Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/4 (fudbal 0/1, MLB 0/1, NFL 1/2). Fudbal je nastavio u istom stilu, smehotresni rezultati; u ovom slucaju se Rumunija namucila protiv dunstera. MLB sam mogao uklopiti bolje. Vidi se da nisam ljubitelj minusa (jedini sport gde ih igram), posto ne dolaze ni tamo gde su skroz ocigledni. NFL nije odusevio. Prolazi dabl, no najsigurniji plus nije dosao. Kako je pocela nedelja, tako se i zavrsila. Ispucah dosta para, u odnosu na moj skroman budzet, no za vikend se vraca klupski fudbal, a sledi i CL, te se nadam da sledi dobra serija.

Oko standardnih uloga danas.

 

 

Fudbal

 

Estonia-Netherlands 3+

Scotland-Belgium 2+

N. Ireland-Germany 2+

 

Kvota 2.11.

Kvalifikacije totalni smor u ovom terminu, tesko da su rezultati mogli biti losiji od ovoga. Kao da vecina igraca igra pod moranjem, sve neki mlitavi mecevi. Holandjani deluju kao kompaktna celina, a protivnik je dosta slab. Za 2+ i nije potrebno posebno objasnjenje, to valjda moze doci svuda.

Slabija grupa.

 

 

MLB

 

Miami-Milwaukee H2(+1.5) (Dugger-Lyles)

San Francisco-Pittsburgh H1(+1.5) (Bumgarner-Williams)

 

Kvota 1.65.

Dugger 0-1 4.00 ERA 1.22 WHIP, Lyles 3-0 1.53 ERA 0.85 WHIP, na poslednja 3 starta. Dugger kao domacin ima samo 7 ininga, bez primljenog poena; Lyles u gostima 5-3 4.97 ERA 1.36 WHIP. Lyles je 2-1 5.76 ERA na 6 nastupa protiv Marlinsa. Ucinak timova, Miami 4-6, Milwaukee 7-3. Sezonska serija 2-1 za Miami. Brewersi su dve pobede ispod wild card mesta 20 meceva pre kraja regularnog toka sezone, pa je svaki mec bitan.

Forma startnih picera, Bumgarner 1-0 4.76 ERA 1.24 WHIP, Williams 2-0 2.37 ERA 1.00 WHIP. Bumgarner na Oracle Parku 6-2 2.83 ERA 0.92 WHIP, Williams na gostovanjima 4-3 4.50 ERA 1.30 WHIP. Odnos pobeda i poraza, San Francisco 4-6, Pittsburgh 6-4. Sezonska serija 2-1 za Pittsburgh. Giantsi jos uvek imaju teoretske sanse za ulazak u playoff, mada zaostatak od 7.5 pobeda na 19 meceva pre kraja, ne deluje obecavajuce.

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, Philadelphia 5I H1(+0.5), NY Mets 5I 1, Boston >7.5, Houston 5I <6, Cleveland 5I H2(+0.5), Chicago Cubs >6.5. Kvota sa bonusom 10.25.

 

 

NFL

 

New Orleans-Houston >45.5

 

Kvota 1.45.

Ocekivao sam bolji bilans u NFL delu, no neka Saintsi i Texansi opravdaju poverenje, popravicemo se u drugom kolu.

Jaca grupa.

 

KHL tiket, Barys Astana 5+, Yekaterinburg >4, Podolsk >4, Neftekhimik 4+, CSKA Moscow 4+. Kvota 8.59.

 

 

Link to comment

Videcemo veceras koliko je dobar.:D

Vise ni za sta ne mogu reci da je sigurno.

Vidim da je 3+ na Francuze za sutra pao na 1.05, znaci samo Englezi 3+ (to je oko 1.40) i MLB dabl i sto bi kolega kladionicar rekao, nema gde da pusti.

Edited by Miljenko
Link to comment

Garcia protiv Amera under 10,5

Mičel opet manje assist 3,5 to za malo manje nisam baš ubeđen

I šta znam Poare ili Bejns under. Nisam se još odlučio. Verovatno igram Poirea na under 6,5 a verovatno ću probati za manje i Bejnsa under 10,5

Link to comment
3 minutes ago, Cash said:

Sutra je tix dana da Luxemburg daje gol. Bila je kvota 1.99 sad je verovatno jos manja

Na slabijem tiketu cu Portugal i nase nesto, verovatno po 3+, posto kao sto kazes, nasi mogu lako i tu da prime gol.

