Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Drugi tiket mi je bio presirok ili sam trebao samo ova dva hokeja i jos neki NBA par. Islandersi su od sada za izbegavanje; Tampa taman malo da se ispuca sa par minusa, pa da udje u neku 10+ seriju 5+ meceva (imaju 41/51 u 5+ varijanti, na nivou sezone).

Edited by Miljenko
Link to comment
1 minute ago, Timmy said:

Meni se čini da Tampa igra ili 0-3 ili 9+. Nema izmedju :)

Samo 10 puta nisu isli u 5+ do sada. Ja doduse samo to i igram od golova, eventualno neki fiks. Ottawa je i dalje prva na istoku 44/51, Florida 42/49, Toronto 40/50. Na Zapadu, San Jose 40/52, Las Vegas 40/53, Chicago i Winnipeg po 39 prolaza.

Link to comment

Glupi Dortmund.:isuse: Ovo je ko zna koji put ove sezone da padnem na njih. Jos jedan mec gde cekam gol u drugom poluvremenu, a onda usledi neki metiljav period bez sansi, kao da im ne trebaju bodovi i corak.

Link to comment

Bilo mi je glupo da stavim sve cetiri utakmice 2+ (a i ne bi bila neka kvota, oko 1.40). Dortmund ima srece sto Bayern igra nekonstantno; njihova igra mi uopste nije ubedljiva (ili ja uvek naletim kada ziherase).

Link to comment

Sta znam, oni meni nisu ni pola Sitija ili Barse, ako bih pravio paralelu. Previse taktizitanja za moj ukus. Moracu da ih preskacem, nema druge. Prva asocijacija su mi one dve utakmice protiv Briza u CL, kada su mi izbili solidan novac. Cak su i ovi moji (Man Utd), poceli da napadaju u talasima, uz brdo sansi.

Na fiksu bih sigurno pao, posto bih tu igrao Bayern dvoznak ili viner.

Link to comment

Meni i Young Boys samo 2 gola. Jedino sto mi je danas proslo je 6+ na Ajax (steta sto nije bilo vremena i za sedmi). Vidim da ce fudbal biti tesko uhvatljiv i ove godine. Ako sve moram na 2+ (ili skoro sve), onda bolje da i ne igram isti. 

Ostala su 2 NHL tiketa jos, mozda se tu posreci.

 

Plan za sutra:

 

New England >50.5

Washington 5+

 

Salzburg 5+

Bremerhaven 5

 

Man City 3+

PSV 3+

 

PSG 2+

Bolivar 2+

Man Utd X2

A. Madrid X2

 

Sta mislis o fudbalu? Hokej i NFL cu tesko menjati.

Edited by Miljenko
Link to comment

axaxaxax

pa koliko me nece ovo je cudo jedno

 

isforsiram veceras osmana na nekoliko tiketa

u dobroj je formi, ima mnogo vecu slobodu u igr, meridijan dao granicu 14, dakle igrao sam da daje 15 ili vise

jos igraju protiv dalasa, sa druge strane mu doncic, kapiram imace zeju da se pokaze

i on za 10ak minuta u igri ubaci 10 poena, dakle odlicno, posto u proseku igra solidno preko 30 minuta u poslednje vreme

 

i onda se covek povredi u drugoj cetvrtini :isuse:

:frust::frust::frust:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...