Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/3, hokej 3/4, NBA 1/1, proknjizen je i fiks tiket od subote (od 20+ kvote, ostala je 7+; 5 kvota 1). Fudbal metiljavo. Barsa se obrukala, neverovatnoh 0-0 kod kuce; ocekujem da ni vrhunski bunkerasi, poput A. Madrida, ovde ne mogu odoleti. Moj Utd i dalje metiljav; dok ne krenemo rutinski da samaramo, sa po 2-3 gola, ove pacerske ekipe, nisam zadovoljan (to kada gostujemo, kod kuce, bi moglo i efikasnije). Colo Colo prolazi lakse od ocekivanog. Nisam iskoristio Romu i Rangers, na pravi nacin. Hokej odlicno. Jeste pao tiket sa ZOI, ali ni tu nije falilo mnogo (zato ja i ne igram preko 5+). NHL savrseno. Pittsburgh, Islandersi, Las Vegas, taman po 5; Washington i Dallas, lagano. NBA jedino kako je moglo, na poluvremenu. 

Otvorih dan sa tri promasaja, no na kraju zavrsih u plusu (ne velikom, no kakvi su bili izgledi, prezadovoljan sam), posto je uvece doslo bukvalno sve.

Danas skresah uplatu, taman da opusteno pratim desavanja.

 

 

Fudbal

 

Galatasaray-Antalyaspor 3+

AZ II-Fortuna Sittard 3+

 

Go Ahead Eagles-Emmen 3+

La Coruna-Betis 3+

 

Kvote, 1.94, 2.37.

Galata deluje dosta verovatno. Kod Holandjana se uvek ocekuju golovi, pa je takav slucaj i danas. Iz Spanije imam timove, koje retko igram.

 

 

Hokej

 

Sweden(W)-Korea(W) 5+

Canada(W)-Finland(W) 4+

 

Toronto-Tampa 5+

 

Kvote, 1.46, 1.39.

Opekoh se juce na zenskom hokejaskom turniru, te danas odigrah skroz uniformisano. Trebao sam juce Canadu spojiti sa necim, na 5+, tja. 5+ trend, Toronto 7/10, Tampa 8/10.

 

Link to comment

Fudbal 0/2, hokej 2/2. Na fudbalu nije bilo sanse da provucem nesto, eventualno Galatasaray u singlu. Oni su brzo poveli 3-0 i tako ostaje do kraja, bah. Holandjani i La Coruna, nisu vredni pomena. Hokej lagano. U NHL su sva tri para otisla u over, bespotrebno sam strepeo. Nije moglo bolje u sustini, mozda da sam odigrao jos jedan tiket hokeja, no to je bilo prilicno sumnjivo.

Danas za nijansu jaca uplata.

 

 

Fudbal

 

Basel-Man City 3+

 

Juventus-Tottenham 2+

 

S. Wanderers-Santa Fe 2+

Sportivo Luqueno-Deportivo Cuenca 2+

 

Kvote, 1,61, 1.40, 2.14.

Man City je uvek verovatan, plus je protivnik prosecna ekipa. Preostala dva tiketa su vec u sektoru sumnjivih. Juve se vratio u svoj stari nepouzdan mod, dok su kupovi iz JA, uvek upitni.

 

Prateci tiket, Wimbledon 2P2+, Peterborough 3+, Blackburn 2P2+, Gillingham 2P2+, Forest Green 2P2+, Chetenham 3+, Luton 3+. Kvota 122.83.

 

 

Hokej

 

Pittsburgh-Ottawa 5+

Las Vegas-Chicago 5+

 

Buffalo-Tampa 5+

NY Islanders-Columbus 5+

 

Winnipeg-Washington 5+

San Jose-Arizona 5+

 

USA(W)-OAR(W) 5+

Sweden(W)-Switzerland(W) 3+

Korea(W)-Japan(W) 5+

 

Kvote, 1.84, 1.85, 2.00, 1.66.

5+ trend, Pittsburgh 6/10, Ottawa 6/10, Las Vegas 8/10, Chicago 6/10, Buffalo 6/10, Tampa 8/10, NY Islanders 8/10, Columbus 6/10, Winnipeg 4/10, Washington 9/10, San Jose 5/10, Arizona 7/10.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NBA

 

Minnesota-Houston >216.5

 

Kvota 1.60.

Kombo tiket.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne kaki, Meridian je jedna od najboljih kladionica kad je rec o golovima. I npr jedini imaju fer promociju. Na ceo minus ti vrate 10%

Edited by Timmy
Link to comment

Meridian je los za 2+ ceo mec, dok su za 3+ vec medju boljima; na 5+, 6+ i tome slicno se vec stekaju.

Zato kada je mec prekinut, odlozen, mozes odmah sledeceg jutra da naplatis, a ne tamo nekih 40-50 sati cekanja. Isto vazi i za MLB.

Jutros sam podigao tiket sa hokejom, gde mec jos nije bio zavrsen (pao je potreban broj golova).

Link to comment

zato je jedino resenje gledati sto vise kladionica i igrati najbolje kvote. Ume bas da bude razlika. Uzivo takodje.

 

Merkam LS veceras, sto bih ja tu svuda zategao GG3+ ... ?

Link to comment

Bazel GG po 2.05 na jace. I sitnije GG4+ po 3.6, 5+, 6+, gg gg i oba 2+.

 

Juve pobeda bez primljnog gola na srednje po 3.7 i sitnije tacni rezultati 1:0 po 6.9 i 2:0 po 10.

 

I dade ga stara kurva odmah. Sad katanaco i sviraj kraj sudija :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...