Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

:)

mene uzasno smaraju te price "falila mi jedna" , "kontra gol u 90tom", "pola poena na 200 poena"

pa nisam hteo dalje da smaram, ali onaj pakao prvog dana se nastavio

pogodci cisti kao suza, a 80% promasaja bukvalno za pola poena

i onda poslednji dan prvog kruga, tupavi mozart mi nije dao da odigram sta sam hteo i ja sve pare grunem na ono sto moze i naravno to prodje pa sam se vratio na 0

 

 

danas i sutra ima finih utakmica na svetskom

valja uzeti u obzir potencijalni pristup, sasvim drugacije razmisljaju ovi autsajderi kojima svaka pobeda znaci od ovih sto su dosli po medalju a vec idu kuci

 

 

inace glupi mocart izbacio iz ponude poene igraca u ovim utakmicama razigravanja

onaj korejanski onil je npr bio vidjen da dolazi + ali jbg

Link to comment

kad vec serendam i da napisem sta planiram igrati od preostalih danas

poljska argentina, hendikep je 7,5

argentina verovatno pobedjuje, ali cini mi se da su preterali

probacu sitno pobedu poljske i jace da dobijaju sa ovim i 10,5 hendikepom, tu je oko 1,50 kvota

srbija spanija

verujem da dobijamo, ali preteran hendikep na nas cini mi se (isto 7,5) to vec moze da ode na obe strane, nesto sitno sam stavio da dobijamo

zato planiram isforsirati bobana pre svega vise poena(7,5), joakru(5,5) i mozda i bogdana (3,5)vise asistencija i bjelicu vise poena (11,5)

gasol skoro sigurno ide na jokica, ne vidim ko drugi moze iole braniti bobana

kina nigerija h10,5 

sitno da dobijaju kinezi, jace da dobijaju sa hendikepom

nigerija je divljina, bolji su i moze to otici na +20 za njih, ali sumnjam

kinezi igraju kuci, sudije guraju, a i niko ih jos nije nabio ozbiljnom razlikom, ne vidim zasto bi se to sad desilo

iran filipini , ovo je mec dana, cini mi se potpuno suludih 17,5 na filipine

valjda su (kao i u slucaju precenjenog tunisa protiv angole, bilo 14,5) gledali samo rezultate sa ovog svetskog

igraju oni dovoljno cesto u aziji izmedju sebe, iran jeste blagi favorit, bolji su za hadadija, ali daleko od toga da su uopste sigurni protiv filipina, a pogotovo +18

filipini inace igraju ocajan turnir i uz kineze imaju ubedljivo najlosiji sut za tri (a mnoooogo sutiraju za tri)

danas ce sigurno imati laksih suteva nego protiv nas ili italije, ako ih krene sut ovo niakkone moze da ode na 18 za iran

ocekujem i dosta poena, mada je granica prilicno visokih 156,5 pa sumnjam da cu tu nesto dirati

 

od igraca jos verovatno skola vise od 14,5, mozda i ponitka isto 14,5 obojica ce uzeti najvise suteva i verovatno sa basanja ubaciti pola od ovog

Link to comment

1/2 (fudbal 0/1, MLB 1/1). Nema gluplje stvari za igru od reprezentativnog fudbala. Turci dobijaju Andoru golom u 89. minutu, nakon skoro 30 suteva, u utakmici gde je 3-0 trebalo biti vec na poluvremenu. Siri tiketi sa Englezima su bili blizu, no nije se posrecilo. Trebao sam dati prednost MLS mecevima, ipak je bilo koji klupski fudbal bolji od druge varijante. MLB uredno, solidan trend nastavljen. Strasno kilava nedelja. Ne moze se uklopiti ni kvota ispod 3. Pokusao sam cak i kosarku, no sve go minus do minusa, nema tu vajde za mene.

Srednji ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Romania-Malta 3+

Spain-Faroe Islands 3+

 

Kvota 1.54.

Na kraju izbacih Svajcarce i ostavih samo dva para.

Slabija grupa.

 

 

MLB

 

Atlanta-Washington <10.5 (Soroka-Scherzer)

Baltimore-Texas H2(+1.5) (Wojciechowski-Minor)

 

Kvota 1.82.

Forma startera, Soroka 1-1 3.50 ERA 1.11 WHIP, Scherzer 0-0 4.40 ERA 1.26 WHIP. Soroka na SunTrust Parku 5-2 4.02 ERA 1.32 WHIP, Scherzer na strani 6-1 2.33 ERA 0.97 WHIP. Scherzer je 9-7 3.76 ERA 1.20 WHIP na 22 nastupa protiv Bravesa. Under trend, Atlanta 7/10, Washington 5/10. Sezonska serija 11 minusa i 4 plusa, tekuca 3 minusa.

