Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Halifax - Haroggate i Crotone - Juve Stabia betonirani ne daju ni mrvicu nade. Uvek se poneka (a najcresce 3-4) zabetonira na 0:0 i nema mrdanja. Pa kako ne umeju da igraju u skladu sa mojim genijalnim zamilsima, to je pravo cudo. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Kod Engleza ne pomaze jinx. :dry:

Kao sto uvek kazem, sta li rade 90+ minuta na terenu kada daju samo jedan gol (ili ga ne daju uopste). Pa jos liga koja ne moze biti neki takticki vrhunac.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nema leba, od 12 utakmica, 5 nije doslo, na dve pao po jedan gol, na tri po dva. Dve na poluvremenu bile 0:0 i nisu dosle (na kraju 0:1 i 2:0).

Ja sam nesto kombinovao i sa Italijanima, ali i tu klasican beton na jednoj, a totalno betoniranje u drugom poluvremenu na pola utakmica. Ni makac.

Vise srece u sledecem izvlacnju. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Italijani se raspucase na kraju - 6-7 golova pade i evo jos poneki. Crotone dade i kos, al dzaba, na kraju 4 utakmice 3+, na cetiri palo po dva gola. Eh, da su se malo ranije probudili....Sve u svemu, nepogodivo.

Gotovi su sledeci put! :D

Edited by Nesh
Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, MLB 1/1), prosao je kombo tiket. Ziheraska varijanta se pokazala kao uspesna. Barsa se nije proslavila, no 3+ je doslo do poluvremena. MLB taman kako treba. Minnesota je dugo gubila, mada nisu bili van hendikepa, pa se nisam nervirao. Korektan dan.

Srednji ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Ajax-Fortuna Sittard 3+

The Strongest-Destroyers 3+

 

Roma-Atalanta 3+

Napoli-Cagliari 2+

Basel-Zurich 2+

Thun-Young Boys 2+

 

Kvote, 1.47, 1.98.

Nadam se da ce strelci biti raspolozeni, nakon izuzetno kilave nedelje (skoro da sam ponovio ekipe koje sam igrao tada).

 

Prateci tiket, Wolves 3+, Burton 3+, MK Dons 3+, Chelsea 3+, Oostende 3+, Club Brugge 3+, Gent 3+, Esbjerg 3+, Brondby 3+, Celtic 3+. Kvota 17.36.

 

MLB tiket, Milwaukee <11.5, NY Mets H1(+1.5), Boston >9.5, Cleveland H2(+1.5), Toronto >8.5, Houston H2(+1.5). Kvota 3.92.

Link to comment

1/2 (fudbal 1/2). Ajax i The Strongest su krenuli sporo, te nije bilo bonus tiketa (ocekivao sam bar jedan 7+ tu). Svajcarci uredno, no Italijani razocarase. Oba para su pala, plus smrt dosadni mecevi za gledanje. Imao sam izvestan "prozor" za bolju kombinaciju, no tesko je pratiti MLS, kada dolazi promenljivo kao ove godine.

Izmedju minimalnih i standardnih uloga danas.

 

Fudbal

 

Feyenoord-AZ Alkmaar 3+

 

Kvota 1.54.

Holandjani su na duze uvek zahvalni za igru. Jedna od onih liga gde i random mecevi rutinski prolaze. Od prethodnih 10 duela Feyenoorda i Alkmaara, 9 je islo bar u 3+; 4+ na 6/10.

 

 

Hokej

 

Mannheim-Eisbaren 5+

Ingolstadt-Munchen 5+

 

Kvota 2.06.

Norvezani me nisu dojmili danas, pa probah oba para iz DEL lige.

 

Prateci tiket, Storhamar 5+, Manglerud 5+, SKA St. Petersburg 5+, Yekaterinburg 5+, Farjestads 5+, Vaxjo 5+. Kvota 16.97.

 

Jos 4 dana do zavrsetka regularnog dela MLB sezone i neke stvari su jasne. U NL je reseno ko ulazi u playoff, Minnesota je uzela diviziju, Houston gotovo sigurno obezbedio najbolji skor U AL, verovatno i u ligi. Neresena je i dalje wild card trka u AL, mada su Indiansi u kriticnoj situaciji. Ponuda se izbacuje sve kasnije, te cu verovatno cekati playoff za neki singl/dabl.

Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, hokej 1/1), prosao je kombo tiket. Feyenoord je promasio par zicera na 0-0, a onda su primili 2 komada u najgore vreme. AZ nije realizovao par cistih kontri, da bi treci gol pao nakon smehotresne greske odbrane domacina. Hokej tesko da je proci mogao lakse od ovoga. Jedna od standardnih stvari, kombo prolazi kada je uplata bila 3 puta manja, u osnosu na prethodni dan.

Isti nivo uplate i danas.

 

Fudbal

 

Villarreal-Betis 3+

Excelsior-PSV II 3+

 

Kvota 2.50.

U nedostatku nekog zicer resenja, sklopih povecu kvotu.

 

Prateci tiket, Ajax II 3+, Emmen 2+, Fulham 2+, Blackpool 2+, Union Berlin 3+, Stuttgart 2+, Horn 3+, Amstetten 3+, Liefering 3+, Shakhtar 3+, Winterthur 2+. Kvota 24.51.

 

 

Hokej

 

Salzburg-Graz 5+

Schwenninger-Krefeld 5+

 

Kvota 1.96.

Austrija donosi mozda i najbolji over duel u ligi, dok odigrani par kod Nemaca ima lep plus trend.

 

Siri hokejaski tiket, Znojmo 5+, Kladno 5+, Pelicans 5+, Bremerhaven 5+, Narvik 5+, Banska Bystrica 5+, Nitra 5+. Kvota 10.70.

 

MLB tiket, Philadelphia >7.5, NY Yankees >8.5, NY Mets >6.5, Arizona <11.5, LA Dodgers <9.5, Pittsburgh <10.5, Boston >8.5, Tampa >7.5, Cleveland >7.5, Houston >7.5, Minnesota <11.5, Oakland <11.5. Kvota 74.62.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...