes 4+ :D

Link to comment

Da li zbog CL pre par dana, juce su delovali bas mlitavo. Nakon 1-0, par neverovatnih promasaja (jedan i sa bukvalno 2 metra), pa se nisam ni nadao previse u drugom poluvremenu. Srecom te golman nije intervenisao najbolje kod treceg gola, mada je pre toga skinuo svasta.

 

Juce mi se uklopilo sve skoro idealno, nakon ocajne nedelje (prosli vikend je bio na nuli, pa tu i nemam prigovor).

Englezi su mi bas postali neatraktivni, sa ovim taktiziranjem u pojedinim kolima; juce 6 meceva, nijedan 3+. Kada se ja razmisljam da li da zategnem Arsenal-Man City danas, zadnje je vreme doslo. Ja hocu da vidim 3-2, 4-3 i tome slicno rezultate (ili 2-2 poput Barse juce, na mecu gde se i nisu ocekivali golovi).

 

Za duel koji se igra u utorak, kvota za 3+ je i dalje odlicna, malo ispod 1.50. Verovatno ce to do utorka ujutro, pasti na 1,35-1,40. Trend medjusobnih duela nije sjajan, 2/6 za 3+, 3 puta 0-1.

Edited by Miljenko
Link to comment

3/3 (fudbal 2/2, NHL 1/1), Bayern je dosao 6+ i 7+, prosao je kombo tiket. Fudbal se uklopio taman kako treba. Liverpool metiljav, jedva do 2+; Leipzig ume i bolje, no prodje nekako; Dortmund ok; Bayern raspucan; Bolivijcima je dugo trebalo da krenu. NHL je krenuo traljavo, ali je nekako dosao i plus u Edmontonu. Pozitivna promena u odnosu na proteklih 7-8 dana.

Srednji ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Man City 3+

Bolivar-Aurora 3+

 

AZ Alkmaar-Ajax 3+

 

Kvote 1,56 i 1,49.

Na kraju sam odigrao najprostiju varijantu. Razmatrao sam Romu, Juventus, pa i Real, 2+ ili 3+ i na kraju zaobidjoh sve to. Arsenal deluje kao zgodna prilika za budjenje Pepa i kompanije. Bolivar standardno. Ajax je ispao iz CL, AZ igra dobro i vreme je da se pokaze da ta njihova odbrana i nije toliko dobra.

 

Prateci tiketi, Sevilla 1X, Atalanta X2, Juventus P/K1, Roma P/K1, Man Utd 1X, Man City P/K2, PSG P/K2, Ajax X2, Club Brugge P/K1, Midtjylland 1X, Rangers X2, Celtic P/K1, Braga 1X, Young Boys X2 i Real Madrid tim1+, Atalanta tim1+, Juventus tim2+, Roma tim2+, Man Utd tim1+, Man City tim2+, PSG tim2+, Club Brugge tim2+, Brondby tim1+, Midtjylland tim1+, Celtic tim2+, LASK tim1+, Braga tim1+, Young Boys tim1+, Basel tim1+. Kvote 14,25 i 13,29.

 

NHL tiket, sva tri para 5+ (OT&SO), Winnipeg, Chicago, Vegas. Kvota 1,97.

 

NBA tiket, Indiana w1, LA Lakers w2, Denver w1, Sacramento H2(+4.5). Kvota 1,88.

 

NFL tiket, Seattle w2, Kansas w1, New England w2, Green Bay H1(+1.5), San Francisco w1, Houston H2(+8.5), Dallas H1(+7.5), Minnesota H2(+4.5). Kvota 8,44.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...