Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Malo upozorenje za Zabare, vreme je uzasno, kisa, vetar i pominju se neka odlaganja tekmi. Ko je pratio Torino-Inter video je kakvi su uslovi, bar na severu.

Link to comment

2/3 (fudbal 2/2, NHL 0/1), prosli su fiks tiket (19+ kvota), odnosno kombo tiket. Fudbal se fino uklopio u glavnom delu; jedina zamerka je nedolazak bonusa. Fiks je prijatno iznenadio, mada je ovo bila ziher varijanta sa gomilom dvoznaka. NHL je zatajio. Cudan mec u Washingtonu; 2 pogotka u prvoj trecini, da bi ostalo 1-1 do kraja. Za promenu dobro tempirah jacu uplatu. Da je svaka subota ovakva, gde bi nam bio kraj.

Standardni ulozi danas (ne bas dojmljivi parovi, pa je cela danasnja uplata bila manja od jucerasnjeg dobitka).

 

 

Fudbal

 

Sassuolo-Lazio 3+

 

Hoffenheim-Mainz 2+

Roma-Brescia 2+

PSV-Heerenveen 2+

Sion-Young Boys 2+

 

Kvote 1,55 i 1,60.

Ja se uvek trudim da ne eksperimentisem previse. Imam neku nazovi listu ekipa koje igram na golove, uz neku rotaciju iz kola u kolo.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, svi parovi su 3+, Stuttgart, Bayern II, Hartberg, Copenhagen, RKC, Molde, St. Gallen, Rangers. Kvota 34,04.

 

 

NHL + NBA

 

Florida-Buffalo 5+ (OT&SO)

Houston-Dallas >224.5

 

Kvota 1.75.

Tanka NHL ponuda, te odigrah jedan relativno zanimljiv mec. NBA dolazi izuzetno slabo, jos uvek sam u dilemi igrati pluseve ili fiks.

Slabija grupa.

 

NFL tiket, Cleveland w1, Pittsburgh w2, Detroit H2(+2.5), Dallas H2(+12.5), Green Bay H2(+9.5), Seattle H2(+7.5), Buffalo H1(+2.5). Kvota 8,03.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Malo upozorenje za Zabare, vreme je uzasno, kisa, vetar i pominju se neka odlaganja tekmi. Ko je pratio Torino-Inter video je kakvi su uslovi, bar na severu.

Sta si odigrao od fikseva da prepisem.

Link to comment

Stoper golgeteri. Ajmo sad Kopenhagen.

 

Pajat Kasami (ex OLY i Fulam) za minut spakova 2 komada. Ajmo YB ispocetka. Juce je Servet tukao Bazela, imaju lepu sansu da povecaju prednost.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...