Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/3 (fudbal 2/2, MLB 1/1), prosao je kombo tiket. Fudbal je prosao uz veliku dozu srece. Bayern je volsebno masio sve i svasta, Borjan spasavao, pogadjan je okvir gola, te i sa 3+ moram biti zadovoljan; City lagano; Real ocajan, no PSG ipak realizuje jednu od lepih akcija iz drugog poluvremena za prolaz. MLB uglavnom bez problema. Na St. Louis-Washington je bilo malcice napeto oko undera u osmom iningu, dok je Cleveland odigrao standardan tesan mec. Ponekad je tanka linija izmedju dobitka i gubitka, juce je otislo na moju stranu.

EL ne volim da cackam ozbiljnije, te je uplata izmedju minimalne i standardne.

 

 

Fudbal

 

Monchengladbach-Wolfsberger 2+

Roma-Basaksehir 2+

Espanyol-Ferencvaros 2+

 

PSV-Sporting 2+

Eintracht Frankfurt-Arsenal 2+

Man Utd-Barys Astana 2+

 

Kvote, 1.60, 1.66.

Tesko je ovde proceniti sta je vise ili manje sigurno, no parovi sa prvog tiketa mi deluju nesto verovatnije.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, svi parovi 3+, Wolves, Partizan, Man Utd, Porto, Espanyol, Roma, Wolfsburg, Monchengladbach, Sevilla, PSV, Kobenhavn, Arsenal, Basel, APOEL. Kvota sa bonusom 2662.58.

 

 

MLB

 

Milwaukee-San Diego H1(+1.5) (Lyles-Lucchesi)

Cleveland-Detroit H1(+1.5) (Clevinger-Norris)

 

Kvota 1.54.

Brewersi trenutno imaju isti skor kao Cubsi, u borbi za drugo NL wild card mesto, dok Indiansi imaju mec manje i pobedu manje od Tampe, u istoj situaciji samo u AL.

Kombo tiket.

 

Hokejaski tiket, Yekaterinburg 5+, SKA St. Petersburg >4, Sparta Prague 5+, Manglerud 5+. Kvota 4.66.

Link to comment

2/3 (fudbal 1/2, MLB 1/1), prosao je ponovo kombo tiket. EL je donela prilican broj cudnih rezultata, mada je golova bilo dosta. Jaci tiket prolazi, dok se Man Utd obrukao, za pad drugog tiketa (Rashford je bio i ostao prevara od spica). MLB rutinski. Plasio sam se cetvrtka, no i nije ispalo tako lose.

Ulozi oko standardnih danas.

 

 

Fudbal

 

Twente-Heracles 3+

Go Ahead Eagles-Ajax II 3+

 

Kvota 2.05.

Danas mi samo Holandjani deluju zanimljivo, ako nista vise bar su im utakmice uvek dinamicne.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, Schalke 3+, Ried 3+, Eindhoven 3+, NEC 3+, Excelsior 3+, Hannover 3+, Meppen 3+. Kvota 21.39.

 

 

MLB

 

Miami-Washington H2(+1.5) (Dugger-Anibal Sanchez)

Houston-LA Angels H1(+1.5) (Greinke-Barria)

 

Kvota 1.38.

Nationalsi drze wild card mesto, mada ce borba do kraja biti tesna. Nakon serije protiv Marlinsa, igraju protiv Philliesa i Indiansa, te je ovde pobeda (ciscenje) imperativ.

Astrosi trenutno imaju najbolji skor u AL/ligi, imaju poraz manje od Yankeesa, tako do jos uvek ima motiva za ozbiljnu igru. Bonus je sto startuje Greinke, jedan od mojih omiljenih picera.

Kombo tiket.

 

 

Hokej

 

Ingolstadt-Krefeld 5+

Iserlohn-Bremerhaven 5+

 

Kvota 1.89.

Nemci su otvorili sezonu na pravi nacin, odnosno dolaze golovi gde se to ocekuje. Nadam se nastavku tog trenda i danas.

Jaca grupa.

 

Siri hokejaski tiket, Kladno 5+, Znojmo 5+, Salzburg 5+, Lillehammer 5+, Kosice 5+, Nitra 5+, Detva 5+, Odense 5+. Kvota 12.58.

Edited by Miljenko
Link to comment

Championship, 11 utakmica (izbacio sam prvu subotnju da doguram bar do 16:00 :D) 3+, kvota u Socceru 1047.79, pa na to bonus 30%, sve u svemu na smelih 30 din dobitak 40.864,18. Konferencija, 11 utakmica (izbacio sam onu sa kvotom 1.50) 3+, na 30 din dobitak 43.150,19 din. Znacajno smanjenje ukupne kvote.

 

Posto su krenule NHL predsezonske radosti, samo da javim da Soccer, pored ostalog, u ponudi ima i igru fiks&4+ pa se moze doakati i omrazenom rezultatu 3:1. :D

Link to comment

Da. Vezase dve utakmice bez 3+. Holandija 2 je zakazala veceras, dva najsigurnija meca nisu dosla 3+. Twente 5+ za utehu, i srecan prolaz na hokeju, PP golom u poslednjem minutu.

Link to comment

Aj da ovde pisem, mozda cu razbiti maler. U 3 kola NCAAF, sva 3 tiketa padam po jednu utakmicu.  

