Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/2 (fudbal 1/1, hokej 0/1), Rapid Vienna je dosao 5+, The Strongest 5+ i 7+. Na fudbal nemam zamerke, malo je falilo da oba meca odu u 7+. Hokej se nije posrecio, oba promasaja. Siri tiketi ne idu za sada. Srecom te NFL igram sitno, uzasni rezultati u fiksu. Zahvaljujuci bonusima zavrsih u plusu, mada je sigurno moglo bolje.

Danas izmedju minimalnih i standardnih uloga.

 

 

Fudbal

 

Hammarby-Orebro 2+

Aves-Sporting 2+

Man Utd-Arsenal 2+

Viking-Mjondalen 2+

 

Kvota 1.85.

Izmesah svasta ovde; kada je vec uplata sitnija, nema razloga da se plasim igranja na 2+.

 

 

MLB

 

Washington-Milwaukee H1(+1.5) (Scherzer-Woodruff)

 

Kvota 1.30.

Krece playoff, mada ne nocas kao sto sam ja pogresno video, vec utorak na sredu, te ce se ovaj tiket cekati, ako fudbal prodje.

Nationalsi su imali sjajnu drugu polovinu sezone i zauzeli prvo wild card mesto, dok su Brewersi bez najboljeg udaraca usli u seriju trijumfa i obezbedili sebi bar jedan dodatni mec. Ceka ih ogromna prepreka u vidu Scherzera. Ja se nadam da isti nece zakazati i da ce Washington proci dalje.

 

KHL tiket, Barys Astana >4, AK Bars >4, Avangard >4, Jokerit 5+, SKA St. Petersburg >4. Kvota 9.17.

Link to comment

0/1 (MLB danas). Tja, Portugalci. Da li sam mogao odigrati nesto gluplje. I taj jedan su dali sa penala. U Mancesteru los mec, no padose 2 gola. Svedjani i Norvezani lagano do 3+. Bila je sitna uplata no nerviraju ovakve metiljave utakmice.

Izmedju standardnih i srednjih uloga danas.

 

 

Fudbal

 

Man City-Dinamo Zagreb 3+

Tottenham-Bayern 3+

 

Real Madrid-Club Brugge 2+

Juventus-Leverkusen 2+

 

Kvote, 1.92, 1.35.

Zalosno je da se tolike pare ulupaju u par top timova, a da im je igra toliko neubedljiva. Real Madrid, Juventus, pa i Barsa na strani, prosto kao da su izgubili ubilacki instikt. Kod Juvea nikada nisam razumeo da kada vec imas toliko jacu ekipu, ne zelis da nakantas protivnika. Zato i 2+ kod njih i Reala. City nema taj problem i jedino zakazu, ako ih bas ne ide. Tottenham-Bayern je zanimljiv mec u najavi, pa i tu probah 3+.

 

Hokejaski tiket, CSKA Moscow X2, Yekaterinburg >4, Kosice 1X, Banska Bystrica 1X, HV 71 >4, Zug 1X, Assat>4, Slovan Bratislava 5+. Kvota 10.19.

Edited by Miljenko
Link to comment
5 hours ago, Godfrey said:

Na Olimpijakos 2,50 večeras..

Ljudi su lagano poizbacivali ozbiljne ekipe u kvalifikacijama i nadigrali posle Totenhem...ovo je baš previše

Kakva postava Olimpijakosa:isuse:

ode na 2,85

Link to comment

Treba mi jedan gol kod Zvezde, jedan kod Atleika i tri kod PSZ za izlaz. Sitnica. :dry:

Ali imam kod Zvezde i iks na drugom tiketu gde je 2 na Bajern, to bi trebalo onda da bude 2:2. :D

Cisto da narucim, da ne kazu posle nisu znali. :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...