Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Tako nesto sam i ja razmatrao za eventualni drugi tiket (minus AZ). Obicno ne igram vise od 4 2+ para po tiketu, da nisam probao NFL, naravno. Kada pogledas spisak danasnjih meceva, bar pola u startu otpadaju za golove.

Link to comment

Sva 4 preostala tim1+ para prodjose u prvom poluvremenu, no Sevilla standardni baksuz tim (jedino njih odigrah tim 2+). 

Tja, lepo bi legla 13+ kvota. Videcemo.

Link to comment
8 minutes ago, Miljenko said:

Sva 4 preostala tim1+ para prodjose u prvom poluvremenu, no Sevilla standardni baksuz tim (jedino njih odigrah tim 2+). 

Tja, lepo bi legla 13+ kvota. Videcemo.

I eto nije proso tiket sa 2+.U Nemačkoj Wolfsberger da 4 komada a kuci ne moze 1 jedini. 

Link to comment

Ma reko’ naostrice se kod kuce posle one kradje protiv Patsa prosle nedelje ali su naprosto losi. Posle ovog poraza jedino sto moze da zadrzi Garreta na mestu HC je sto ga nece otpustiti u sred sezone dok su jos u poziciji da osvoje diviziju.

Link to comment

0/2 ( fudbal 0/1, NFL 0/1), prosao je prateci fudbalski tiket (13+ kvota). Na EL i ne mogu da se pozalim previse, posto uhvatih siri tiket. I posle kazu da se samo kod nas "batadjorise", a Sevilla stalno igra te neke mrljave utakmice. San Jose samo 2-0, nakon solidnog broja sansi. NFL promasih, kao i u vecini slucajeva (osim jednog sireg tiketa, mislim da nijedan dabl nisam pogodio od starta sezone). Dobro je sto sam smanjio uplatu. NFL na stranu, kod Bolivijaca sam ocekivao 100% siguran prolaz.

Srednji ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Telstar-Ajax II 3+

Cambuur-AZ II 3+

 

Kvota 1,82.

Nije mi se dopalo onih 1-1 B tima Ajaxa pocetkom nedelje, pa se nisam zaletao danas.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, Celta tim 1+, Antwerp tim 1+, Lyngby 3+, Heerenveen 2+, Marseille tim 1+, Hamburger tim 1+, Schalke tim 1+, Din. Bucuresti tim 1+, Fulham tim 1+, Bayern II 2+, Cefn Druids 2+, Horn 2+, Austria Klagenfurt tim 1+, Aarau 2+, PSV II 2+, Den Bosch 2+, NAC Breda tim 1+. Kvota 10,82.

 

 

NHL

 

Buffalo-Toronto 5+ (OT&SO)

Washington-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,38.

Puno NHL meceva tokom cele veceri danas, pa sam metodom eliminacije odabrao ovaj dabl.

Kombo tiket.

 

Siri NHL tiket, Boston 1X, Chicago 5+ (OT&SO), San Jose 1X, Minnesota 1X, Vegas 5+ (OT&SO), Pittsburgh 5+ (OT&SO), Carolina 5+ (OT&SO). Kvota 4,71.

 

 

NBA

 

Cleveland-Milwaukee w2

Miami-Golden State w1

Indiana-Atlanta w1

LA Lakers-Washington w1

 

Kvota 1,59.

NBA mi je uzasan u tekucoj sezoni. Puno tvrdih meceva, cesto se desava da se ne prebaci granica od 200 poena. Samim tim su overi cista sreca. Spojih cetiri fiksa bez hendikepa (hendikepi u rasponu 10.5-12.5). Red je da i tu krene neka serija ocekivanih rezultata.

Jaca grupa.

 

Siri NBA tiket, Boston H2(+4.5), Detroit w1, Toronto H2(+4.5), Oklahoma >221.5, Utah w2, San Antonio >218.5, Phoenix >226.5, Portland w1. Kvota 12,13.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ti si jedini koji prolazi dobro sa njim.:D

Imam drugara koji igra skoro sve meceve u kolu i to bez dodatnih hendikepa/granica. Obicno je prolazio nekoliko puta tokom sezone, no ove godine nista do sada.

Ja cu morati da se ogranicim samo na ove duge tikete, pa ako uleti nesto, dobro jeste. Cim ja ne mogu negde da forsiram poene, to ne sluti na dobro (MLB je izuzetak).:rolleyes:

Link to comment

Jbg,meni je lak,ima samo 17 kola svako je bitno,posebno sto se od 7-8 kola izdefinise ko je ko.Proslo kolo TMpa over,Patriote po onom paklu od vremena under,3,8 kvota,dodao Klivlend i pojacao uplatu,u svakom kolu bas dosta ociglednih stvari

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...