Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Igram ih ja, no obicno neki od najverovatnijih meceva za golove, zavrsi 0-1.:sleep:

Sutra imas Fulham, Luton i Swansea, kao tri prilicno verovatne utakmice za veci broj golova. Ja cu ih staviti na ovaj moj siroki tiket, no nemam previse poverenja u njih.

Link to comment

Championship, sve 3+, Maxbet na 20 din zajedno sa bonusom 41625.00 (brzi tiket ne pokazuje bonus od 10% petkom, valjda i to ide ako se uplati danas), Soccer 55811.46 (proslo kolo u Socceru u petak cini mi se bilo 160 tisuca i kusur), Balkan bet (otvorili ispostavu kod bolnice, priblizavaju se centru :D) 63534.02.

Konferencija, sve 3+, Maxbet 25229.00, Soccer 31054.25., Balkan bet 31028.71.

 

Hm...ozbiljno smanjenje ukupne kvote, izgleda se pripremaju za isplatu i kontrolu stete. :D

Link to comment

S ovim Championshipom i igrom 3+ je nezgodne sto moze tri puta da se padne na "isti" tiket. Prvo u petak, pa u subotu u 13:30 i onda posle rucka. :wacko:

Evo ovi se betonirali.

Edited by Nesh
Link to comment

I ne moze Bilbao iz penala u 96. minutu. Doduse, promasili su i domaci penal. Ja vise penal, kad mi treba gol, ne racunam kao sansu. Statistika tako pokazuje. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Dobro popodne i uveče pakao

Derbi od 19' stoji 1-1, Volfzburg od 29' isto stoji na 1-1

Majorka over 0.5, promašuju penal u 82' , a onda i Bilbao u 96'

 

Evo sad gol za Majorku, i naravno poništen

 

Baš lepo veče

Link to comment

Mene za danas jedino nervira sto vidim da je Tadic pod znakom pitanja, pa jos mantam da li da igram Ajax 3+. Dortmund, The Strongest i Salzburg su tu bez dileme (City mi dodje nesto kao rezervna varijanta).

Link to comment

2/3 (hokej 1/2, fudbal 1/1), PSV II i Ajax II dodjose po 5+. Fudbal je dosao lagano, zanimljivo je da su obe utakmice dosle iz 2 u 1. Na hokeju prolazi veca kvota, oba para iz Nemacke, tacno 5 komada. Sasvim pristojan petak na kraju.

Jaca uplata danas.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Leverkusen 3+

The Strongest-Real Potosi 3+

 

Liverpool-Newcastle 2+

Norwich-Man City 3+

Napoli-Sampdoria 2+

Salzburg-Hartberg 3+

 

Kvote, 2.02, 1.74.

Izbacih ipak Ajax nakon nesto mantanja, vidim da i kvote za golove rastu. PSG je i dalje bez udarnog napadackog tandema, pa i to ne diram. Duel u Dortmundu obicno donosi pregrst golova, dok je The Strongest kod kuce prava masina za golove. Liverpool i Napoli opreznije, dok City i Salzburg deluju prejaki za rivale, ma koji sastav izasao.

 

Prateci tiket, svi parovi su 3+, Dundee FC, Clyde, Montrose, Dumbarton, Annan, Brechin, QPR, Swansea, Fulham, Sunderland, Peterborough, Bolton, MK Dons, Gillingham, Swindon, Scunthorpe, Cheltenham, Notts County, Chesterfield, Stockport, Fylde, Woking. Kvota 204517.82.

 

MLB tiket, Washington >8.5, St. Louis <9.5, San Francisco H1(+1.5), NY Mets <9.5, NY Yankees H2(+1.5), Oakland <12.5, Houston H2(+1.5). Kvota 7.42.

 

Hokejaski tiket, Liberec 5+, Farjestad 5+, Salavat >4, Podolsk >4, Spartak Moscow >4, Yekaterinburg >4, Storhamar 5+, Stavanger 5+, Karpat 5+. Kvota 36.59.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...