Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Englezi i Skoti izuzetno neefikasni danas (nize lige), 3+ tiket 10/21, na 2+ tiketu 19/30, kao da sam igrao 5+ ili nesto slicno.

I to ja igram ove najverovatnije meceve. Uletece valjda neko kolo gde ce ove manje kvote uci (ispod 2).:whistle:

Edited by Miljenko
Link to comment

Napravim dugacki tiket vineri dvoznaci, 2+, 3+. Svasta prodje i onda Dinamo gubi od zadnjeg.:isuse: Igraj golove pa kako bude, retard.

Sparta je promasila sve i svasta, pa je ostalo 4-0; dva puta prazan gol, sa tri metra nije pogodjen okvir gola.

Jesu osnovne stvari bitnije, no mogao bi uleteti sutra i neki siri tiket.

Link to comment

2/3 (fudbal 2/2, MLB 0/1), Man City je dosao 6+ i 7+, Vitesse 6+. Fudbal je dosao skoro idealno kada je o golovima rec. City kanonada od starta, Bayern dovoljno, Barse se obrukala no primise srecom 2 gola, Leverkusen dobro procenih, Holandjani milina za gledanje i pracenje, nema nista lepse od divljih utakmica. U MLB delu neprijatan preokret na Target Fieldu, Minnesota je uspela da ispusti 3 poena prednosti i primi cak 7 poena u devetom iningu. Kombo tiket volsebno nije prosao, situacija gde sam bio 100% siguran u prolaz na 5-2 za Twinse.

Uzeh nesto mada bi bio solidan plus, da je i MLB izasao.

Srednji ulozi.

 

 

Fudbal

 

Bolivar-Sport Boys 3+

Young Boys-Basel 3+

 

Chelsea-Liverpool 2+

Lyon-PSG 2+

Eintracht Frankfurt-Dortmund 2+

PSV-Ajax 2+

 

Kvote, 1.99, 1.60.

Standardne stvari. Odlucio sam da se ne zalecem kod drugog tiketa, posto je dovoljna i kombo kvota oko 3.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, svi parovi su 3+, Arsenal, Real Madrid, Monchengladbach, Roma, Napoli, Atalanta, Lazio, Salzburg, Club Brugge, Standard, Aalborg, Silkeborg, Brondby, Midtjylland, Feyenoord, AZ Alkmaar, Portland, Dallas, NY RB. Kvota 5963.45.

 

 

Hokej

 

Wolfsburg-Ingolstadt 5+

Gruner-Stavanger 5+

 

Kvota 1.53.

Najverovatniji par iz Nemacke i Norveske kao kombinacija. Ne bi trebalo biti vecih problema.

Slabija grupa.

 

MLB tiket, LA Dodgers >6.5, Minnesota >8.5, Oakland H1(+1.5), NY Mets <10.5, Atlanta H1(+1.5), NY Yankees >7.5, Milwaukee H1(+1.5). Kvota 7.09.

 

NFL tiket, Green Bay w1, Minnesota w1, Seattle w1, Kansas >45.5, Dallas H1(-15.5), Atlanta >41.5, New England H1(-14.5), LA Chargers >43.5, Carolina H2(+7.5), Cleveland >40.5. Kvota 28.70.

Link to comment

Ne. Ja uvek igram unapred. Imao sam City, Bayern, Vitesse po 6+ i 7+, Spartu Rotterdam 5+ i 7+. City 7+ je bilo 8, a 6+ 4.15, ako me secanje ne vara. Vitesse 6+ 5.3 (5+ je bilo ispod 3, a to mi je vec malo:s_w:).

Uvek kada odigram 3+, na ovim glavnim tiketima, imam i 5+ i 7+ ili 6+ i 7+, samo sitno naravno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Zeznu me Boston za lepu kvoticu 180 i kusur...

 

Spoiler

 

7x49gYu.png

 

...doduse, vratili mi ulog X dva..Pa malo li je? :dry:

 

O engleskim ligama ne vredi trositi reci, druga, treca itd...mozda treba igrati sve 0-2. :D

 

Za utehu, proso HTZ:

 

XkUonnH.png

 

Idemo dalje! :)

Link to comment

Svajcarci propali. Retko sam ih igrao i ove i prosle sezone. Ne diram ih vise u ozbiljnijoj varijanti. Covek masi okvir gola sam kao duh na petercu. Ovo mislim da ni u nasoj ligi ne moze da se vidi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...