Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Mainc je odlican za golove, 13 od 15 im je doslo 3+. Uzasni su za prognozu (pao sam Hoffe protiv njih skoro, Shalke ih je dobio u 89min, tukli su Hertu i Ajntraht), ali za golove su zahvalni.

Tvente 13 od 17 takodje blesava ekipa - dali gol protiv Ajaxa (vodili 2:0 kraj 2:4), PSV (1:1 doduse nije 3+) , Fejnorda (1:3) , tukli Utreht (3:1).

Slicno kao Viljareal, dosegli svoj pik pre nekoliko godina i sad tumaraju od 5. do zadnjeg mesta na tabeli. 12 od 16 3+ uz dosta GG.

Vise traziti golove u nekim ekipama iz sredine tabele nego u favoritima.

Link to comment

Ja tradicionalno ne volim te timove iz sredine tabele, nevezano za sport.:rolleyes:

Jedino u ovim divljim ligama, poput Holandije i Bolivije, se i usudim da probam nesto van najboljih ekipa. Meni su favorit-autsajder utakmice uvek bile omiljene za igru (tu mislim na favorite ispod 1.30 u fiksu, a gde postoji neki makar solidan trend golova). Ja uvek ocekujem da individualni kvalitet dodje do izrazaja, ako tim ne funkcionise kao celina.

NHL igram prema stilu igre koji forsira trener, pa imam par timova koje preskacem u 90% slucajeva.

MLB zavisi od startera, mada tu igram i fiks cesto (posebno sada kada imam i dodatne hendikepe). Obicno na polovini sezone imam desetak ekipa koje rotiram.

NBA mi je meh, posebno ove sezone kada plusevi ne dolaze. Ubedljivo najdosadnija liga za gledanje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Za sutra od fudbala na primer razmatram, Copenhagen-Odense i Cagliari-Lazio. Top timovi iz Danske nisu preterano efikasni za moj pojam u tekucoj sezoni (Copenhagen 13/19 za 3+, Midtjylland 9/19), sto je van pameti ako si kao neka najbolja ekipa u ligi. Tesko ces popularizovati neki sport/klub tesnim pobedama (tu mi Juventus nije jasan, ako gledamo sire).

Cagliari-Lazio duel deluje dosta verovatno za golove i sada je samo dilema singl ili neka kombinacija sa Dancima, radi vece kvote.

Edited by Miljenko
Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

Za sutra od fudbala na primer razmatram, Copenhagen-Odense i Cagliari-Lazio. Top timovi iz Danske nisu preterano efikasni za moj pojam u tekucoj sezoni (Copenhagen 13/19 za 3+, Midtjylland 9/19), sto je van pameti ako si kao neka najbolja ekipa u ligi. Tesko ces popularizovati neki sport/klub tesnim pobedama (tu mi Juventus nije jasan, ako gledamo sire).

Cagliari-Lazio duel deluje dosta verovatno za golove i sada je samo dilema singl ili neka kombinacija sa Dancima, radi vece kvote.

 

Fudbal se, odvano, igra za trofeje, ne za lepotu. Sa druge strane fudbal je toliko popularan da vise ne znam sta bi tu trebalo da se uradi da bude jos popularniji (osim ako ne pricamo o nekim zabacenim delovima sveta).

Kazes Juve, meni je Porto bio klasican primer sa svojim 1:0 pobedama na guzove. I zato uvek fix pre golova.

 

Evo ja ti preporucujem Viljareal, ali oni danas idu Sevilji koja mi je bila zahvalan za tipovanje ove sezone. Cesto sam ih cekao kao zadnji par na tiketu (zbog LE igraju La Ligu nedeljom uvece ili popodne kao danas) i nagledao se takodje teskih pobeda (Leganjes, Levante, Alaves, Valjadolid) u mecevima gde su bili izraziti favorit. Jednostavno Lopetegi ih je sveo na Atletiko Madrid vol 2. Ustalom samo 20 golova u 16 kola za Sevilju, ATM 18 golova u 17 kola :isuse: a jaci su od 90% lige. Tj. na papiru bi trebalo da ih gaze kao od sale.

Link to comment

Sevilla je novi sinonim za 1-0.:D Ja takve ekipe nikada ne gledam (prevarih se protiv APOELa u EL, ladno 1-0 kod kuce:isuse:). Povedes i onda drzis loptu i vrtis se u krug. Eventualno ako protivnik izjednaci, pa da probas nesto. To jedino pogledam kada je neki Euro i WC, a i tada kazem da mi vrate moja 2 sata, bespotrebno izgubljena.Secam se to Porta, to je tek bio smor.

Ni NHL nije bio toliko zanimljiv, dok nisu smanjili golmanski prostor, poostrili kriterijum za iskljucenja, kako bi povecali broj golova i gledanost.

 

Potenciram Juventus, posto mi je to sistem grunuli smo pola milijarde u tim i vidi kako razbijamo sa 1-0/2-0/2-1. Ja dok ne vidim cesce pobede sa 5 i vise golova, tako nekog i ne racunam u ozbiljnu ekipu.:D

Edited by Miljenko
Link to comment

Kakvo dosadno poluvreme na AZ-Ajax.:yawn2: Tacno moram uvek da nadjem neki fudbal, da se smorim skroz. Boadu ne ume da istrci cistu kontru i tako puta dva. Nista gore nego kada losiji tim odigra bolje.

Link to comment

Cavi trener, Gabi u sredini, reprezentativac Koreje na krilu i najbolji igraci iz Katara u ostatku tima. Odbrana se ne igra uopste. Cak kad slabiji timovi pokusavaju neki bunker, to se obicno zavrsava sa po 4-5 gola. Juce su solidan otpor pruzili Montereju. Za katarsku ligu su kaznena expedicija. Uostalom, mozes da ih pogledas sledeci put - uveri se sam. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...