Edited by Miljenko
Link to comment

Da. Nakon prave revije promasaja. Srecom pre toga prodje i KHL tiket (sve tacno gol preko granice, osim derbija gde sam imao kvotu 1), pa se nisam zivcirao previse.

Sutra Englezi 3+ jace i Portugal 3+ slabija grupa. Nase preskacem. Za MLB cekam granice, mada vidim da Yankees jos ne znaju ko startuje. Dodgersi i jos nesto.

Link to comment

2/3 (fudbal 1/1, MLB 0/1, NFL 1/1), prosao je prateci hokejaski tiket (6 + kvota na kraju, uz jednu kvotu 1). Fudbal je usao jedva, u 93. minutu. Da sam odigrao samo singl na Holandiju, ustedeo bih sebi dosta nerviranja. MLB je doneo neprijatan pad na San Franciscu. Bumgarner odlican, no kasnije je izgledalo kao da domaci zele da izgube mec. Udjes sa 4-2 u deveti ining i primis 4 poena. NFL je doneo lagani plus. Uzeh nesto, no kombo tiket ponovo nije dosao, nakon volsebnog preokreta na Giantsima.

Jaca uplata danas.

 

 

Fudbal

 

England-Kosovo 3+

 

Lithuania-Portugal 3+

 

Kvote 1.43, 1.50.

Odigrah onako kako sam planirao od starta, Engleze odnosno Portugal.

Prva stvar je u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

Baltimore-LA Dodgers H2(+1.5) (Blach-Buehler)

San Diego-Chicago Cubs >6.5 (Bolanos-Quintana)

 

Kvota 1.51.

Starteri, Blach 1-1 8.79 ERA 1.74 WHIP, Buehler 2-0 3.00 ERA 1.06 WHIP. Blach ima samo 4 ininga kod kuce uz 7 primljenih poena u porazu, Buehler kao gost 6-3 4.01 ERA 1.24 WHIP. Buehler je 2-0 2.30 ERA na 5 suceljavanja sa suprotnom konferencijom. Ucinak timova, Baltimore 2-8 (5 vezanih poraza), LA Dodgers 5-5. 

Bolanos ce imati tek drugi MLB nastup; prvi je bio kvalitetan start protiv Arizone, 6 ininga 2 primljena poena 4 strajkauta 2 walks. Quintana je 2-1 4.91 ERA 1.57 WHIP, na prethodna 3 nastupa. Na strani 5-3 3.89 ERA 1.31 WHIP. Quintana je 2-0 4.50 ERA na 3 starta protiv Padresa. Over trend, San Diego 4/10, Chicago Cubs 5/10. Sezonska serija 3 overa i jedan under, tekuca jedan plus.

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, Philadelphia <11.5, NY Mets >5.5, Milwaukee >6.5, Minnesota 5I H1(+0.5), Tampa 5I H2(+1), Houston 5I H1(+0.5), Colorado >11.5, Cincinnati 5I H2(+0.5). Kvota sa bonusom 18.88.

 

Hokejaski tiket, Herlev 5+, Bern 5+, Fribourg 5+, Lokomotiv Yaroslav >4, SKA St. Petersburg 5+, Spartak Moscow >4. Kvota 6.80.

Link to comment

Ispada da je kosarka (uz tenis), najgluplji sport za fiks igru. Srecom te sam na vreme batalio ovaj turnir (ni poeni nisu dolazili kako treba). Ne secam da sam video ovoliko padova kvota ispod 1.20, kao sto je to bio slucaj ovde.:huh:

Link to comment

Svrbe me pare na racunu, i to sto nisam igrao 2 vikenda dok sam bio na moru (Mozzart app ne radi jer boga ti zabranjeno je kladjenje u drugoj zemlji, kao da sam otisao u Vietnam da se kladim na borbe pasa!!!) pa ja dobi po picki od Hrvata. Za utehu je i losa Madjarska kuci sa Slovackom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...