Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, NHL 0/1, NBA 1/1. Fudbal je nekako usao, mada sam na Brentfordu strepeo do kraja. NHL nije odusevio; Pittsburgh prolazi (u porazu), dok su u Fili promasili EN gol za izlaz (nije mi jasno kako je Winnipeg dao samo jedan pogodak). NBA uredno. Jos jedan ok dan, mada nervira kada ovako malo fali za kombo.

Danas malo preko standardne uplate. 

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Cardiff 3+

Man Utd-Burnley P/K1

Newcastle-Man City P/K2

 

Kvota 1.97.

Samo PL danas. Najpre sam hteo i Man Utd na golove, no tesko da ovde moze biti kiksa.

 

 

Hokej

 

Eisbaren-Munchen 5+

Lillehammer-Ringerike 5+

Valerenga-Stjernen 5+

Rapperswil-Zug X2

 

Kvota 2.27.

Nemci igraju derbi mec, nadam se da cu naci dobar strim. Dve kanonade u najavi kod Norvezana, te Zug (koji se bori za prvo mesto), protiv najlosijeg tima lige. 

 

 

NBA

 

Orlando-Oklahoma >216.5

Houston-New Orleans w1

San Antonio-Phoenix w1

 

Kvota 2.06.

Oklahoma igra dobro, a ova granica nije previsoka (malo mi je skakljivo da odigram na 230+ granicu). Davis je i dalje aut, pa ocekujem da su Rocketsi sigurica, kao i San Antonio.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/1, hokej 0/1, NBA 0/1, prosao je prateci miks tiket (mada je od 10+ kvote, ostala kvota tik ispod 5). Ovi moji dobiju Tottenham i Arsenal u gostima, da bi sada jedva iscupali X, protiv jedne od najkilavijih ekipa lige (Arsenal je jedva usao u 3+, no prolaz je prolaz). Na hokeju totalni maler, Lillehammer je imao 4-0 od 22 minuta i onda 28 minuta nista do kraja (ispada da su samo Nemci sigurni za golove). Ni NBA nije mogao bez gluposti; pre par dana me New Orleans obara protiv Detroita kod kuce, a sada dobijaju Rocketse u gostima, bez najboljeg igraca. Nista meni tu nije jasno, ko je uopste dao ovoliko poena za njih, posto su i kompletni meh. Prolazi skraceni prateci tiket, no to je pokrilo oko 20% uloga.

Jedina dobra stvar je smanjena uplata, u odnosu na vikend/ponedeljak. Danas solidno preko standardne igre.

 

 

Pittsburgh-Tampa 5+

Liverpool-Leicester 3+

 

Barcelona-Sevilla 3+

The Strongest-Real Potosi 3+

 

Kvote, 1.80, 1.65.

Pittsburgh-Tampa ne vidim kako moze da ne donese goleadu. Liverpool ima solidnu seriju efikasnih meceva kod kuce, pa da ih probam danas. Barsa ima 0-2 iz prve utakmice, a videh da su selektirani najbolji igraci koji su na raspolaganju (Dembele je povredjen). The Strongest tradicionalno zatrpava danasnjeg protivnika.

 

Miks tiket, Chelsea w2, Roma 2+, Jorge Wilstermann 2+, Gent 2+, Rijeka w2, Celtic P/K1, Sporting w2, Porto P/K1, Denver >221.5. Kvota 5.63.

Link to comment

Kakvi grozni rezultati,Philadelphia u hokeju mi opasno pocinje da ide na qurac. Houston izgubi od NO bez Davisa,Mirotica,Juliusa Randlea... Jedino logicno je da su prodali utakmicu.San Antonio isto jedva pobedjuje najgoru ekipu na zapadu koja pri tom daje 120 poena a prosek im je oko 95. Washington isto puko od Clevelanda a kobajagi bore se za playoff :isuse:

Edited by Cash
Link to comment

I ovaj Liverpool je glavni kandidat za titulu, sa ovom nikakvom igrom.:isuse: Propala je PL skroz. Nadam se da ce ih City nekako preci, ovo je vec ne znam koji put da mi izbijaju pare ove sezone.

Link to comment

Meni izbise 2 tiketa, na jednom sam igro da ce dobiti prvo poluvreme i prime ga u 45.min, na drugom igrao keca. Primetio sam da Engleze treba izbegavati kad igraju utorkom ili sredom uvek budu grozni rezultati, eventualno ganjati iznenađenja. 

Link to comment

Zeznuo me Southampton (igrao sam keca) za kvotu 146 plus tisucu dinara bonusa iz Maxbetove nagradne igre gde treba pogoditi ishode 5 utakmica. Dali pet utakmica, ja odigrao, a stavio isto to i na tiket. Al sipak, nece, vec neko vreme nikako da se uklopi, sve malo fali. Dobro. vracaju mi dupli ulog. Pa, malo li je? :D

Link to comment
5 minutes ago, Cash said:

Meni izbise 2 tiketa, na jednom sam igro da ce dobiti prvo poluvreme i prime ga u 45.min, na drugom igrao keca. Primetio sam da Engleze treba izbegavati kad igraju utorkom ili sredom uvek budu grozni rezultati, eventualno ganjati iznenađenja. 

Jbg. kada padnu dva gola u prvom poluvremenu, ja ocekujem sigurnih 3+. Sada i Messi masi dva zicera, imam ih i 6+ i 7+, pored osnovne igre.

Link to comment

1/2, Barsa je dosla 6+ i 7+. Liverpool nastavlja ovosezonski trend, cim ga odigram, usledi neki uzasan mec. Nakon 1-1 na poluvremenu, ocekivao sam rutinskih 3+. Barsa je donela fin bonus, dok je The Strongest dugo nervirao, ali je usledila serija sansi u zavrsnih 10 minuta i 3 pogotka (uz dva neverovatna promasaja na 4-1). Lagan over na Pittsburgh-Tampa. Uzeh nesto, nakon loseg otvaranja.

Minimalni ulozi danas.

 

 

Hokej

 

Barys Astana-SKA St. Petersburg 4+

CSKA Moscow-AK Bars w1

Slovan Bratislava-Sochi w2

 

Kvota 2.10.

St. Petersburg ima tesko gostovanje, gde ocekujem lep i efikasan mec. CSKA Moscow je u padu forme, no kod kuce retko kiksiraju. Sochi se grcevito bori za playoff i gostuje poslednjem Slovanu.

 

Prateci tiket, Boston w1, Winnipeg 5+, Farjestad w1, Djurgardens w2, Valerenga 5+, Storhamar 5+. Kvota 4.97.

 

 

NBA

 

Toronto-Milwaukee >222.5

Golden State-Philadelphia >234.5

 

Kvota 2.25.

Ovde ne treba previse objasnjenja; probah overe pa da vidimo.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...