Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/2 (fudbal 1/1, hokej 0/1), Excelsior je dosao 5+ i 7+, Villarreal 5+. Fudbal tesko da je mogao doci bolje, malo je falilo da oba meca udju u 7+. Izgleda da Austrijanci nisu za igru na hokeju u tekucoj sezoni; 3-1 pocetkom zavrsnog perioda i nema gola do kraja. Nemci uredno. Ok bilans na kraju, mada sam mogao juriti i manju ukupnu kvotu.

Srednji ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Paderborn-Bayern 3+

Dortmund-Werder 3+

 

Ajax-Groningen 3+

Sheffield Utd-Liverpool 2+

Everton-Man City 2+

 

Kvote, 1.57, 1.72.

Izbacih par stvari koje standardno igram; Salzburg ima tesko gostovanje u CL, Barsa je uzasna na strani, Real gostuje ekipi koju nikada ne igram. Bayern i Dortmund goleade u najavi, Ajax je prejak za rivala, dok parove iz PL ispratih opreznije.

 

Prateci tiket, svi parovi 3+, Cove, Brechin, Edinburgh, Montrose, Falkirk, Dundee Utd, Bolton, Southend, MK Dons, Peterborough, Gillingham, Mansfield, Crewe, Leyton, Carlisle, Swindon, Chesterfield, Wrexham, Barnet, Yeovil, Barrow. Kvota 175806.27, sa bonusom 11075795.15.

 

MLB tiket, St. Louis <10.5, Boston >8.5, Minnesota >8.5, Colorado >10.5, Arizona <11.5, Philadelphia >6.5. Kvota 7.77.

Edited by Miljenko
Link to comment

Lepo sam rekao sebi da ne gledam PL.:isuse: Ljudi igraju 0-0 poluvreme protiv jedno 5 puta slabijeg tima. Ova retardirana dodavanja u protivnickom sesnaestercu su tek glupost. Igrac koji se nalazi u pravcu sredine gola, dodaje nekom da sutira iskosa; nidje veze.

Link to comment

Izgleda da se vise niko ne sme igrati u gostima.:isuse: Dati jedan gol protiv ovih dunstera je stvarno za no comment.

Ponovo pocinje trend ocajnih rezultata, cim odigram jace. U sredu se isto tako desilo.

Kod fudbalera mi je uvek fascinantno, da neko toliko placen, ne moze da pogodi onoliki gol, a ceo zivot pucka tu loptu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prva iz Championshipa ne moze da dodje 3+, nema sile. Juce Fulam, danas QPR. Da bar igraju svi u isto vreme, ovako duplo (nisam stigao da odigram i treci sa preostalim utakmicama :D) padanje.

Edited by Nesh
Link to comment
9 hours ago, John Coltrane said:

Danas brdo favorita sa solidnim kvotama, kako biti pametan i izbeci bombe?

Juve, Inter, RBL, BVB, Live, City, Barsa, pa OL i PSG da se "vade" za medju kolo.

 

Ostaje zal za Interom, odlicna kvota. OL me izjebao u sredu, a Verder je uvek nit smrdi nit mirise tako da sam imao srece i kod BVB.

Screenshot_2019-09-28  Sportska Kladionica Mozzart .png

Link to comment

Ja necu Salzburg kod kuce, igram ove kilavce iz Liverpula. Mada je i Ajax 0-0 na poluvremenu. Ako to ne dodje, onda i nemam razloga za nerviranje. Nemci lagano. 33+ kvota, sa gomilom parova na 2+ i 3+, pade sada na Slavia Prague 2+. Nikada nisam razumeo da na 1 bude 1.25 i jedva dobiju sa 1-0. Ja bi tim defanzivnim ekipama zabranio da igraju.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...