Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1 hour ago, Miljenko said:

Ispada da je kosarka (uz tenis), najgluplji sport za fiks igru. Srecom te sam na vreme batalio ovaj turnir (ni poeni nisu dolazili kako treba). Ne secam da sam video ovoliko padova kvota ispod 1.20, kao sto je to bio slucaj ovde.:huh:

Što valjda automatski znači da je kao i tenis pogodna za kontre :fantom:

Link to comment

Ja sam pre vise gledao kosarku, no sada se prevarih i odgledah ovaj turnir. Malo je reci da sam se smorio. Ocekivao sam da sa Jokicem mozemo do titule, kada je USA zavrsila sa ovakvim sastavom. Spanija na stranu, gomila iskusnih igraca, koji uvek mogu odigrati kvalitetno, ako ih ne shvatis ozbiljno. Ovo danas mi vec nije jasno. Meni je ovaj sastav Argentine recimo 90% nepoznat, pa mi je poraz bio dodatno sokantan (da puknes od Francuza, USA, pa i da razumem).

Link to comment
52 minutes ago, Miljenko said:

Ja sam pre vise gledao kosarku, no sada se prevarih i odgledah ovaj turnir. Malo je reci da sam se smorio. Ocekivao sam da sa Jokicem mozemo do titule, kada je USA zavrsila sa ovakvim sastavom. Spanija na stranu, gomila iskusnih igraca, koji uvek mogu odigrati kvalitetno, ako ih ne shvatis ozbiljno. Ovo danas mi vec nije jasno. Meni je ovaj sastav Argentine recimo 90% nepoznat, pa mi je poraz bio dodatno sokantan (da puknes od Francuza, USA, pa i da razumem).

Ima nesto i do toga da ipak nismo toliko dobri kao sto se cini. Ameri i u ovom sastavu su klasa za nas. Simonovic če  ladno ove sezone da igra u propaloj Olimpiji. I on da bude repezentativac. Nece moci da cuva Domena Lorbka,pa kako da onda cuva Kembu Walkera naprimer. Odosmo u offtopic :D 

 

Nego @Bogotac i @ubibobi da probamo keca na Luxemburg. Ili bar 1x :D

Link to comment
17 minutes ago, Miljenko said:

Verovatno ste vi u pravu, ipak vise gledate kosarku od mene.

Offtopic.:D

Ma jok ni ja ne gledam evropsku kosarku. Nekad mi je bilo zanimljivo sad mi je i sistem takmicenja za euroligu bezveze, igra se po 40 utakmica. Evropska kosarka je bila zakon dok su njom harali Cubrilo,Radosevic,Drobnjak, Lukovski. Ey Yu kosarka je imala i po 5 predstavnika u Euroligi a danas samo 1. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...