Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Toliko je bilo jutros oko 10 casova. 1.42, 3.50, 13.00, za 3+, 5+ i 7+. Zato i igram sve sto je moguce ranije; kod MLB i NBA meceva se cesto promene granice do uvece, dok kod NHL overa kvote bas padnu kada je uplata veca.

Link to comment

Propustio sam gomilu 3+ utakmica danas. Do sada su svi Holandjani, Italijani, Danci, Nemci, Englezi (prve lige naravno) dosli sa ovom igrom. Nadam se da ce i Bolivijci nastaviti dobar trend.

 

Na hokeju je prosla veca kvota. Kod Austrijanaca ce morati Salzburg i Graz, kao prosle sezone. Kod Nemaca je situacija promenljiva.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne ne, ja se više nedeljom za ozbiljnije pare ne kladim. Uvek ali uvek nedeljom budu blesavi rezultati. Uvek. Arsenal prokocka 2:0, St.etienne ne može da pobedi, Kopenhagen isto. Danas je bio ekstra dan za 3+

Link to comment
23 minutes ago, Cash said:

Ne ne, ja se više nedeljom za ozbiljnije pare ne kladim. Uvek ali uvek nedeljom budu blesavi rezultati. Uvek. Arsenal prokocka 2:0, St.etienne ne može da pobedi, Kopenhagen isto. Danas je bio ekstra dan za 3+

Stoji to za 3+, no bilo je malo timova na koje bih ja smeo da stavim vece pare. Neki siri tiket, to da. 

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

Baci oko na balkan
Boli mozak koliko nfl igara imaju
A ide i live

 

Hvala, pogledacu, sad su otvorili ispostavu na novoj lokaciji, priblizavaju se centru. Nije mi palo na pamet da pogledam ponudu za ovaj vikend, igrao sam uobicajenu mix fiks&over igru u Maxbetu.

Edited by Nesh
Link to comment

2/5 (fudbal 1/1, NFL 0/2, hokej 1/2), San Jose je dosao 5+ i 7+. San Jose je dosao ocekivano lako, mada malo nervira ovoliki broj propustenih meceva za 3+. NFL je ponovo razocarao. Ako od 3 skroz sigurna plusa, ne dodje nijedan, vreme je da isti igram samo kroz neki neobavezni tiket. Ako nesto mrzim to su metiljave/defanzivne utakmice. Hokej korektno, prolazi veca kvota (ponovo Nemci). San Jose me je pokrio skoro u potpunosti, zavrsio sam sa cackanjem NFL meceva za solidnije uloge.

Uplata oko normale.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-PSV II 3+

NEC-De Graafschap 2+

Aston Villa-West Ham 2+

Sarpsborg-Valerenga 2+

 

Kvota 2.07.

Uklopih svasta danas. Derbi B timova je sigurica, no tu je sa sigurnim stvarima kraj. NEC opreznije, a isto vazi i za par iz Norveske, odnosno PL.

Kombo tiket.

 

 

MLB

 

Minnesota-Chicago White Sox H1(+1.5) (Berrios-Reynaldo Lopez)

Oakland-Kansas H1(+1.5) (Roark-Sparkman)

 

St. Louis-Washington <10.5 (Hudson-Strasburg)

Arizona-Miami H1(+1.5) (Ray-Pablo Lopez)

 

Kvote, 1.39, 1.69.

Timovi su u opsegu 11 do 13 mecava do kraja regularnog dela sezone, te je uglavnom jasno na koga treba igrati. Minnesota pokusava da ocuva prednost na celu divizije, Oakland isto to samo je wild card mesto u pitanju. Arizona je 5.5 pobeda ispod wild card pozicije i ovo im je mozda i poslednja sansa da se priblize istoj. Na Busch Stadiumu imamo sudar odlicnih startera.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...