Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hoffe masa 3 odlicne sanse, u prvom i onda prima gol za 0:1. U nastavku sa igracem vise prima jos 2 komada (posebno obratiti paznju na drugi gol Majnca, tj. auto gol, najbizarniji u zadnjih x godina).

 

Staro pravilo potvrdjeno-ne kaci nista na topic :ph34r:

Link to comment
22 minutes ago, John Coltrane said:

Ja bih cekao samo Sevilju da je dosao Hoffe, ubedjen sam da ce dobiti. Koja je kvota da Sevilja ne daje gol?

Branih po 4.25 u Millenniumu. Retko to radim no kako je srecno Copenhagen dosao tim 2+, nisam hteo izazivati srecu (a i Hoffenheim je jedva dao jedan gol).

Edited by Miljenko
Link to comment

Fiks tiket sam bio prezalio, nakon sto je Sheffield Utd poveo sa 2-0, no nekako prodje X2. Ista kvota kao juce 19+ (17 utakmica, uglavnom dvoznaci). Preostali su Boca 1X, Marseille X2, Sevilla X2.

 

Na glavnim tiketima propustih priliku da uhvatim vecu kvotu. Kao i juce, sve je otislo makar u 3+ (Lazio talicno).

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Bolivijci konacno odigrase jedan mec i naravno odmah zatrpavanje, Guabira-The Strongest 1-5. Cekam da se stanje konacno stabilizuje, pa da ih probam nakon ove prinudne pauze.:happy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

3/3 (fudbal 2/2, NHL + NBA 1/1), prodjose dva sira fudbalska tiketa (19+ i 55+ kvote), te kombo tiket. Kada je o glavnim tiketima rec, svi parovi su dosli 3+, mada je Lazio dosao uz dosta srece, u 91. minutu. Dva sira tiketa mislim da nisam nikada uhvatio u istom danu (oba sa po 17 parova). Dolazile su i vece kvote (par puta izmedju 300 i 350), no treba uklopiti ovoliko parova. Copenhagen se pokazao kao kljucan par, na oba tiketa. NHL i NBA lagano za promenu. Ovo mi je jedan od najboljih petak-nedelja termina od kada igram. Desava se cesce da jedan dan bude dobar, pa drugi onako, no ovde sam glavne stvari tesko mogao promasiti.

Standardna uplata danas.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-Helmond 3+

AZ II-De Graafschap 3+

 

Kvota 1,73.

Ajax II je bio fiksiran par; dilema je bila sta drugo staviti. Nakon analize trenda od 10 meceva, izbor je pao na B tim Alkmaara (kada vidim da tim ima 5 ili manje 3+ meceva, na prethodnih 10 utakmica, kao NEC na primer, tesko mi je da to odigram).

 

 

NHL

 

Tampa-Buffalo 5+ (OT&SO)

Pittsburgh-Calgary 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,49.

Prilican broj nezgodnih parova za igru danas, pa odigrah samo ociglednu kombinaciju.

 

NBA tiket, Indiana w1, Brooklyn H2 (+9.5), Miami w1, Boston >205.5, Toronto >206.5, Minnesota H2(+4.5), Milwaukee w1, Portland H2(+6.5), San Antonio H1(+12.5), Oklahoma H2(+2.5). Kvota 16,16.

Link to comment

1/2 (fudbal 0/1, NHL 1/1). Na fudbalu nije dosao najsigurniji par, mada su imali skoro pola sata za treci gol. NHL dovoljno dobro, u Pittsburghu prolaz u produzetku. Siri tiketi su ponovo bili blizu. U dnevnom delu padoh na nekom U23 mecu Engleza (jos je 3+ bio 1.25), dok je NBA ponovo bio los sa poenima. Ne moze uvek doci sve, mada mi je neverovatno da Ajax II nije dosao 3+ kod kuce.

Jaci ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Zvezda-Bayern 3+

Man City-Shakhtar 2+

 

Real Madrid-PSG 3+

Tottenham-Olympiakos 2+

 

Kvote 1,50 i 1,77.

Prevarih se kod Tottenhama, no ovo necu preskociti. City me je zestoko prodao protiv Dinama (nesto manje protiv Atalante), pa se nisam zaletao danas. Nakon 3-0 poraza u Parizu, loseg izdanja protiv Briza, Real mora pokazati da moze bolje; ocekujem da i gosti daju bar jedan gol. Tottenham ima novog trenera, koji ne gaji preterano ofanzivan stil, zato i 2+.

 

Prateci tiketi, Fulham 3+, Luton 3+, Leeds 3+, Ipswich 3+, Sunderland 3+, Portsmouth 3+, Cheltenham 3+, Crewe 3+, Torquay 3+, Barrow 3+, Barnet 3+, Dover 3+, Woking 3+, Yeovil 3+, Stockport 3+ i Fulham tim 2+, Luton tim 1+, Leeds tim 1+, Ipswich tim 2+, Sunderland tim 1+, Portsmouth tim 2+, Crewe tim 1+, Solihull tim 1+, Yeovil tim 2+, Barrow tim 2+, Notts County tim 1+, Harrogate tim 1+, Barnet tim 1+, Dover tim 2+, Cheltenham tim 1+. Kvote 21342,87 i 179,68.

Link to comment

U Madridu dosta pokusaja, na kraju i sudije smakose potencijalni gol iz penala. Tottenham prosao. City mi nije jasan. Bayern neverovatno neefikasan do sada. Lose na poluvremenu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...