Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

1/2. Prodje jedan tiket, a i to uz veliku dozu srece; Monch daje drugi gol u 93. minutu. Drugi nije bio blizu, no bar spojih dva promasaja (Bolivar 2-0, Nacional Potosi 0-0). Korektno je ovo bilo.

Danas nesto jaca uplata.

 

 

Girona-Barcelona 2+

Feyenoord-Ajax 3+

Bremerhaven-Eisbaren 5+

 

Lazio-Juventus w2

Chelsea-Sheffiel Wed. P/K1

PSG-Rennes 2+

Bayern-Stuttgart 3+

 

Kvote, 2.27, 2.11.

Samo jedan hokej (koji statisticki izgleda kao skroz sigurna stvar), te par standardnih timova od fudbala.

 

Prateci fudbalski tiket, Leipzig 2P1+, Roma P1+, Real Sociedad 2P1+, Real Madrid P1+, Club Brugge P1+, Anderlecht P1+, AZ P1+, Lyon 2P1+, Rangers 2P1+. Kvota 6.51.

 

Siri hokejaski tiket, Graz w1, Salzburg 5+, Trinec w1, Sparta Prague 4+, Mannheim w1, Munchen w1, Storhamar 4+, Lokomotiv w1, Nitra w1, Ban. Bystrica 4+. Kvota 5.96.

Edited by Miljenko
Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Juve ce da izgubi bas kad sam ga ja odigrao.:isuse: I to od metiljavog Lacija.

Kad je Lacio poveo bio sam siguran da ce Juve uzeti makar bod, sila je to. 

Link to comment

Meni danas rolerkoster, prvo krenulo sjajno, ispogadjao koreansku kosarku, pa kinesku, fino uzeo. Posle crni niz, Sosijedad protiv poslednje Hueske, Zadar protiv raspale Krke, Hapoel Jerusalim protiv poslednjeg na tabeli, Panatinaikos protiv nekih levata sa igracem vise... Ispizdim i stavim 75 evra na Juve u 70 i nekom minutu, kvota 4.9. Istovremeno stavim 100e na Sasari da gubi manje od 11.5 protiv Varezea (bilo 13 tad). Na kraju Juve ga daje u 88. a Sasari daje trojku u poslednjem napadu za poraz od 11 razlike. Na kraju stavim 50e over 229 Kingse i Kliperse i delovalo da nema nista od toga, u trecoj pala granica na 214, na kraju dodje za poen u poslednjem napadu. :laugh: 

Inace ovoliko stavljam samo kad se nabere, nisu pare iz dzepa. 

Edited by samo_opusteno
Link to comment

2/2, prosao je kombo tiket, Ajax je dosao 5+ i 6+. Juve me je dugo nervirao i to bi bila jedina stvar juce koja nije u startu krenula kako treba. Chelsea prolazi u poluvremenu, Barsa taman koliko treba, Holandjani raspucani, kao i Bremerhaven i Eisbaren. Lepo je ovo ispalo, povratih se za par ocajnih vikenda.

Danas nesto preko standardne uplate.

 

 

Fudbal

 

Barnet-Brentford w2

Basaksehir-Kasimpasa w1

Dordrecht-PSV II 2+

Ajax II-Volendam 3+

 

Kvota 2.07.

Ako uzmemo u obzir da je ponedeljak u pitanju, ovo i nisu tako losi parovi. Dva izgledna fiksa, te dve utakmice iz Holandije 2.

 

 

NHL

Pittsburgh-New Jersey 5+

Philadelphia-Winnipeg 5+

 

Kvota 1.70.

Nastavlja se NHL sezona konacno; dva zanimljiva meca imamo odmah.

 

 

NBA

 

Charlotte-New York  w1

Indiana-Golden State w2

Boston-Brooklyn w1

 

Kvota 1.58.

 

 

Link to comment
New york več počeo sa tankiranjem vredi igrati protiv njih


Knicksi i Cavaliersi, mrtva trka. Vredi jedino live ako vode 15 na poluvremenu jer su kvote vec pocele da budu smesno niske pre utakmice i to kad igraju kod kuce.
Link to comment
1 hour ago, Zinedine Zidane said:

 


Knicksi i Cavaliersi, mrtva trka. Vredi jedino live ako vode 15 na poluvremenu jer su kvote vec pocele da budu smesno niske pre utakmice i to kad igraju kod kuce.

 

Miami sam igrao da pobedjuje sa bar 8 razlike kvota malo iznad 2. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...