Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

14 minutes ago, Nesh said:

U Konferenciji fale 3 utakmice za 3+. na dve jos po gol, na jednoj dva komada. Ako topik treba da proradi, sad je vreme! :D

To gledam i nerviram se, nikako da odigram lige posebno, uz ovaj dugi tiket.

Edited by Miljenko
Link to comment

Au, mesao sam i championship i konferenciju (tu nemam Wrexam, ali medju 13 utakmica imam Hadersfild i Leeds, dakle tu sam pao na dve), skratio sam i konferenciju na jednom tiketu na kvotu 220 ali i tu mi se provuko Wrexam (taj sam odigrao u Socceru, tu imam 5 uloga nazad).

Kad nece, nece.

Nista, gotovi su nocas! :D

 

Link to comment

Naknadnom forenzickom analizom ustanovio sam da bi povracaj bio 50 uloga (kvota bez Reksamlija bila bi preko 788, ali manje od 988), sto ce reci tisucu dinara. Ozbiljno olaksanje, mislio sam da sam neodgovornim ponasanjem i neodigravanjem tiketa i u Socceru izgubio dve tisuce. :dry:

 

Neizlaz u Balkan Betu bio je nesto preko 51000. Treci put padam na jednu kod ovih klik, klik, klik na 3+ tiketa. Nepravda, pa to ti je. Sto nemamo smajli Kalimero? :mad:

Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Meni 3+ tiket 12/15. Tesko ce skoro biti blize od ovoga.

Citija sam fulao na 4 tiketa, negde 4+,negde 3+,negde 5+ a negde i fix 1. Dzaba se je Bajern trudio :sad:

Link to comment

Mislio sam na Engleze koje igram, a i nije 12/15, vec 11/15, malopre proverih tiket. Od Konferencije je doslo sve razmatrano, bolje da ne racunam kvotu. Glavne stvari udjose, a vec sam se bio pomirio sa padom drugog dabla na Realu. Dve vezane dobre tempirane jake uplate (danas i u subotu), su retkost kod mene.:rolleyes:

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Nekako se trudim da sortiram sportove; Fudbal i NHL samo golovi, MLB i NBA pretezno fiks (volim i tu vise poene, no MLB je laksi za igranje u fiksu).

 

Nemam nista za nocas, boring.:D

Edited by Miljenko
Link to comment

2/2 (fudbal 2/2), Bayern je dosao 5+, prosao je i kombo tiket. Cinilo se da cu imati jedan prolaz, odnosno bonus, a onda su u Madridu pala dva brza gola. Jednom da dobro ocenim i CL. Danas sam dugo razmisljao sta probati od fudbala , a to obicno nije dobar znak, te smanjih uplatu prilicno.

Srednji ulozi.

 

 

Fudbal

 

Genk-Salzburg 3+

Barcelona-Dortmund 2+

 

Kvota 1,55.

Salzburg je vec postao standardna stvar za igru; Barsa i Dortmund su razocarali promasajima na prvom mecu, pa se ni danas nisam zaletao; Napoli i Liverpool umesto efikasnih duela redovno donose revije promasaja, preskocih na glavnom; Ajax gostuje Francuzima, a to mi se u startu ne dopada.

 

Prateci tiket, Chelsea 2+, Zenit 2+, Ajax 2+, Salzburg X2, Barcelona P/K1, Inter X2, Liverpool P/K1, Leipzig 1X. Kvota 6,24.

 

 

NHL

 

Washington-Florida 5+ (OT&SO)

Colorado-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,37.

Puno meceva u ponudi danas. Washington je bio fiksiran, a na kraju stavih i utakmicu u Denveru.

 

Siri NHL tiket, svi parovi su 5+ (OT&SO), Carolina, Toronto, Pittsburgh, Columbus, Buffalo, Nashville, San Jose, Tampa, Boston. Kvota 6,73.

 

NBA tiket, Boston w1, Utah H2 (+9.5), Toronto w1, Milwaukee H1(-7.5), LA Clippers H2 (+1.5), LA Lakers H2(+1.5), Chicago H2(+5.5), Philadelphia w1, San Antonio H1(+5.5), Phoenix w1, Oklahoma H2(+11.5). Kvota 12,90.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, NHL 1/1), prosao je kombo tiket. Fudbal se uklopio ok, cak je bilo prostora i za siru igru (Barsa takodje lagano do 3+). Propustih Bolivar nocas, zbog kasnog izbacivanja kvota; dobise 5-2 u gostima Real Potosi, sedmi gol pade u 65. minutu.:laugh: NHL uredno. Siri tiket je pao na Bostonu, nakon sto sam u zadnji cas izbacio X2. NBA standardno nepredvidljiv. Dobar trend nastavljen.

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

AZ Alkmaar-Partizan 3+

San Jose-Sport Boys 3+

 

Kvota 1,70.

EL je uvek wild card, puno egal duela, dok jaki timovi ne izlaze u najboljim sastavima. AZ i Partizan redovno donose zanimljive meceve, te ocekujem golove i danas. Bolivijci kao i obicno.

 

Prateci tiket, Man Utd X2, Krasnodar 2+, Getafe X2, Espanyol X2, Besiktas 2+, Wolves X2, Feyenoord 2+, Monchengladbach 2+, Young Boys 2+, Roma 2+, Arsenal 2+, Celtic 2+, Lazio 1X, Rosenborg 2+, Sevilla 1X, Sporting 2+. Kvota 23,06.

 

 

NFL

 

Dallas-Buffalo w1

Atlanta-New Orleans w2

 

Kvota 1,80.

Praznicni program danas. Detroit bez Stafforda ne bih cackao.Buffalo ima sjajan skor, no divizija im je metiljava, igraju na strani, pa probah Dallas. Atlanta je nepredvidljiva skroz, dok New Orleans ima finu kampanju. Verovatno bih NFL probao samo sitnije, da je NHL program bolji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...