 

Syracuse over 65.5 

Ohio Bobcats over 67.5

Missouri over 61.5 

Texas over 72.5 

Texas st. over 62.5  

 

Miljenko, pisi kako razmisljas za NFL sutra. Overi ne dolaze, jbg - spreman sam hendikepe da igram. Samo nemoj under... to ne mogu. 

 

 

 

 

Edited by mandingo
Link to comment

Dobro te mi MLB dolazi kako treba, a NFL je doneo verovatno najlosije otvaranje sezone od kada pratim. Odigracu neki tiket za pracenje. Kada poene ne mogu pogoditi izbor je stvarno suzen. Plus ima par velikih hendikepa, koje ne mozes igrati za neku ozbiljniju kintu.

 

Recimo, Green Bay w1, Kansas >45.5, Atlanta H2(+7.5), Minnesota H1(-2.5), New England H1(-14.5), Carolina H2(+7.5), Seattle w1, LA Rams >41.5.

To ce ici za neku sicu, cisto da se isprati. Neverovatna serija minusa gde im nije mesto, prosle nedelje.

Edited by Miljenko
Link to comment
13 minutes ago, Miljenko said:

Dobro te mi MLB dolazi kako treba, a NFL je doneo verovatno najlosije otvaranje sezone od kada pratim. Odigracu neki tiket za pracenje. Kada poene ne mogu pogoditi izbor je stvarno suzen. Plus ima par velikih hendikepa, koje ne mozes igrati za neku ozbiljniju kintu.

 

Recimo, Green Bay w1, Kansas >45.5, Atlanta H2(+7.5), Minnesota H1(-2.5), New England H1(-14.5), Carolina H2(+7.5), Seattle w1, LA Rams >41.5.

To ce ici za neku sicu, cisto da se isprati. Neverovatna serija minusa gde im nije mesto, prosle nedelje.

Meni se sve cini da ce Gaytriots i Cowgirls pokriti hendikepe. Miami je brutalno los, plus su rasprodali svakog iole sposobnog igraca... Dak je u fazonu "give me 35M+ per year." Sa druge strane, Belicheat uvek voli da nabije Jetse sa stoka razlike. Carolina i Minnesota su mi solidni parovi, cak i Falconsi.... jeste u gostima ali je u pokrivenom stadionu. 

Link to comment

meni DeVito i Cuse napad ne deluju kao dobar tim za over. Igraju protiv WMU koji će u najboljem slučaju dati npr 20 poena, a ovi onda moraju da munu 45 i više...mrka kapa.

Link to comment

Ovo su dodatni hendikepi/granice iz Millenniuma. Navukoh strah od poena.:laugh:

Kada igram NHL i NBA znam da su mi overi jedina sansa za dobitak, pa se i ne nerviram previse kod losih serija.

Link to comment
24 minutes ago, omiljeni said:

meni DeVito i Cuse napad ne deluju kao dobar tim za over. Igraju protiv WMU koji će u najboljem slučaju dati npr 20 poena, a ovi onda moraju da munu 45 i više...mrka kapa.

Dali su 14 MSU. Prosle Subote 57 protiv Georgia State. Dace bar 24-27. A moze i Cuse nekog da odvali, kao sto je Maryland odvalio njih. ;) 

Link to comment

2/3 (fudbal 0/1, MLB 1/1, hokej 1/1), Twente je dosao 5+, a prosao je ponovo i kombo tiket. Holandjani izbise solidan dobitak juce. Ajax II nije dosao 3+ na tiketu iz slabije grupe, dok je na sirem pao NEC isto 3+, a cak je i Schalke prosao. MLB dobro hvatam, jos jedan lak prolaz. Na hokeju solidna doza srece, kasni gol za izlaz na Iserlohn-Schwenninger. Ok dan, mada je fudbal mogao doneti bas dobar plus.

Srednji ulozi.

 

 

Fudbal

 

Man City-Watford 3+

Bayern-Koln 3+

 

Granada-Barcelona 2+

Leverkusen-Union Berlin 2+

Sparta Rotterdam-RKC 3+

Vitesse-Fortuna Sittard 3+

 

Kvote, 1.59, 2.46.

Nije bilo previse dileme na kraju. City i Bayern su najveci favoriti, te tu ocekujem i dosta golova. Barsa igra slabije na strani, Leverkusen nepredvidljiv, dok Holandjani igraju otvoreno, pa ko da vise.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, svi mecevi su 3+, Dundee FC, Dundee Utd, Dumbarton, Elgin, Albion, Brentford, Luton, Ebbsfleet, Torquay, Yeovil, Woking, Peterborough, Sunderland, Rochdale, MK Dons, Accrington, Carlisle, Morecambe, Crewe, Cheltenham, Northampton. Kvota 59483.52; dobitak sa bonusom 3747461.76.

 

 

MLB

 

Milwaukee-Pittsburgh H1(+1.5) (Davies-Marvel)

Minnesota-Kansas H1(+1.5) (Berrios-Sparkman)

 

Kvota 1.45.

Brewersi imaju dve pobede viska u odnosu na Cubse, ova serija im je dobra prilika da ucvrste prednost. Minnesota je 4 trijumfa ispred Indiansa, divizijska titula je sve bliza.

Kombo tiket.

 

Hokejaski tiket, Dornbirn 5+, Valerenga 5+, Djurgaardens 5+, Linkopings 5+, HV 71 5+, Zug 5+. Kvota 12.08.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...