Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Boston, NY Rangers, New Jersey, nisu tako pouzdani za golove. Philadelphia ima solidan procenat izlaznosti, no znaju da zakazu kada se to najmanje ocekuje, a to najvise mrzim. Mec u Winnipegu lici na over, te ih i stavih na onaj siri tiket, uz viner na Boston (Philadelphia igra treci mec u 4 dana). Neka dodje ova kvota tik ispod 5 i ne bunim se sto ih nisam odigrao jace. 

 

Link to comment

detroid dalas, kvota je oko 1,5 na domacina

dalas je danas trejdovao 3 igraca iz startnih 5, plus je doncic zbog povrede upitan, u tim okolnostim pistonsi su bas ozbiljni favoriti

pokusacu i banrsa vise poena, posto ce im verovatno jedino on igrati od tih vaznijih igraca

Link to comment

Kod mene je 1.35 na Detroit. Odigrao sam ga bez razmišljanja. Od ostalih stvari Toronto-Milwaukee +228.5, San Antonio-Bruklin +225.5, GSW daje vise od 126.5 poena,.Od hokeja w1 na Winnipeg ovde može i 5+ ili Winnipeg daje vise od 3.5. Ostala dva para sam odigrao iznenađenje. Philadelphia daje vise od 2.5 gola i NY Rangers w2.

 

@pbg12345 Sta kažes za meč u LA. Ja odigrao 1 a na drugom da Clipersi daju vise od 115.5. Ovo drugo sam mozda zajebao. Inace sutra ima lep teniski meč u Rusiji. Kasatkina-Zvonareva 1 (1.70). Super kvota na Dashu koja je jos bez pobede ove sezone. Ako ne pobedi matoru Zvonarevu onda jbg.

 

Link to comment

igrao isto keca na kliperse, losi su klipersi vec neko vreme, ali su zato lejkersi ocajni bez lebrona

na momente deluju bukvalno kao evrokup ekipa, bez mnogo preterivanja

a sumnjam i da ce im ove price o trejdu u koju su ukljuceni manje vise svi igraci prve petorke dobro uticati na njih

 

razmisljam i ja poene na sas-bru i  gsw, gsw i nekakv hendikep, jer samo od njih zavisi koliko ce natrpati

toronto milvoki pak mi je zaizbegavanje i necu dirati

 

da, probacu na neki kombo i orlando (mozda i vucevica vise), jbg indijana je bas poremecena povredom oladipa

i ako nije preterana granica na grifina probacu i njega vise, trpace on, samo se plasim da bi mogli rano povesti mnogo pa da nece mnogo igrati

Link to comment

1/2 (Sochi kvota 1), prosao je i prateci hokejaski tiket (Boston kvota 1). Pokrih se samo na kraju, posto je NBA doneo neefikasno vece (bar padose oba para). 

Minimalni ulozi i danas.

 

 

Pittsburgh-Ottawa 5+

Washington-Calgary 5+

Detroit-Toronto 5+

 

Znojmo-Salzburg 5+

Iserlohn-Schwenninger 5+

NY Islanders-Tampa 5+

Denver-Houston >222.5.

 

Kvote, 1.92, 3.41.

Uglavnom hokeji, uz jedan NBA; tempirah uplatu, posto je razlika u kvoti prilicna.

 

Prateci tiket, Real Madrid w2, CSKA Moscow H1 (-11.5), Leipzig 2+, Twente 2+, Ajax II 3+, Roda 2+, Sparta Prague 4+, Lukko w1, Bern w1. Kvota 7.12.

Link to comment

0/2. Evropski hokej prolazi , ali je NHL prilicno zakazao (Tampa neverovatnih 0-0, mada mi je licno vece iznenadjenje tesan mec u Detroitu). NBA je prosao no nije vredelo (tu sam odigrao pogresan par iz Nemacke, Iselrlohn a ne Krefeld, no bas tu je i pala gomila golova:laugh:). Tesko je uklopiti ove vece kvote, zato godinama i igram ovaj sistem sa 4 tiketa. Dobro je te je uplata bila mala.

Danas standardni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Ajax-Venlo 3+

Young Boys-Xamax 3+

 

Eintracht Frankfurt-Dortmund 3+

Leverkusen-Bayern 2+

Hoffenheim-Dusseldorf 2+

Barcelona-Valencia 2+

 

Kvote, 1.57, 2.03.

Ajax i Young Boys lice na sigurice, goleade u najavi. Kod Nemaca sam imao dilemu i na kraju odigrah samo Dortmund, ostalo opreznije.

 

Prateci tiket, Brighton P/KX, Burnley P/KX, Stoke P/KX, WBA P/KX, Wigan P/KX, Bradford P/KX, Charlton P/KX, Northampton P/KX, Grimsby P/KX. Kvota 96.83.

 

NHL

 

Toronto-Pittsburgh 5+

Florida-Las Vegas 5+

 

Kvota 1.62.

Ne bas sjajan period nakon pauze, probah i danas dva verovatna para.

 

Siri tiket, Montreal 1X, Winnipeg 1X, Tampa X2, Nashville 1X, San Jose 1X, Philadelphia 5+, Colorado 5+, Minnesota 5+, Ottawa 5+. Kvota 10.46.

 

Link to comment

Meni nije iznenadjenje sto tampa glatko nije usla u 5+. Konancno jedno dobro Nhl i Nba vece,falilo je samo da Toronto i Buffalo pobede za potpuni dobitak. Buffalo je bio odlican na pocetku sad su se vratili tamo gde su bili proslih sezona.

Edited by Cash
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...