Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

5 hours ago, Miljenko said:

Ovi mecevi van termina su uvek losa stvar kod Engleza.:dry:

Fulham bednih 1-0, taman da odmah zvekne 3+ tiket.

 

Da. Dobro bi bilo da svi igraju od 16:00, ovako, kao sto rekoh, tri puta padam na "isti" tiket. Ovog puta cele tri utakmice dosle 3+. Al sta sad, kad sam resio da igram Championship, ne mogu da odustanem, sta ako dodje jednom, a ja preskocim to kolo.

Idemo dalje, gotovi su sledecg vikenda! :D

Link to comment

Meni je na tiketu za blokadu bilans 15/22. Championship 1/3.:dry:

Trebalo bi da ih preskacem, no onda ostaje premalo liga za izbor. Muka ziva.:D

Edited by Miljenko
Link to comment

Posle 100 godina, odigram tiket i cekam Inter keca. Najmanja kvota :cry: pa me plasi :D

Ostalo proslo: sotone i viljreal dvojke, dortmund kec.

Jos 5 min taman da izmalerisem ... 1-0 je.

Link to comment

Ja sa mojim golovima nisam mogao pasti i da sam hteo. Preskocih Holandjane, Real, Barsu, sve bi proslo i na 3+. Salzburg i The Strongest dodjose po 7+.

Za sutra vidim samo San Jose 3+ iz Bolivije od fudbala, te par meceva sa hokeja, uz neizbezni NFL (New Orleans bi trebao biti sigurica over).

Link to comment
35 minutes ago, radnik said:

Posle 100 godina, odigram tiket i cekam Inter keca. Najmanja kvota :cry: pa me plasi :D

Ostalo proslo: sotone i viljreal dvojke, dortmund kec.

Jos 5 min taman da izmalerisem ... 1-0 je.

Bravo :thumbup:

Link to comment

2/2 (fudbal 2/2), Salzburg je dosao 6+ i 7+, The Strongest 5+ i 7+, prosao je kombo tiket. Na fudbalu nije bilo sanse da promasim nesto, Svi razmatrani mecevi koji su preskoceni, otisli su najmanje u 3+. Dortmund je nervirao promasajima, a i kod Napolija se dugo cekao drugi gol, no sve se dobro zavrsilo. Salzburg i The Strongest goleade, mecevi koje najvise volim da gledam. Prateci P1+ tiket je ponovo bio blizu (Notts Conty nije dosao); blokada tiket 15/22 za 3+. Ostali sportovi nisu bili ispod 2 promasaja. Ovo se moze podvesti pod najuspesniji dan dugo vremena unazad.

Ulozi nesto preko normalnih danas.

 

 

Fudbal

 

San Jose-Destroyers 3+

 

Kvota 1.42.

Nakon gomile zicer meceva juce, metodom eliminacije je ostala samo jedna utakmica. Domacin je veliki favorit, nova goleada u najavi.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, sve 3+, Everton, Arsenal, Leeds, Hoffenheim, Atalanta, Roma, Rapid Vienna, Gent, Brondby, Feyenoord, Molde, Bodo Glimt, Toronto, Dynamo Kiev. Kvota sa bonusom 473.95.

 

 

NFL

 

LA Rams-New Orleans >45.5

 

Detroit-LA Chargers >40.5

Oakland-Kansas >47.5

 

Kvote, 1.45, 2.10.

U Los Angelesu imamo sudar mocnih napada, te ocekujem lagani plus. Dabl je takodje prilicno verovatan, no ne moze bas sve u jacu grupu.

Prva stvar je na kombo tiketu. 

 

Siri NFL tiket, Tennessee >37.5, Minnesota H2(+8.5), Cincinnati >39.5, New England H2(-12.5), Washington >40.5, Pittsburgh H1(+2.5), Baltimore H1(-6.5). Kvota 12.10.

 

 

Hokej

 

Fehervar-Linz 5+

Dornbirn-Salzburg 5+

 

Bremerhaven-Eisbaren 5+

Ingolstadt-Nurnberg 5+

 

Kvote, 1.74, 1.97.

Hvatamo zalet kod hokeja, vecina liga je tek krenula. KHL je poceo pre dve nedelje, no oni su uvek wild card. Ne kapiram lige gde ne pada bar jedan EN gol, na manje od dva gola razlike. Nemci su krenuli kako treba, golovima na mecevima gde se to i ocekivalo, dok su Austrijanci blago razocarali.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

Dodatni hokejaski tiket, SKA St. Petersburg 5+, Graz 5+, Plzen 5+, Iserlohn 5+, Banska Bystrica 5+. Kvota 6.53.

 

MLB tiket, San Francisco H1(+1.5), Arizona <10.5, Colorado >11.5, St. Louis H1(+1.5), Washington <11.5, Houston H2(+1.5), Tampa H2(+1.5). Kvota 8.46.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...