Wojciechowski 0-1 6.19 ERA 1.19 WHIP, Minor 1-1 4.58 ERA 1.27 WHIP. Wojciechowski kod kuce 1-3 4.64 ERA 1.27 WHIP, Minor na gostovanjima 7-5 2.66 ERA 1.08 WHIP. Ucinak timova, Baltimore 2-8, Texas 6-4. Sezonska serija 5-1 za Texas, tekuca 3-0.

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, NY Mets 5I <5.5, Tampa 1, Arizona <11.5, Miami 5I <5.5, Houston 1, Chicago Cubs 5I H2(+1), LA Angels >7.5, Oakland 1. Kvota 14.24.

 

 

NFL

 

New England-Pittsburgh >43.5

 

Jacksonville-Kansas >44.5

LA Chargers-Indianapolis >38.5

 

Kvote, 1.50, 2.03.

Srecom nisam grunuo neku vecu kintu na otvaranju, krajnje neprijatan mec. Danas ocekujem da napadi za promenu dodju do izrazaja. U Millenniumu su granice nize/vise za 6-7 poena, idealna stvar za kombinovanje.

Prva stvar je u jacoj grupi.

 

Siri NFL tiket, LA Rams >43.5, Minnesota 2P >16.5, Philadelphia <50.6, NY Jets 1P<26.5, Seattle >38.5, Tampa 2P >17.5, Dallas 1P <29.5, Arizona 1P <29.5, Cleveland >38.5, Miami 1P <26.5. Kvota sa bonusom 32.13.

 

U Meridianu odigrah da 12 igraca daje bar jedan TD, volim povremeno da probam te egzoticne stvari; Gurley, Chubb, Hill, Fournette, Thielen, Jeffery, Bell, Jones, Lockett, Ekeler, Elliott, Barkley. Kvota sa bonusom 1300.98.

 

Hokejaski tiket, Djurgardens 5+, Mannheim 5+, Augsburger 5+, Trinec 5+, KAC 5+. Kvota 5.00.

 

Link to comment

Stavio sam u slabiju grupu (van kombo tiketa, duplo manji ulog od jace grupe), kako se ne bih nervirao. Njihovi klinci umeju da igraju fudbal, pa ocekujem da se to prenese i u A tim.

U ponedeljak cu fudbal isto na slabiji tiket. U utorak vec sigurno igram jace Engleze i Francuze, pa kud puklo; nase kilce i Portugal B varijanta.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kvota na Hamiltona 2.10, mislim da je u prednosti u odnosu na Ferari i Leclerca. Vredi probati.  Nemam vremena da pravim tikete, samo sam bacio pogled na NFL, rekao bih da je 2.80 na Steelerse protiv NE bas preterano visoka kvota. Ne kazem da ce dobiti, ali na 2.80 moram probati.

Link to comment

Obično kad napišem šta odigram padnem jako ali aj da probam. Jurim Huanča opet na manje od 6,5 skokova vodeći se činjenicom da su mu brojke prenaglašene zbog slabije uvodne grupe. Protiv Italije je stao na 4 skoka, tako da smatram da bi bilo logično da protiv nas ima još manje. Vezao sam ga u dublu sa Kampacom manje asistencija što i nije bila najsrećnija opklada jer za 5min već ima 2. Ali mi se 7,5 učinilo velikom granicom. 

Edited by theanswer
Link to comment

Vala i ja tokom cele nedelje cackam te wild card meceve i to neuspesno. Sada mi je bila mala kvota u MLB delu, pa probah jedan under. Normalno da su me docekali u devetom iningu.

 

Spremam se za utorak i Engleze i Francuze po 3+, uz jos jednu kombinaciju. Tu valjda nece biti nekog cuda.:huh:

Link to comment
24 minutes ago, zverka said:

Svedjani opet ispostovali koliko je trebalo. Ladno Grci zasrase ali njih nema sanse da bi dirao, u kurcu su a nisu imali vise sansi. Sutra samo Holandija, dosta sumnjivih utakmica, Hrvatska, Nemacka, Belgija, jako bi me iznenadilo da sva tri dobiju. Nisam hteo Ruse, mada ne verujem bas da ce zasrati, pobedom bi sve resili a ne verujem da ce Kazahstan zapinjati, garant su ih i kod onih 4:0 pustili.

Ako ce neko da usere onda su to Hrvati. Nemci verujem da ce dobiti, Belgija bi isto trebala al opet i tu moze lako da bude 1:1.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...